Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

En rdeč (master) in dva črna. Kopiranje pa ne vem kako poteka. Vema pa, da lahko na eBayu nabaviš te ključe za par dolarjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En rdeč (master) in dva črna. Kopiranje pa ne vem kako poteka. Vema pa, da lahko na eBayu nabaviš te ključe za par dolarjev...

Ja vendar so brez čipov, kar je isto kot da nimaš nič, ga prej z šraufncigerjem užgeš :D

Če imaš blank ključ z čipom, ti ga vsak serviser sprogramira... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je razlika med master in navadnim ključem? ker gledam enega z750 in ima samo 1 črn ključ in sem v močnih dvomih če bi ga šel sploh pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vendar so brez čipov, kar je isto kot da nimaš nič, ga prej z šraufncigerjem užgeš :D

Če imaš blank ključ z čipom, ti ga vsak serviser sprogramira... :)

No, tega da so brez čipa pa nisem vedel...

kaj je razlika med master in navadnim ključem? ker gledam enega z750 in ima samo 1 črn ključ in sem v močnih dvomih če bi ga šel sploh pogledat

Na podlagi master ključa ti lahko sprogramirajo novega. Drugače naj ne bi šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste me razočarali ker ne načrtujete nobenih predelav čez zimo...

Kdo je pa reku, da jih ne načrtujemo...jaz jih za to in še najmanj za dve naslednji zimi načrtujem, če bo kej dnarja..haha

p.s. Ima kdo zadnjo nihajno vilco za posodit za kakšen teden :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimajo v kaki pohištevni trgovini? :lol1:

sej se vam opravičujem ma se nism mogla zadržat :P

jst čakam vaše predelave, k je fajn brat kej vse si zzzzjevci ne zmislite, pa fajn ustvarjajte.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimajo v kaki pohištevni trgovini? :lol1:

sej se vam opravičujem ma se nism mogla zadržat :P

jst čakam vaše predelave, k je fajn brat kej vse si zzzzjevci ne zmislite, pa fajn ustvarjajte.

Ti se kr smej pa norca delaj, to se vedno vse vrne, če ne v takšni pa drugačni smeri ;)..boš vidla milo za žajfo, se bom jaz pol tebi smejal, muhahahah :004

In zdej prou za nalašč ne bom napisal in povedal, kaj vse se bo počelo. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dej no, meni je dolgčas v moji temi :cry: tam se nč ne dogaja, tle pa ful, pa glede na to da če sm prou pridna, se na zzzzjčka lahko celo vsedem (pa siicer ne okol govort nrdim kak km :ninja: ) in ste tle face lahko malo smetim a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dej no, meni je dolgčas v moji temi :cry: tam se nč ne dogaja, tle pa ful, pa glede na to da če sm prou pridna, se na zzzzjčka lahko celo vsedem (pa siicer ne okol govort nrdim kak km :ninja: ) in ste tle face lahko malo smetim a ne?

Ja zdej je že pol priznanega, tko da ti je tudi že pol oproščenega... sej vem, da se tud pri tebi v enem delu srčka skriva... I❤Z750 :OK:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in DEKLE, torej velja tišina do 1. aprila ;). Razkrivanje tajnih načrtov predelav ljubimcev, STROGO PREPOVEDANO.

V primeru razkritja tajnih podatkov Z klana je uporabnik vržen levom da ga pojejo! JA tako resno je to.

( :topic: )

Da ne bom smetil, js definitivno menjam amortizer, pa v vilcah bolj gosto olje. Za kaj več bo zmankalo financ.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in DEKLE, torej velja tišina do 1. aprila ;). Razkrivanje tajnih načrtov predelav ljubimcev, STROGO PREPOVEDANO.

V primeru razkritja tajnih podatkov Z klana je uporabnik vržen levom da ga pojejo! JA tako resno je to.

( :topic: )

Da ne bom smetil, js definitivno menjam amortizer, pa v vilcah bolj gosto olje. Za kaj več bo zmankalo financ.

