Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Tamlad ne seri...pa ja ne boš prvih vzmeti jemal dol samo za menjavo olja, pa sej se ti bo še kdo smejal :P...če že boš to počel zamenjaj še fendre v vzmeteh, ni nek hud strošek, pa imaš potem mer do konca :)

Tastar :D , celoten kit za vilce je 120 Eur ali več. To pa je za mene nažalost preveč :mellow: . Če pa poznaš/-te kakšno cenejšo varianto se pa priporočam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastar :D , celoten kit za vilce je 120 Eur ali več. To pa je za mene nažalost preveč :mellow: . Če pa poznaš/-te kakšno cenejšo varianto se pa priporočam...

Zamenjaj samo olje z gostejšim pa si zmagal(najcenejša varijanta). Vsaka druga predelava na tem mopedu je za moje pojme čista zguba, razen če si tako trdno prepričan, da boš ta motor imel, dokler ga boš zmožen vozit oz. ga ne bo rja požrla :grim .

Popravljeno . Popravil honda2000
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjaj samo olje z gostejšim pa si zmagal(najcenejša varijanta). Vsaka druga predelava na tem mopedu je za moje pojme čista zguba, razen če si tako trdno prepričan, da boš ta motor imel, dokler ga boš zmožen vozit oz. ga ne bo rja požrla :grim .

A dej, jaz mam včasih tak filing, da je celo življenje na trenutke čista zguba, pa zaradi tega še ne mislim naredit samomora.

Koliko enih stvari naredimo v življenju, ki so brez pomena.

Itak pa lajf je samo en in nevem zakaj bi se mogel stalno sekirat pa poslušat in brat kaj je dobro zame in za moj motor...tle po forumu so sami psihomehaniki, ki ti hočejo v glavo vcepit takšne in drugačne stvari.....

Če recimo pogledam sam sebe. Sej sem vrgu ene 2k€ na svoj motor dodatne opreme, pa kaj zato? Eni vidijo v tem smisu, enim se zdi, da sem blesav da rihtam motor, ki je itak iz pohištvenih cevi narejen (nevem tako pravijo eni), ta tretji bo pa itak reku, da naj kupim BMW.ja ker ostalo sploh niso motorji.

Dejte nehat met komplekse pa skoz pridigat kaj je dobro in kaj ne. Ko bom mel 20k€ v žepu bom pač drugače razmišljal.

Motor se fura s srcem, pa če je to neka stara prdulja al pa moped z ceno 20k€+

Pa lep dan še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se moram strinjati z Jackom, tudi jaz sem zmetal že najmanj 2000 Eur stran, pa se zarad tega še vseeno pelje motor enako. Edino kar sem dosegel je to, da ima še višjo porabo, poka in je še bolj nekultiviran. Ampak takšnega imam jaz rad :music4: .

Fantje in dekleta ( da ne bo kakšne diskriminacije :) ) Rad bi sam to povedal. Glede na to, da si radi svetujemo okoli vseh stvari v Zekan temi in je ena izmed redkih, ki jo je vsaj pol uporabne od 342 strani vljudno naprošam tiste, ki vam to ni všeč DA ali zadržite mnenje zase (ker potem takoj eno stran nasmetimo) ALI pa podate kakšno drugo- mogoče boljšo varijanto predelave/ dodelave/ pimpanja ali česar koli že. Vsak tele ima svoj vesele :grim . Seveda pa, ker smo takšni in drugačni na forumu prosim, če vsak od vas po svojih najboljših znanjih pomaga drugemu. Pač nekateri pozna tega serviserja, drugi zna malo bolj spretno jezik vrtet tretji pa je boljši v vožnji. Dejmo si pomagat. PEACE :afro1:

Pa da se vrnem na temo:

Ve kdo za cenejšo varianto celotnega kita za sprednje vilice? Torej, da bo vsaj pod 100 Eur...

P.s.: Če se kdo sprašuje kako to, da je Žiga tako prijazen, ARKALAPIPA še sam ne vem :D

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viška mi hodi podblatnik za zadnje kolo v ebony black barvi. ERMAX... Ugodno :).. za kaj več na zs.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo kako grdo.

no bom prsla malo pobozat zzzjcka da ne bo zalosten k so ku rekli da je polizdelek ;)

ooooo kako grdo.

no bom prsla malo pobozat zzzjcka da ne bo zalosten k so ku rekli da je polizdelek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na željo nekaterih ponovno pobiram naročila za bele-prozorne leče, za original smernike. Tokrat Kawasaki dobavitelj priloži gratis žarnice poleg.

Če koga zanima, naj mi piše zasebno sporočilo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prve dodelave pred začetkom zime že uspele. Polizdelek---> jebiga tud to moramo eni vozt :OK: and we like it!

Torej BEFORE:

post-10955-0-51227200-1352230642_thumb.jpg

AFTER:

post-10955-0-56093200-1352230686_thumb.jpg

Vložen material in strošek:

post-10955-0-09054000-1352231127_thumb.jpg

Strošek 1,34 Eur za obe z poštnino. Aja imajo 5ledic.

