Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Z-ji so nasplošno predragi v sloveniji, zbit bi ga mogu na kašne 3800 da bi ga vzel manj ko ta pa ni vreden glede na to da je samo akrapovic 1000eur naprimer hondo cb600 dobim letnik 2010 4000km za okoli 4500eur

a ma celga akrapota? če ga ma, kaj mora bit enmu, da da na z750 celga akrapota? razen, če mu ga ni kdo šenku je to brezveze.

ker samo lonec ne stane čuka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-ji so nasplošno predragi v sloveniji, zbit bi ga mogu na kašne 3800 da bi ga vzel manj ko ta pa ni vreden glede na to da je samo akrapovic 1000eur naprimer hondo cb600 dobim letnik 2010 4000km za okoli 4500eur

Ajde hitro kupit, sej te noben ne sili met Z.ja ;). LudiLuka ti sigurno z veseljem proda Hornetko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde hitro kupit, sej te noben ne sili met Z.ja ;). LudiLuka ti sigurno z veseljem proda Hornetko...

:OK: :OK: :OK: in to zlo ugodno (dost cenej od tega z-ja) pa še novejši letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej na srečanje zzzzzjevcev tudi ena hornetka vstrajno hodi, zgleda morejo bit res fajn družba :P

Je fajn družba že od moje srednje šole...sej bi lastnik hornetke kupu Z.ja, pa ni denarja za menjavo...

Hornetka je bila že v štartu za 1000€ dražja kot Z, zdaj pa se prodajajo za 1000€ manj kot Z (govorimo o istih letnikih..npr. če bi kupil oba leta 2008 in jih zdaj skupaj prodajal).. zdej pa naredite računico, pa boste vidl kaj se splača kupit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej na srečanje zzzzzjevcev tudi ena hornetka vstrajno hodi, zgleda morejo bit res fajn družba :P

Jp še bemflari so se jim prdružl :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je fajn družba že od moje srednje šole...sej bi lastnik hornetke kupu Z.ja, pa ni denarja za menjavo...

;)

Ima pa mal boljši motor. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem pa vseeno priznat da je daytonca bolj poskočna kot zzzjček, ampak ni pa tako prijazna do voznika

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp še bemflari so se jim prdružl :D

Kmet2 ti pa tvojga bemfla zadnje čase zmeraj zraven kakega riža štuliš. :BUA:

Člowku da za mislit ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pa ne še te teme poslat v kura* :(, že tko je vse povsod en sam drek. Dost mam tega primerjanja kdo ma daljšega, boljšega...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je jasno, da je Kawasaki top shit...

:?

Meni ni jasno niti kaj ta izraz pomeni, kaj šele kaj drugega...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki je sigurno najlepši med konkurecno zato bi ga tudi imel. Domim pa da je najbolši saj ima npr. Hornet bolše vzmetenje, bremze.. Ima pa Z več navora in nima moči samo na visokih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sarkazma ti ne manjka ;)

Nikoli :)

Sicer sem pa samo nadaljeval v slogu predhodnjih postov... Brez resnosti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli :)

Sicer sem pa samo nadaljeval v slogu predhodnjih postov... Brez resnosti ;)

Ma dej dej samo nabijajo, Cofko, bova midva čez zimo zamenjala zadnjo nihajko za aluminijasto, pa nov aluminijast grušt bomo zašvasali, potem se pa lahko zarad mene ugreznejo v tla :D

Hudič je to..če nimaš BMW.ja, nisi nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jest sem pa zaključil sezono, letos naredil spet premalo kmjev :( , manj kot 3000km. Motor je že očiščen in pokrit z rjuhco :-), pred tem sem napolnil tank do vrha i povečal tlak v gumah malo nad predpisanega. Včeraj sem ga odjavil iz prometa in deponiral tablice. Ko se shladi, pa še akumulator ven pošraufam. Žal se mi ni uspelo udeležiti nobenega srečanja Z-jevcev, upam, da mi drugo leto uspe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pa tolk zadovoljen,saj mi Kwakarji opremljajo motor in bo potem skor tok lep kot Z750 :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejmo zdej kaksni so plani za predelave, izboljsave?

nacrt je zgleda se znebit nekaj kilogramov in neugledne nihajke in nadgradit vzmetenje. to bo dela za celo zimo. kaj pa kaki novi kozmeticni dodatki?

(vas morem malo spodbudit k pisanju :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pa tolk zadovoljen,saj mi Kwakarji opremljajo motor in bo potem skor tok lep kot Z750 :grim

spoštujem vse njihove napore, vendar mislim, da so se odločili za misijo nemogoče :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštujem vse njihove napore, vendar mislim, da so se odločili za misijo nemogoče :D

Pustmo se presenetit,HyperJack je mojster in mu zaupam :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!