Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Potem pa nekoliko pobrusi tisti kovinski del, na mojem nastavku vem, da ga lahko vzamem ven, tako da ga skrajšaj za toliko, da ga bo še nekoliko gledalo iz plastičnega del. Če je pa plastični del dovolj v konus, pa lahko uporabljaš tudi brez tega kovinskega štifta...

lp

no hvala za pomoč se mi je kar zdelo da bo potrebno malo priredit :)...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala za pomoč se mi je kar zdelo da bo potrebno malo priredit :)...

lp

To si pa verjetno nabavil od onega tipa iz Velenja. No sam imam isti zadnji nosilec in moram povedat, da je zadeva za ta dnar(50eur oba) zelo dobro narejena.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je najbrž res od tistega z velenja, tudi sam mam enake, 50€ oba kosa, res super narejeno, vem kaj fant muči tudi mene je, vzel sem dol pa pobrusil jeziček, ga oblebil z nekaj gume in to je to, lahko bi bilo za spredej mal drgač narjen, tud men ni preveč ušeč amapk za čez zimo je kul....

mal pobrusi in to je to...

lp

Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni od tipa iz Velenja neki Bovard je, firmo ima v Kočevju živi pa v Ljubljani, kupil pa sem samo sprednjega ker zadnjega sem že pred časom, prišel me je pa 30€ in je zelo kvalitetno narejeno..

Še enkrat hvala vsem za pomoč.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ala...zanima me kje kupujete rez. dele (zav. ploščice, verižni set, oljni filter...)...ker nebi rad dajal ful keša za kšne fejk ploščice al pa kj...hvala že v naprej in lep pozdrav :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje.

Imam eno prošnjo, in sicer če mi poveste katerega od teh dveh Zjev se mi bolj splača iti gledat, http://tinyurl.com/c8bpghd ali http://tinyurl.com/bqxx2he ? Enega od teh dveh zagotovo (trenutno se nagibam k drugemu), ampak sem neodločen. Taprvi se mi zdi malo ... lastnik kontradiktoren - prodaja motor ker nima časa, v istem stavku pa navaja da menja za cestaka, pri prvem so pa barvani/menjani pokrovi (v originalu so zlatkasti), tako da je možnost da je bil položen.

Za vsak odgovor bom zelo hvaležen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet: Idi gledat oba. Slika ne pove nič. Ko sem jaz kupil svoj motor sem kupil tistega ki je imel najmanj ogledov in bil najgrše poslikan kaj je možno. Šel sem v istem dnevu do 7 prodajalcev. V živo so bili vsi ''pošivelčiči'' razen tisti ki ni bil dobro poslikan na avtonetu. - Zanimivo ne ? :)

Obilo sreče pri nakupu in izbiri ti želim!

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje.

Imam eno prošnjo, in sicer če mi poveste katerega od teh dveh Zjev se mi bolj splača iti gledat, http://tinyurl.com/c8bpghd ali http://tinyurl.com/bqxx2he ? Enega od teh dveh zagotovo (trenutno se nagibam k drugemu), ampak sem neodločen. Taprvi se mi zdi malo ... lastnik kontradiktoren - prodaja motor ker nima časa, v istem stavku pa navaja da menja za cestaka, pri prvem so pa barvani/menjani pokrovi (v originalu so zlatkasti), tako da je možnost da je bil položen.

Za vsak odgovor bom zelo hvaležen.

Glej oba sta tako tako. Še najbolj me odbijajo res kakšni bedni izgovori zakaj se prodaja motor. Kaj me to briga … če ga prodaja in če je motor v redu mi je popolnoma vseeno ali ga prodaja ker nima časa ali ker ga njegova babica nonstop vozi pa on ne pride do njega. Pojdi pogledat vsaj 5 motorjev, da se boš pravilno odločil. Predvsem poglej v kakšnem stanju so gume, veriga, zobniki, zavorne ploščice. Olje in oljni filter v vsakem primeru zamenjaj ko kupiš motor, svetujem tudi svečke, tako da imej na strani za prvi servis takoj kakšnih 300eur. Pod pogojem, da je vse ostalo ok. Če pa gume, veriga, zobniki niso v dobrem stanju lahko v kratkem računaš še na kakšnih 500eur stroškov.

