Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zato ker gamad zahteva v času garancije motor z blokado. Pri XT je namreč zadeva otročje lahka in ni potrebno zato ravno na servis, ampak si vzameš le slabo minuto časa.

No pri zeju zadeva ni tako otročje lahka... računaj na 2uri+ če boš delal prvič sam, serviser je rabil 1h... nisem gledal, mi je blo dosadno pa sem šel kar lepo na kafe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-jevci, a ima kdo mogoče montiran kovček?

Še noben se ni hvalu s kovčkom :kva1: ... le zakaj :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-jevci, a ima kdo mogoče montiran kovček?

Ja...vedno in iz preprostega razloga, ker je uporaben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...vedno in iz preprostega razloga, ker je uporaben.

prav zato se mi je porajala ena idea o kovčku ki naredi motor dosti bolj uporaben :)

a ti imaš kovček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker gamad zahteva v času garancije motor z blokado. Pri XT je namreč zadeva otročje lahka in ni potrebno zato ravno na servis, ampak si vzameš le slabo minuto časa.

Če si vešč šraufanja bi znalo biti da odstraniš tisti kos železa pod rezervoarjem v cca. 1uri ali prej, malo sem že pozabil kako je potekalo pri mojem to, vem pa da se malo igraš pa je... dvigneš rezervoar tako da saj malo vidiš to zadevo potem jo pa z dolgim izvijačom odvijačiš in zbezaž ven ali si pomagaš z magnetom tako sem rešil jaz to zadevo.. pa zadaj pod sedežem samo odštekaš konektor in originalnega notri neblokiranega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr v tej temi postavu naslednjo vprašanje. Mogoče kdo ve koliko stane ponovna izmeritev moči motorja ? Se pravi da se v registersko dovoljenje zapiše nova izmerjena moč motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav zato se mi je porajala ena idea o kovčku ki naredi motor dosti bolj uporaben :)

a ti imaš kovček?

seveda, kot sem reku vedno namontiranega (maxia 52)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater model pa? Imas kaksno sliko?

Pa sej piše da ima Z750S :)... že skoraj na pol potovalni motor :), če bi mel S verzijo bi tud jaz imel kovček.. tako pa ne :)..

kawasaki-750-givi01.jpg

equipaje-givi-top-case-m.jpg

20090821181647.jpg

Če že, potem namontiraj to zadevo...

shad-sport-rack-z750-2-z.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater model pa? Imas kaksno sliko?

ma sorry....ali ti sploh bereš moje poste. Saj ti vse piše. Samo vidim, da si malo nepismen ali forest gump :glare: . O.K. od začetka: imam montiran kovček na Zedu, model je Givi Maxia 52 litrski. Za slike greš lahko na njihovo internetno stran ali pa pogledaš na internetni strani od TC-ja ali BS-a. Bolj kot tako ne vem...ali samo malo jexxx, da polniš poste :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa babo daš :?

Nevem, nikol se nisem spuščal v detaile, ker moja ima itak svoj motor pa mi je že čisto iz navade, da mam prazen zadnji sedež :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa še to.. če bi imel kdo zatemnjeno/smoked zadnjo luč, se lahko javi pri meni, mu polepim v light black folijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vržejo tisto napihljivo v kovček in gasa :D

@HyperJack: a jebiga zdaj... Sem že montiral zatemnjeno...

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sorry....ali ti sploh bereš moje poste. Saj ti vse piše. Samo vidim, da si malo nepismen ali forest gump :glare: . O.K. od začetka: imam montiran kovček na Zedu, model je Givi Maxia 52 litrski. Za slike greš lahko na njihovo internetno stran ali pa pogledaš na internetni strani od TC-ja ali BS-a. Bolj kot tako ne vem...ali samo malo jexxx, da polniš poste :hmm:

Verjetno si ti najbolj razgledan človek, ki ga svet premore, ker ni mi jasno kako naj bi jaz vedel kaj pomeni Maxima 52? napiši to na google pa da vidimo kaj boš dobil.. :ninja:

jaz imam namen (čez nekaj časa ko bodo finance dovoljevale) kupiti avzpuh model K250 CO - IN in ti že veš kateri je ane?

Ja ok sem videl, da imaš Z750S model..ampak doro nima veze..

Ta verzija os Shad je kar dora in sem jo že preučeval sam ja pol kam pa dat sopotnico? (ne da včasih je boljše če doma ostane)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej piše da ima Z750S :)... že skoraj na pol potovalni motor :), če bi mel S verzijo bi tud jaz imel kovček.. tako pa ne :)..

kawasaki-750-givi01.jpg

equipaje-givi-top-case-m.jpg

Če že, potem namontiraj to zadevo...

Če bi že kej montiral bi si dal edin stranske kufre z nosilci... lahko daš še vedno gor kkšno dečvo, prostora je pa glih tok sigurn, pa tank torba pa gas na morje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa letos kar prijemlje, da bi si nabavil en kufer za zadaj... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje mislim da je že bilo govora samo ne najdem... A gre izpuh za z750 2008 na letnik 2005 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom preveč pametn, sam kolkr vem, se je lega motorja pr 2006--> mal spremenila in verjetno bo treba kompletnega prefakat, s kolektorjem vred. Pa prašanje spet, če nosilci pašejo...

Moje ugibanje, mam 2007 pa itq ne original izpuha gor, tak da ne bom previše pametan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje mislim da je že bilo govora samo ne najdem... A gre izpuh za z750 2008 na letnik 2005 ?

Heksagonalc ne paše na star model Z-ja, brez predelav ne gre. Lahko se pa pozanimam koliko ga je potrebno priredit. Je kolega delal to predelavo pred leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!