P.S.: Tisto kar vidte zraven mojga je pa od brata HD. Nč bat za Zekana, sm mu reku da se 350 kilskega trakotrja ne rabi bat :yes:

Zmagal pa sem tudi na avkciji za feder. Prišlo me bo 40 Eur. Poslikam menjavo in objavim, ko bom mel čas.

In otrok je spet srečen. :afro2:

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi,

vidim da lepo napredujte z lepšanjem vaših motorjev :) prav lepo pogledati..:D

js žal napredujem v nasprotno smer. Nekako je prišel čas (čeprav zelo hitro in ne načrtovano) da se poslovim od motorja za nekaj let...vmes mi je prišlo kar nekaj dogodkov in problemov..skratka ne da se imeti vsega zato moram prodati motor. Kaj naj rečem? motor je res 1A :) kapa dol tistemu k si ga je izmislil :)

sicer pa oglas: http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=6636973 motor je itak 1A, cena pa ni zadnja.

Uživajte še naprej z motorji, verjetno se vam čez par let spet pridružim.

lp, forfeitt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prosim, ne me spraševati kaj je narobe z motorjem itd..da prodajam..nič ni narobe, je res 1A, dela ko švicarska ura ampak žal drugače ne gre :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ves ce se gs hoces hitro znebit sem ti dal ponudbo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce off vprasanje:)?

kaj je z lastniki z750 ki jih prodajajo na anetu?*

letnik 2010 6600e

letnik 2008 5500e

ali ne vejo da nvo stane 7000 ali se samo delajo mungota?

ker recimo kolega je 3 leta nazaj kupil 08 za 5500:) Je mogoče trend kot pri zlatu kupiš pa se čez leta oplemeniti oz cena raste:):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce off vprasanje:)?

kaj je z lastniki z750 ki jih prodajajo na anetu?*

letnik 2010 6600e

letnik 2008 5500e

ali ne vejo da nvo stane 7000 ali se samo delajo mungota?

ker recimo kolega je 3 leta nazaj kupil 08 za 5500:) Je mogoče trend kot pri zlatu kupiš pa se čez leta oplemeniti oz cena raste:) :) :)

To so zgolj osebe, ki razkazujejo svoje motorje na internetu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce off vprasanje:)?

kaj je z lastniki z750 ki jih prodajajo na anetu?*

letnik 2010 6600e

letnik 2008 5500e

ali ne vejo da nvo stane 7000 ali se samo delajo mungota?

ker recimo kolega je 3 leta nazaj kupil 08 za 5500:) Je mogoče trend kot pri zlatu kupiš pa se čez leta oplemeniti oz cena raste:) :) :)

Evo si si že sam odgovoril na vprašanje...ne mal heca.

Cene Z.jev so že na splošno visoke, pa tudi cena relativno zelo počasi pada z leti. Nekateri pa pač res absolutno pretiravajo, tudi takšni se najdejo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zji so res dragi proti konkurenci za 4.500 dobis letnik 2010 hornet al pa 2009 fazer 4000 se pa pomoje zaradi recesije slabo prodajajo razen tam 2005 letnikov ki se dobijo za 2.500

Popravljeno . Popravil T0xiic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zji so res dragi proti konkurenci za 4.500 dobis letnik 2010 hornet al pa 2009 fazer 4000 se pa pomoje zaradi recesije slabo prodajajo razen tam 2005 letnikov ki se dobijo za 2.500

Teh motorjev niti približno ne moreš primerjat z Z.jem ;)....tako pač je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zji so res dragi proti konkurenci za 4.500 dobis letnik 2010 hornet al pa 2009 fazer 4000 se pa pomoje zaradi recesije slabo prodajajo razen tam 2005 letnikov ki se dobijo za 2.500

Z.ja se primerja na takšen način :P

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/First-rides-tests/2011/February/feb1111-kawasakiz750r-vs-rivals/Kawasaki/Z750R/_/R-EPI-129089

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak pomoje so una dva bolša, z750r se lahko kosa z njimi navaden pa dvomim.

Popravljeno . Popravil T0xiic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak pomoje so una dva bolša, z750r se lahko kosa z njimi navaden pa dvomim.

No ker sem že glih izpostavil test, se moraš tudi vprašati koliko stane...

FZ8= 8.490,00

Triumph Street= 8.990,00

Z750R=8.487€

Zdej pa naj vsak presodi sam kaj je dobro in kaj ne...ampak ne mi pod nos metat navadnega Z.ja...ker za takšen denar kot se ga je dobilo novega pred leti/ali pa zdaj ne dobiš tako dobrega motorja v tem segmentu... pozabljate, da je hornetka že v štartu dražja 1000€ ;)...za 1000€ dobiš pa že dober kombinezon...Rekordov na pisti se pa tako ali tako ne bo podiralo ne z enim ne z drugim..

Pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tak denar kot se ga je dobilo. Sem gledal nek star test 2008 al nekaj takega je bla cena 6800eur, narasla pa je kar na okoli 7500 brez nobene spremembe. Nisem reku da je z slab, ampak da je dosti bolše razmerje kvaliteta/cena pri rabljenih hornetih in fazerjih kot pri zju. Nazalost gledam tovarnisko blokirane na 25kw in hornekt in fazerjev enostavno ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!