Pri prvem, če nima original izpuha se sploh ne bi pogovarjal, ker dvomim, da se da montirani lonec homologirati. Isto velja za smerokaze in za nosilec tablice. Vem, da trenutni zgleda lepše ampak znajo biti policaji alergični na takšne nosilce brez luči in se lahko kaj hitro zgodi, da boš moral montiranega zamenjati za originalnega.

Drugi je definitivno bil paden (ne samo položen pred garažo) ker so bili deklci zamenjani oz. popravljeni. To niti ni tako problematično, če je z okvirjem in z vilicami vse ok. Moj Z je tudi bil paden pa sem po tem naredil brez težav še 30.000k km. Tudi pri tem velja isto, preveri izpuh, in pa zahtevaj originalni nosilec tablice in smerokaze.

Na koncu je skoraj najpomembnejši občutek, ki ga imaš ob prodajalcu kot osebi. Tu pa pride prav če imaš ob sebi še koga, da ti poda drugo mnenje tako o motorju kot o prodajalcu. V glavnem pojdi pogledat oba pa še kakšnega zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje.

Imam eno prošnjo, in sicer če mi poveste katerega od teh dveh Zjev se mi bolj splača iti gledat, http://tinyurl.com/c8bpghd ali http://tinyurl.com/bqxx2he ? Enega od teh dveh zagotovo (trenutno se nagibam k drugemu), ampak sem neodločen. Taprvi se mi zdi malo ... lastnik kontradiktoren - prodaja motor ker nima časa, v istem stavku pa navaja da menja za cestaka, pri prvem so pa barvani/menjani pokrovi (v originalu so zlatkasti), tako da je možnost da je bil položen.

Za vsak odgovor bom zelo hvaležen.

Pri drugem bi tako visoko postavljen izpušni lonec v primerjavi z originalnim lahko pomenil višje težišče, pa tudi položen je sigurno bil, tako da sam bi na tvojem mestu šel pogledat prvega in tako kot je že rekel Kec, se pozanimal ali se da tisti izpuh, smernike in nosilec tablice homologirat. Obilo sreče pri nakupu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje.

Imam eno prošnjo, in sicer če mi poveste katerega od teh dveh Zjev se mi bolj splača iti gledat, http://tinyurl.com/c8bpghd ali http://tinyurl.com/bqxx2he ? Enega od teh dveh zagotovo (trenutno se nagibam k drugemu), ampak sem neodločen. Taprvi se mi zdi malo ... lastnik kontradiktoren - prodaja motor ker nima časa, v istem stavku pa navaja da menja za cestaka, pri prvem so pa barvani/menjani pokrovi (v originalu so zlatkasti), tako da je možnost da je bil položen.

Za vsak odgovor bom zelo hvaležen.

da se še jest oglasim evo,ker v službi nimam kej delat. Kaj pa če počakaš do konca sezone,se nekej pršparaš pa kupš novejši letniki od 07 al pa 08 naprej?men osebno dost lepši... Ti pa sam veš,če lahko počakaš do konca sezone,pa še cenejš so motorji po sezoni ali med zimo kakor zdele recimo :).Lp

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima prodam nosilec kovčka za Z-ja

če koga zanima prodam nosilec kovčka za Z-ja

cena 50e

post-20359-0-01424400-1336899187_thumb.jpg

post-20359-0-12872700-1336899227_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

tako kot so ti že povedali fantje,pojdi gledat oba! Pel se in boš videl če je kaj narobe,naj te ne prevzeme adrenalin ;)

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi moral bit moj Z, drugačen od ostalih, ki ga imajo :naughty:

p1010148.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še moj Zeko .)

Ker moj "pimp my Z" bolj počasi napreduje so tu slike polizdelka :) da se bomo lažje prepoznali

zamenjano/dodano:

smerokazi

nosilec tablice

odprt avspuh

bug spoiler

unikatne nalepke (zahvala gre Hyperjack-u,še enkrat hvala)

v planu:

menjava ogledal

menjava ročk

eloksiranje v črno vse srebrne dele

pa mogoče s časom kak karbonski open ravfnk

post-7184-0-59368200-1337515851_thumb.jpg

post-7184-0-31327200-1337515902_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še pred temi dodatki bo treba pa verigo menjat+zobnike.

Kakšna priporočila?

gre za 04 letnik

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ror, še posebej pa špegli so zelo kul. kk se pa obnesejo? kje si jih nabavo pa za kolk? a morš pol še uteži belance menjat, ročke?!

aja, pa nujno zamenjaj žmigavce. sej ne tečnarijo policaji tolko zaradi žmigavcev?!

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!