Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Najprej moram pohvaliti motor in predvsem barvo :D Zanima me, če mi lahko poveš kje si dobil te crash pade. Sam si jih kupujem že nekaj mesecev :D

tenks , ej lej obrni se na HyperJacka in grem stavt da se bosta nekej zmenila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tenks , ej lej obrni se na HyperJacka in grem stavt da se bosta nekej zmenila!

Ok. Hvala. Saj sem potem v galeriji že prebral, da si napiso Made by HyperJack :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odlocam se za nakup kawasakija z750 letnik 2010. Zanimajo me vasa mnenja s tem motorjem. Ali je motor za kaksne daljse ture cca 300km (glede sedenja, bolecin v rokah) izkusnje imam s suzukijem v strom 1000 kar pa je cist drug motor. Kako je s sopotnikom na zadnjem sedezu (kako sedi itd... .), rad bi izvedel vase izkusnje s tem motorjem. Jutri pa imam ogled tega motorja, ce slucajno kdo pozna??

http://www.avto.net/....asp?ID=6362623

Hvala

Js mam precej drobno punco - dobrih 50kg pa ene 165cm, pa se rada z mano pele, ampak jo kmal začne kej bolet (po ene 30km je že rekla, da jo bolijo roke pa noge), drži se me za pas, ker do tanka ne doseže oz. bi bla pol čisto name nalepljena, kar pa že men ne odgovarja več, pa tud tko mi ni prov filing se pelat, če sva oba gor. Če fejst bremzam se opira na tank nekak, pa z nogam bolj skup stisne, ampak vseen jo naprej nese z ritjo, tko da se more velikrat popravlat, kar pa sploh ni fajn med vožnjo... tko da ja, z njo zadi samo krajše ture, da ji pika poč.

Če se sam pelem je pa zgodba čist druga - pure fun. Tko kokr je Z-rider reku. Za kdaj pa kdaj, da se oba peleta, drgač pa z moje strani bl solo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@shibby: kromirana kolesa? lepa :) Gor bi se lepo podal še oranžni trakci, ki jih tudi sam kupujem (ampak kle pr nas ne dobim takšne barve :/)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@shibby: kromirana kolesa? lepa :) Gor bi se lepo podal še oranžni trakci, ki jih tudi sam kupujem (ampak kle pr nas ne dobim takšne barve :/)

Trakcov na kile kolikor češ :grim ..in to pri nas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

rockehyperjack.jpg

lepo lepo. a naklon se spreminja z jezičkom? a je veliko krajša kot original?, ker nekatere so za moje pojme prekratke. kje pa si nabavil? kitajska? ka pa cena? a montaža je komplicirana?

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo. a naklon se spreminja z jezičkom? a je veliko krajša kot original?, ker nekatere so za moje pojme prekratke. kje pa si nabavil? kitajska? ka pa cena? a montaža je komplicirana?

Naklon se spreminja z jezičkom, to si ugotovil prav. Krajša od originala skoraj za pol ;), toliko da spraviš na knam 3prste gor, sem se v dveh dneh uporabe povsem navadil uporabo samo dveh prstov. Občutek fenomenalen :grim

Made in China...izdelano v piko..premontaža v 5min :OK: ...za več info me lahko kontaktiraš, pa ti posredujem prodajalca.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole me že kar nekaj časa mika http://www.avt0.net/....asp?ID=6462321 samo ne vem al bi pasal gor al ne?

pa še homologirat se ne da kokr vem??!

Ejga, ne sanjaj, da ne boš mel slučajno nočnih mor.

Homologacija po uradni poti ni mogoča....ni pa nemogoča! muhaha, vse se da naredit.

Je pa škoda 190€ zapravit za ta izpuh ;)..je tvoj čist lep in čist dovolj glasen...če bi pa rad menjal, pa veš kje me dobiš, ti posredujem enega hudo lepega ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naklon se spreminja z jezičkom, to si ugotovil prav. Krajša od originala skoraj za pol ;), toliko da spraviš na knam 3prste gor, sem se v dveh dneh uporabe povsem navadil uporabo samo dveh prstov. Občutek fenomenalen :grim

Made in China...izdelano v piko..premontaža v 5min :OK: ...za več info me lahko kontaktiraš, pa ti posredujem prodajalca.

lp

Lahko pa kar tukaj napises ceno in proizvajalca. Kaksna je pa kaj kvaliteta?

