Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ima še kdo "zmontirane" podobne ročice? S tem nisem mislil toliko oblike kot poreklo....dobrodošle bi bile tudi kakšne slike da bi si lažje predstavljali kako to izgleda na naših Zjih...

Hvala za izkušnje in slike.

Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna strela ZZZZZZ črno strelo B)

:bounce:

ijeeee :OK: , kok šele zdej ne boš mogla spat! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga pr men se skoz neki dogaja...to je upam,da šele začetek predelav 2012/2013 =)...vse karbonček bonbonček home made :)

čaoos

post-14902-0-58741300-1349712111_thumb.jpg

post-14902-0-53655800-1349712124_thumb.jpg

post-14902-0-49668700-1349712134_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa zdj izrecno sprejemam in postrežem obiske v garaži :lol:

post-34724-0-87103800-1349714444_thumb.jpg

Kam morem to prist??? A postrežeš tudi unim ka mamo Yamahe ???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gotova sm čist! :blush:

:wub:

I feel you, js sm ga kašne 2 mesca nazaj naštimal, pa sm še kr čist navdušen :OK:

ka pa to a? nč jasn, usaj men ne Z800 !

Men zgleda zelo ušečno, edino armaturko bi imel osebno velik rajš tako al pa podobno kakor je pri mojmu modelu (07), torej da ma analogni obratomer. Ne vem zakaj, ampak ful rad vidm tist kazalc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z800 je pa zverina :D... vsaka malenkost vrhunsko izgleda ..

Popravljeno . Popravil matkoR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo fantje :D

stojalo rabim, mela bi samo zadnjega... kakšen predlog... pa tko da bo orng stojalo, ne uno za 30e k se maje motor že sam da greš mim njega :)

hvala za odgovore B)

:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo fantje :D

stojalo rabim, mela bi samo zadnjega... kakšen predlog... pa tko da bo orng stojalo, ne uno za 30e k se maje motor že sam da greš mim njega :)

hvala za odgovore B)

:bounce:

Ga imam takega za 25 eur, pa mu nič ne manjka(je dost stabiln). Oziroma možno je dobit prednje in zadnje za 50eur.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo fantje :D

stojalo rabim, mela bi samo zadnjega... kakšen predlog... pa tko da bo orng stojalo, ne uno za 30e k se maje motor že sam da greš mim njega :)

hvala za odgovore B)

:bounce:

Ga imam takega za 25 eur, pa mu nič ne manjka(je dost stabiln). Oziroma možno je dobit prednje in zadnje za 50eur.

Lp

živjo punca! hehe :blush::kva1:

tk kt ti je povedov že honda2000 mislm, da imava enako stojalo sprednje in zadnje in je res čist OK.Komot greš na motor ko je na stojalu pa ne bo nč...če boš rabila ne vem slikco al pa kej

al pa kontakt povej ... mislm da je pa tud v temi stojala za motor ta najin izdelek,poglej pa boš vidla...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo punca! hehe :blush::kva1:

tk kt ti je povedov že honda2000 mislm, da imava enako stojalo sprednje in zadnje in je res čist OK.Komot greš na motor ko je na stojalu pa ne bo nč...če boš rabila ne vem slikco al pa kej

al pa kontakt povej ... mislm da je pa tud v temi stojala za motor ta najin izdelek,poglej pa boš vidla...

lp

hej, a mi lahko pošlješ slikco, prosim?

zraven motorja sem dobila eno stojalo in je res nestabilno... sem mislila, da cena v tem primeru vpliva na kvaliteto - pa vidim, sem se malce uštela :slap:

:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz bi izkoristil gužvo in pozdravil punco z Zejkanom! Čestitam za top shit nakup!!! :D

Pa da še izkoristim malo trollaaa -> Kaj pa novi Z300 ? Komentarji? Mislim da bo začel kraljevat pri 18letnikih, ki začenjajo moto kariero ....

BTW: Mislite da bo naslednje leto kompletna sprememba vseh zjov? (npr: Z800 mi je trenutno top od top-a, niti pri drugih zejih ne pogrešam kakšne oblikovne prenove, tak sami sproti šmikiramo :D)

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut malenkost mlajšim od nas privoščim en tak ˝Hud˝ motor za pogledat (Z300), ko se pripeljejo pred gostilno.

1. Ne morem prebolet SPET POHIŠTVENE CEVI ZA NIHAJKO.

2. Že naš Zekan težek kot ˝bik˝ za konkurente, ta pa še 7 kil težji.

FZ8N- 216kg (Pripravljen za vožnjo)

Z 800- 229kg (Pripravljen za vožnjo)

Konec koncev, če bi imel denar bi še vseeno raje kupil Z 1000. Moje mnenje.

Popravljeno . Popravil Be wild
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pohištvene cevi za nihajke ma kar neki mopedov, fazercer, pa te zadeve razn ta nove fz8 majo vse take neugledne nihajke, je pa zdej ta na z800 vseeno malo lepša (ni pa res nek višek lepote). od kje so dobili dodatno težo je res uganka, ker zaradi večje kubature gotovo ne :hmm:

je pa zgleda dobil nastavljivo vzemetenje

Suspension, front 41 mm inverted fork with rebound damping and spring preload adjustability

Suspension, rear Bottom-Link Uni-Trak, gas-charged shock with piggyback reservoir and stepless rebound damping and preload adjustability

Sta pa res s fz8 tam tam, niso naredili ravno nekega presežka. Zanimivo da japonci ne za naked enostavno "slečejo" ss mašine in ji nataknejo "ravno balanco" ampak vedno naberejeo cel kup nekih kil od bog se ga vedi kje :P

tripelček je še vedno bolj poskočen od ta novega zjčka je pa res da more bit r da ima bounece rebounce (kar je zgleda hudo pomembna zadeva) in za kar je potreba odštet še zajeten kupček evrčkov, je pa za razliko od kwaka letos shujšal še za 7kg.

v temi od daytonce je dolgčas pa malo pr vas smetim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teža je taka zarad pocen materjalov, temu primerna je pa tudi cena. zato pa je z1000 pol cenejši od zx10r. moje mnenje.

Drugače bi pa raje mal več plaču da bi imel motor manjšo težo in boljšo ciklistiko.

od nakedov (razen eksotikov tj mv agusta ipd) je pomoje trenutno najboljši speed triple, temu primerno je višja cena, drugače najlepši mi pa ostaja z750 07-12, tanov z800 mi je preveč "robotski" , plastičen.. če bi se odločeval med njim in fz8 bi uzel slednjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak mam filing, da ste začel že vsi malo po malo pretiravat...

Jaz nevem kaj ste pričakovali, jaz sem za takratnih 6.450€ dobil fantastičen motor, ki mi še zdaj pridno služi in vedno nadane nasmeh na usta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdej gotovo ne bo vec po taki ceni.

drugaci bi pa samo 30kg manj pa bi blo :-P

Ja no kaj, menjaš original izpuh, pa maš -10kg, pa kakšnega lipicanca več.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!