Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Odlocam se za nakup kawasakija z750 letnik 2010. Zanimajo me vasa mnenja s tem motorjem. Ali je motor za kaksne daljse ture cca 300km (glede sedenja, bolecin v rokah) izkusnje imam s suzukijem v strom 1000 kar pa je cist drug motor. Kako je s sopotnikom na zadnjem sedezu (kako sedi itd....), rad bi izvedel vase izkusnje s tem motorjem. Jutri pa imam ogled tega motorja, ce slucajno kdo pozna??

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6362623

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odlocam se za nakup kawasakija z750 letnik 2010. Zanimajo me vasa mnenja s tem motorjem. Ali je motor za kaksne daljse ture cca 300km (glede sedenja, bolecin v rokah) izkusnje imam s suzukijem v strom 1000 kar pa je cist drug motor. Kako je s sopotnikom na zadnjem sedezu (kako sedi itd... .), rad bi izvedel vase izkusnje s tem motorjem. Jutri pa imam ogled tega motorja, ce slucajno kdo pozna??

http://www.avto.net/....asp?ID=6362623

Hvala

-Osebno najdaljša tura 600km v enem dnevu...pa še to brez kakršne koli kondicije na motorju...

-Udobnost sedenja je odvisna od voznikove teže in višine....Sopotnikov sedež je po besedah ostalih super...

Pazi na omenjeni motor, ker platišča niso v originalni barvi, za letnik 2010, morajo biti črna. Vidim da ima tudi en del blatnika v mat črni barvi, original je povsem bel.

p.s. Zavedaj se, da kupuješ najbolj priljubljen in finančno dostopen motor, tako da že z količino motociklov ki se vozijo po cestah lahko vidiš, da je posrečen motor :). Pa še Kawasaki je... hehe

Pa srečno!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sopotnik sedi slabo, jst par metrov do graže k greva po mojga komi čakam da grem dol. mogoče če bi bla manjša bi blo bolj udobno :? se pa eni ful v dvoje furajo tko da sm zgleda samo jst bolj razvajene sorte :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voznikov sedež je ql, drža tudi čeprav verjetno ne tako ergonomična kot na v-stromu, za sopotnika pa tak no ni glih neki. Men jih zadi vse po vrsti premetava med prestavljanjem je pa res da mam vzmetenje športno nastavljeno. Smotan je tud ko se nimajo kje držat razn za tank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odlocam se za nakup kawasakija z750 letnik 2010. Zanimajo me vasa mnenja s tem motorjem. Ali je motor za kaksne daljse ture cca 300km (glede sedenja, bolecin v rokah) izkusnje imam s suzukijem v strom 1000 kar pa je cist drug motor. Kako je s sopotnikom na zadnjem sedezu (kako sedi itd... .), rad bi izvedel vase izkusnje s tem motorjem. Jutri pa imam ogled tega motorja, ce slucajno kdo pozna??

http://www.avto.net/....asp?ID=6362623

Hvala

Da še jest izrazm svoje mnenje:

-voznikov sedež ni slab in ne dobr, mene že po 300km začne rit bolet :) res pa je, da sem čist iz forme in nimam nobene kondicije, tk da zame kkšne dooolge fure pomoje ne pride v poštev, se pa da marsikej potrpet :blush:

-sovoznikov sedež je bl zarad lepšga se mi zdi, moja kr jambra če so daljše fure, tako kot so ti že drugi povedal, nima se kje držat razen na tank, tank je pa kr spredej, razn če maš majhno drobčkano deklico potem je lahko vse drugače,sam če je majhna pol tud dosegla ne bo do tanka.

Jest sem se odloču za ta motor, ker mi je res lep moped,vozne lastnosti so super, nisem ga kupu za to, da se bova dva vozila non stop,kdaj pa kdaj že.... S tem motorjem nimam nekih želj po potovanjih 1000km+ razn z postanki(prenočitvam), da se marsikej potrpet z dobro družbo, dobro cesto :OK:

usak pa občuti drgač...sej se ti bo še kdo javu pa povedov svoje mnenje....