Naklon se spreminja z jezičkom, to si ugotovil prav. Krajša od originala skoraj za pol ;), toliko da spraviš na knam 3prste gor, sem se v dveh dneh uporabe povsem navadil uporabo samo dveh prstov. Občutek fenomenalen :grim

Made in China...izdelano v piko..premontaža v 5min :OK: ...za več info me lahko kontaktiraš, pa ti posredujem prodajalca.

lp

Lahko pa kar tukaj napises ceno in proizvajalca. Kaksna je pa kaj kvaliteta?

Naklon se spreminja z jezičkom, to si ugotovil prav. Krajša od originala skoraj za pol ;), toliko da spraviš na knam 3prste gor, sem se v dveh dneh uporabe povsem navadil uporabo samo dveh prstov. Občutek fenomenalen :grim

Made in China...izdelano v piko..premontaža v 5min :OK: ...za več info me lahko kontaktiraš, pa ti posredujem prodajalca.

lp

Lahko pa kar tukaj napises ceno in proizvajalca. Kaksna je pa kaj kvaliteta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa kar tukaj napises ceno in proizvajalca. Kaksna je pa kaj kvaliteta?

Cena 24€, če imaš srečo, gre pač čez carino brez pregleda...drugače računajte 20% DDV + 4€ formalnosti.

Izdelava vrhunska, prileganje odlično.

Že imel med drugim tudi druge kitajske ročke v vrednosti preko 60€ (naj bi bil kvaliteten proizvajalec) pa so bile slabše kot te.

KLIK

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

tudi sam sem se odločil, da si končno kupim prvi motor. Odločil sem se za Z750. Zanima me, če mogoče pozna kdo ta motor http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6312772 Ker kopujem prvi motor, se nebi rab nategnil že iz prve po domače:) Cena se mi zdi ok, glede na ostale oglase, očitno tudi prodajalec nujno rabi denar, saj je že 2x spustil ceno.

Kakršna koli informacija, bi mi prišla še kako prav.

Hvala,

lp

G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se meni samo zdi ali ima feltne mal 'čudne' barve za ta letnik :?

Preveri če so homologirani žmigavci in avspuh. Če je to dvoje ok, in že barva felten paše temu letniku - kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se meni samo zdi ali ima feltne mal 'čudne' barve za ta letnik :?

Preveri če so homologirani žmigavci in avspuh. Če je to dvoje ok, in že barva felten paše temu letniku - kupi.

meni so bolj cudne srebrne vilice...ker imajo vsi crne...je pa kr nekaj motorjev (08) ki imajo srebrna paltisca, katera so imeli letniki 07..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črn je lepši, bolj skladen...mivv gp je brez db killerja zverinsko glasen, ne sam za druge tut za šoferja, vem iz lastnih izkušenj, pa mi je všeč malo bolj glasen ror....

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti ti črnega, ta modra barva ubija, samo ta motor je prepoceni vsaj za 1000 €, takda če je z motorjem vse vredu (probaj se pelat, po slikah mi zgleda BP + dosti dodatne opreme, kot so šipica, karbonski blatnik, avspuh.. ) mu kuj naštej dnar na roko pa bejži :D

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ina kdo slucajno namen prodat z750 2007+, sem resen kupec, pogoj da je motor slovenski ter nekaramboliran. Ostalo na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo malo za pokušino, da se vidi na čem delam...zadeva še v povojih ampak začetek je... velikost samo za test...Ko se nosilec dokonča sledi še vso zapiranje tiste odprtine, ki ostane po odstranitvi nosilcev tačk za sopotnika...sopotnik, kaj je že to?

hj-nosilec-izpuha.jpg

hj-nosilec-izpuha-2.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 24€, če imaš srečo, gre pač čez carino brez pregleda...drugače računajte 20% DDV + 4€ formalnosti.

Izdelava vrhunska, prileganje odlično.

Že imel med drugim tudi druge kitajske ročke v vrednosti preko 60€ (naj bi bil kvaliteten proizvajalec) pa so bile slabše kot te.

KLIK

Lepo že nakaj časa razmišljam o krajših ročkah....kako si se navadil?

Zanima me tudi kako dolgo so potrebovali od naročila do dostave...

Hvala Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo že nakaj časa razmišljam o krajših ročkah....kako si se navadil?

Zanima me tudi kako dolgo so potrebovali od naročila do dostave...

Hvala Robert

Sam sem imel taksne rocice na zx10r. Na zacetku je bil obcutek malo čuden saj te rocica sili da vse delas z 2 prstoma. Ko pa se navadis je pa super. Cas dobave je zelo relativen...azija pac...povprecno cakam na njihovo robo cca 20 dni. Vcasih ze zgodi da je v 10dneh doma vcasih pa tudi 30...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!