Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

A veš tist filing, k si zvečer v postli, pa se vprašaš, pa matr, kam dam jaz vz denar :glare: .... :grim ..... :kva2:

Za vse tiste k bi bili spet pametni, pa bi začel pisat, da en drugega kopiramo, itd....nisem kopiral Cofkota, sam bil je cajt, da po 25000km že zamenjam original filter, pa sem dal K&N :)....15min dela, stari vn novi not. :OK:

p1030688.jpg

p1030690.jpg

p1030683.jpg

Cofko koliko si že rekel, da pridobimo, 10konjev, al 10oslov? :grrr

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 konjev. Če še pokrov filtra odpreš pa jih stisneš še 5.

Fantje..da se n'bo kdo smejal ..pridobis cca 4 konje..mogoce kje celo izgubis (gledano na graf)

Ce bi rad pridobil kaj konjev je potrebno kupiti PC ter peljati na dyno ter narediti (auspuh,K&N) costum mapo...takrat bo motor delal optimalno na dodatke ala Akrapovic,K&N + airbox mods.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow, ej... Ne me resno jemat gledeteh 15-ih konjev :)

Samo s filtrom in odprtim airbox-om ne pridobiš skoraj nič. Če imaš pa še novo mapo, pa lahko dobiš 6 konjev glede na spodni graf...

post-10695-0-03183300-1344790729_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Znima me kje bi se dalo kupit žarnico za smirokaz 12V 21W za kawasaki z 750. Od 6W jo dobim od 21W pa so daljše in vgradnja ni možna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Znima me kje bi se dalo kupit žarnico za smirokaz 12V 21W za kawasaki z 750. Od 6W jo dobim od 21W pa so daljše in vgradnja ni možna.

če boš dav notr vse 4 zarnice 21W ti smerokazi ne bodo delal ker so zarnice premočne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš dav notr vse 4 zarnice 21W ti smerokazi ne bodo delal ker so zarnice premočne

Če imaš stari model z-ja potem delajo normalno, ker ima rele 4x21w. Problem je samo pri novih z-jih od 2007 dalje, ker imajo releje 4x12wali 10w(ne vem več točno, bi moral pogledat) in če daš močnejše žarnice ti ne delajo vsi štirje naenkrat. Po dva in dva delata ampak ne svetita tako močno kot bi morala.

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smirokazi delajo kot morajo..ja imam starejši model z-ja. Zanima me samo kje bi jih lahko dobil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo če dunlop pripravlja kako novo gumo podobno sportsmart za naslednje leto ali sportsmart ostaja?

Moja se trenutno približuje koncu (kakšnih 1000km še predvidevam) in sem začel iskat variante :grim

rockokawasakiz750gumaspo.jpg

Popravljeno . Popravil Rocko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: diujak! Kako ga pa goniš da nrdiš tako gumo? Kolko km ti je uspelo narest z njo?

to je moglo bit na poligonu alpa pisti, na cesti težko nardiš take svaljke s sportsmartko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, to sploh ni nasfalkano..(no ja malo je) ampak, kolikor se mi dozdeva je več pobrane gume gor zalimane, hehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm dejansko se guma sfaljka ze na golici lahko tako lepo :D

Kolega jo tudi na Rogli. Mores pa se peljat ko šus že tam da ti uspe :D

Drugače pa ma slabih 5k guma trenutno.

Nisem mel rokavic s sabo ko sem slikal da bi dol pocohal te sfaljke :D

Torej sportsmart ostaja... :)

Poigravam se z mislijo da dam te stranske sprednje plastike v karbon.. mogoče čez zimo celega..... Morem še malo Hyperjacka zagnjavit za kaki pameten info če ma.. ;)

Kdo drug že lepo folijo kje po tej naši zverinci ?

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če ve kdo zakaj so tele jeklenice - "zajle" pod sopotnikovem sedežu? tole je letnik 2008

imag0444.jpg

je mogoč kdo kej improvizeru s kšnimi ročaji za sopotnika? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem jih mel tudi na er6n in sm nekako pršu do ugotovitve da bi lahko eno na sedeš pršraufu kao da ti ga ne ukredejo čeprav maš ključavnico :) alpa za dvignt motor ?? ;:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm dejansko se guma sfaljka ze na golici lahko tako lepo :D

Kolega jo tudi na Rogli. Mores pa se peljat ko šus že tam da ti uspe :D

Drugače pa ma slabih 5k guma trenutno.

Nisem mel rokavic s sabo ko sem slikal da bi dol pocohal te sfaljke :D

Torej sportsmart ostaja... :)

Poigravam se z mislijo da dam te stranske sprednje plastike v karbon.. mogoče čez zimo celega..... Morem še malo Hyperjacka zagnjavit za kaki pameten info če ma.. ;)

Kdo drug že lepo folijo kje po tej naši zverinci ?

stari na golico se vozim že 10 let, pa na golici tako nasvaljkanih gum še nisem vido. a ti si jih na golici tk nasvaljko? js tut vozim sportsmart, pa jih niti približno ne morem tako nasvaljkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če ve kdo zakaj so tele jeklenice - "zajle" pod sopotnikovem sedežu? tole je letnik 2008

imag0444.jpg

je mogoč kdo kej improvizeru s kšnimi ročaji za sopotnika? :D

To služi za čelado priklenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako naj bi prklenu čelado za to ?? kej rabiš še eno ključavnico umes ??

Ne rabiš dodatne ključavnice,ker je zaklenjen že sedež :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem jih mel tudi na er6n in sm nekako pršu do ugotovitve da bi lahko eno na sedeš pršraufu kao da ti ga ne ukredejo čeprav maš ključavnico :) alpa za dvignt motor ?? ; :)

s tem se neb dal dvignt motorja, kr bi vpetje zakrivil, pa še narjeno je da se "vleče" v horizontali...

Ne rabiš dodatne ključavnice,ker je zaklenjen že sedež :ninja:

in kako zaklenš potemtakem čelado tle zravn? sm probaval vse mogoče fore...razn če moja čelada ni primerna za to :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!