Lp

Dobr kup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Osebno najdaljša tura 600km v enem dnevu...pa še to brez kakršne koli kondicije na motorju...

-Udobnost sedenja je odvisna od voznikove teže in višine....Sopotnikov sedež je po besedah ostalih super...

Pazi na omenjeni motor, ker platišča niso v originalni barvi, za letnik 2010, morajo biti črna. Vidim da ima tudi en del blatnika v mat črni barvi, original je povsem bel.

p.s. Zavedaj se, da kupuješ najbolj priljubljen in finančno dostopen motor, tako da že z količino motociklov ki se vozijo po cestah lahko vidiš, da je posrečen motor :). Pa še Kawasaki je... hehe

Pa srečno!

Hm.... Zdaj si me malo v dilemo spravil glede tega motorja:)) sploh glede platisc nisem bil pozoren in res sem sel gledat slike letnikov 2010 in imajo crna platisca, zadnji del si crn si mislil od sovoznikovega sedeza proti luci?? Ker vecina jih ma ta crn del vsaj belih.

Kj bi se bilo treba pazit pri teh motorjih??? Nisem ravno neki mehanik oz poznavalec le teh:)))

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sopotnik sedi slabo, jst par metrov do graže k greva po mojga komi čakam da grem dol. mogoče če bi bla manjša bi blo bolj udobno :? se pa eni ful v dvoje furajo tko da sm zgleda samo jst bolj razvajene sorte :P

Hja, odvisno kakšna razvajena rit sedi gor :D..brez zamere. Imam znanko, ki je stalno na sovoznikovem sedežu-HONDA hornet 600/2008 letnik pa vsi vemo kakšen sedež ima hornetka za prave damske riti...se je enkrat vsedla na z.ja, sploh dol ni hotela it!

Tko da skaj valker bosta morala provat, druge ni, od nas boš dobil bolj slabe informacije :)...

Hm.... Zdaj si me malo v dilemo spravil glede tega motorja:)) sploh glede platisc nisem bil pozoren in res sem sel gledat slike letnikov 2010 in imajo crna platisca, zadnji del si crn si mislil od sovoznikovega sedeza proti luci?? Ker vecina jih ma ta crn del vsaj belih.

Kj bi se bilo treba pazit pri teh motorjih??? Nisem ravno neki mehanik oz poznavalec le teh:)))

Hvala

Hotel sem reči, da je sprednji blatnik iz strani mat črn, zdej nevem al je barvan na mat, ali samo prelepljen... mi je pa največ zanimanja vzbudilo prav druga barva feltn....pa naj reče kar hoče, sam dvomim, da bi jih šel kar tako brez veze barvat na sivo...će bi bile bele, bi imelo vsaj nekakšen smisel.

To je vse kar lahko razberem iz teh bogih malih slik....kako to, da gledaš prav ta motor? Imaš kar nekaj Z.jev naprodaj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo res potrebno probat ja ;)) felne pa bi mogle biti crne ja, sem preveril pri serviserju in mu dal vin stevilko motorja, zdaj pa se preverja v trgovini kjer je bil motor prodan, da dobim tocne informacije. Motor pa gledam zato ker je letnik 2010, barva je vsecna... Sej od 2008 naprej bi tud blo, vglavnem barva bela ali crna ali siba :)) kilometri tam nekje do 25000, pa cena nekje do 5k€. Predlogi???:)))

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-31769-0-91023000-1345993028_thumb.jpg

Fukiš stolčka. Fukiš, fukiš, fukiš... :)

Pozdravljeni!