Tamlad ne seri...pa ja ne boš prvih vzmeti jemal dol samo za menjavo olja, pa sej se ti bo še kdo smejal :P...če že boš to počel zamenjaj še fendre v vzmeteh, ni nek hud strošek, pa imaš potem mer do konca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kr smej pa norca delaj, to se vedno vse vrne, če ne v takšni pa drugačni smeri ;)..boš vidla milo za žajfo, se bom jaz pol tebi smejal, muhahahah :004

In zdej prou za nalašč ne bom napisal in povedal, kaj vse se bo počelo. :grrr

Ja nekar povedat ,te bodo izločl če boš po pravic povedu :P:D Tud jaz se nism mogu zadržat,ampak če je pa res kar je rekla Cika.....ste zelo kreativni :OK: :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en bi mogu pogruntat kako bi zzzjček prikazoval prestave na "original displeju" glede na to da ima že vse prpravljeno za to, sam en je pozabu to sprogramirat? (no to vi bolj veste kaj). ker uni dodatni prikazovalniki nekako ne pašejo najlepše.

se boste pa vidim drugo leto manj udobno vozili :P (tako da napovedujem predelavo za 2014, gel sedež :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste me razočarali ker ne načrtujete nobenih predelav čez zimo...

Čak mal... Tako pa ne gre. Kar bo novega, bo predstavljeno spomladi. Če povem zdaj, me boste vsi kopirali. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en bi mogu pogruntat kako bi zzzjček prikazoval prestave na "original displeju" glede na to da ima že vse prpravljeno za to, sam en je pozabu to sprogramirat? (no to vi bolj veste kaj). ker uni dodatni prikazovalniki nekako ne pašejo najlepše.

se boste pa vidim drugo leto manj udobno vozili :P (tako da napovedujem predelavo za 2014, gel sedež :P)

A tko ti pa ni všeč, mora baš na LCD.ju prikazovat :P*?

pict0920.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm vedla jst bo (je) hyperjack kej pogruntu, lepo je!

Ja možak je mojster,buh dej čim več take mladine.....da pomagajo nam fosilom :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja možak je mojster,buh dej čim več take mladine.....da pomagajo nam fosilom :grim

...mam skuz v glavi Smolarjev komad je treba delat! :):P....delo krepi človeka, pa al si v garaži al pa na fitnesu...čez zimo bo pa itak kombinacija obojega :P

Kmet2 tud tvojih kosov se lotim zdej čez vikedn/praznike...tko da zna hitro kej ratat ;)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mam skuz v glavi Smolarjev komad je treba delat! :):P....delo krepi človeka, pa al si v garaži al pa na fitnesu...čez zimo bo pa itak kombinacija obojega :P

Kmet2 tud tvojih kosov se lotim zdej čez vikedn/praznike...tko da zna hitro kej ratat ;)

Zdej si se pa izdal :P ja,ja Kwakar mi dizajnira bmfla in kokr sm videl njegove izdelke bo spomladi lep ko Z :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 tud tvojih kosov se lotim zdej čez vikedn/praznike...tko da zna hitro kej ratat ;)

pol bo tut un malo bolj motorju podobno :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si se pa izdal :P ja,ja Kwakar mi dizajnira bmfla in kokr sm videl njegove izdelke bo spomladi lep ko Z :P

Za kakšnega BMW.ja :P?...jaz sem govoril o karbonski uti za tvojega čistokrvnega dvoriščarja a.k.a. vreča bolh.

Drgač pa iščem sponzorja, da bi pokriv en del mojih podvigov na mojem Z.ju... hahaha

pol bo tut un malo bolj motorju podobno :lol:

Uff, težka bo...da bi BMW bil podoben motorju, bi šlo preveč denarja za razvoj...lukna brez dna....lej resnica je ena...BMW pač ne more bit lep kot Kawasaki...

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si se pa izdal :P ja,ja Kwakar mi dizajnira bmfla in kokr sm videl njegove izdelke bo spomladi lep ko Z :P

A ha ha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ha ha!

Ja sej narobe sm napisu :blush: lepši kot Z :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa ha ha ha ha!!!!!!111!!111!oneone!!!

Čist si poklic zgrešil. Bi moral it za komika :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!