Odlocam se za nakup kawasakija z750 letnik 2010. Zanimajo me vasa mnenja s tem motorjem. Ali je motor za kaksne daljse ture cca 300km (glede sedenja, bolecin v rokah) izkusnje imam s suzukijem v strom 1000 kar pa je cist drug motor. Kako je s sopotnikom na zadnjem sedezu (kako sedi itd... .), rad bi izvedel vase izkusnje s tem motorjem. Jutri pa imam ogled tega motorja, ce slucajno kdo pozna??

http://www.avto.net/....asp?ID=6362623

Hvala

Daljše turce se da delat brez večjih problemov. Za sopotnico je mal težje kot za voznika. Zadnji sedež je precej neudoben...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bil na grossglocknerju (veliki klek :)), sepravi en dan in cca 800km...brez težav....samo tankaj (pa dobre gume) pa vozi...

izredno zadovoljen....letos naredil 9000 km pa še kak tisočak se bo nabral ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel čas in ga končno zmontiral:

img0252.jpg

Primerjava:

img0254.jpg

Za montažo je potrebno premaknit regulator napetosti (tega bom fiksiral v naslednjih dneh) in zviti nosilec regulatorja:

img0228.jpg img0236.jpg

Zmontirano:

img0258.jpg img0260.jpg

Še ena primerjava:

img0233.jpg img0257.jpg

Cena: 56,01€ s poštnino :D

Še en zanimiv podatek: tale feder naj bi dodal od 3 do 4 konje.

V torek se mi je pa tale cifra obrnila :) :

dscn0147.jpg

Lp, Cofko!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel čas in ga končno zmontiral:

img0252.jpg

Primerjava:

img0254.jpg

Za montažo je potrebno premaknit regulator napetosti (tega bom fiksiral v naslednjih dneh) in zviti nosilec regulatorja:

img0228.jpg img0236.jpg

Zmontirano:

img0258.jpg img0260.jpg

Še ena primerjava:

img0233.jpg img0257.jpg

Cena: 56,01€ s poštnino :D

Še en zanimiv podatek: tale feder naj bi dodal od 3 do 4 konje.

V torek se mi je pa tale cifra obrnila :) :

dscn0147.jpg

Lp, Cofko!

se pozna kaj pri vožnji zamenjava vzmetenja oz. če si že lahko preizkusil kako se odnese na cesti?

glede na vreme :SS

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko v temi dežju pod "Vtisi dnevnih voženj" ni kaj za spremljat pa Z-jevčki pucajo, polirajo in šmekajo :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Feder naj bi dal tri konje - kvečemu enga :lol: ,ki je feder plačal !

prav nasmejim se, ker eni tako zares uzamete te podatke o moči :grrr

bravo cofko :OK: mislm da ti je spet uspel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cofko je pojava :OK: , končno je stavek našel svoje mesto :D

Drugače pa hvala za slike predelave :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni bojsi!

Vidim da ustvarjate... Lepo je to videt da se Zekani takole šminkajo.

Drgač pa Cofko, moram pohvalit :OK: ! Sem že izvajal ta projekt dve leti nazaj pa sem dobil napačen feder, potem sem pa vse skupaj opustil. Mogoče tudi ker sanjam o novem Z-ju 1000. Ampak to je hudo v oblakih....

Off topic: Gre kdo naslednji vikend na Faaker see (Baško jezero)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni bojsi!

Vidim da ustvarjate... Lepo je to videt da se Zekani takole šminkajo.

Drgač pa Cofko, moram pohvalit :OK: ! Sem že izvajal ta projekt dve leti nazaj pa sem dobil napačen feder, potem sem pa vse skupaj opustil. Mogoče tudi ker sanjam o novem Z-ju 1000. Ampak to je hudo v oblakih....

Off topic: Gre kdo naslednji vikend na Faaker see (Baško jezero)?

Katerega si pa dobil? Moj je od ZX10R 2008. Paše pa od kar nekaj Kawasakijev gor (Z1000, ZX14R, ZX10R)...

Feder naj bi dal tri konje - kvečemu enga :lol: ,ki je feder plačal !

Ha! Dober si! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno je tud moja splirana :huh: lubica dobila crash pade pa nalepke, hvala HyperJack za use nalepke in crash pade! Že iščem nove ideje kaj bi še polimal :blush:

Najprej moram pohvaliti motor in predvsem barvo :D Zanima me, če mi lahko poveš kje si dobil te crash pade. Sam si jih kupujem že nekaj mesecev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!