Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

in kjub temu se ne bojiš da se bo zvijal pa ne žlajfal :D :D :D

hec, meni se zdi da glih tolko žlajfa kot moja, je pa res da so moji tudi očitali slabe žlajfe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem jutri pogledat črnega, smo si že po mailu pisali, pravi da se prodaja zaradi izgube službe...jutri pišem kakšen se mi je zdel...

Še zmerj so dobrodošli kakšni komentarji glede na ta dva motorja :OK: .

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem ta črn je že dosti časa na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) s em da je imel prej ceno 4200eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, to pa nisem zasledil..najbrz zato,ker sem dal zmerj ceno do 4000eur :)...Zdj newem, ali se motorji malo težje prodajajo, kriza pa to, ker nekateri so gor že celo večnost, ali so pri nas cene absolutno prevelike (se mi zdi da malo nekateri pretiravajo) ... Kako bi prepoznal ob ogledu kaj je narobe z njim, to se mi zdi zelo težko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem našu 3 ki so primerne cene ta črn, oranžen in še en črn z slip on akrapovičem. cene pri nas so pre/visoke glede na npr. italijo. še zdaj ki je kriza in se motorji dosti težje prodajo, cene pri nas ostajajo enake razen npr. teh ki nujno rabijo dnar in jo primerjo znižajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj...Veš mogoče za kilometre, koliko lahko narediš s tem motorjem ( seveda če je redno servisiran ) brez,da bi šlo kaj narobe? ker sem malo skleptičen glede motorja, če jih ima motor 30000 in več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj...Veš mogoče za kilometre, koliko lahko narediš s tem motorjem ( seveda če je redno servisiran ) brez,da bi šlo kaj narobe? ker sem malo skleptičen glede motorja, če jih ima motor 30000 in več...

Glede na komentar sklepam, da po tvojem mnenju bo motor pri cca50000 samo za na odpad.

Videno in preverjeno na honda cbf600 prevoženih 114000km, gre motor še bolje kot marsikateri z 30000km.

Tolk v vednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.000 in več ni noben problem, če so realni seveda. Ta mašina pa tudi ni tolko navita da bi se nevem kako kvarlo. problem je ko ma motor nevem 70.000 in ti misliš da jih ma 15.000 in pol se lepo furaš in taki ki prevrtavajo števce bog ve kako so uzdrževali pa ti kaj crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR! ne kupovat motorje ki imajo več kot 20.000km, ker lahko eksplodirajo!!!

Res je sploh Z 750 je občutljiv če v tank natočiš nitroglicerin :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR! ne kupovat motorje ki imajo več kot 20.000km, ker lahko eksplodirajo!!!

Ma ne no, a pol bom na mojem v naslednji sezoni menjal agregat :(?

Mam filing, da se je zdej komaj ulaufal, al pa nimam več filinga spljoh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Zanimivi komentarji, zdj se bom za nakup z-ja še lažje odločil :), kaj pa pravite glede tistih 2 motorjev, ki sem jih objavil, na kaj naj bom pozoren pri ogledih?

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako je lahko razlika med zji letnik 2008- 2000eur!!!!???a da tisti za 5500 se 1500e pod zic ali je fora kje drugje:)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Zanimivi komentarji, zdj se bom za nakup z-ja še lažje odločil :), kaj pa pravite glede tistih 2 motorjev, ki sem jih objavil, na kaj naj bom pozoren pri ogledih?

lp.

Na oranžnem opazim, da ima zadnja leva plastika popraskan del. tudi deklc na agregatu se mu nekoliko preveč sveti..morda je bil barvan?? težko rečt, zadevo je treba vidt v živo.

Za moje pojme prenizka cena za ta letnik in te kilometre...ne mi zdej tle moralne odgovore nabijat...jaz pač mislim, da je vreden malo več...

Žal kaj več iz slik ne morem reči..

Črn z Akrapovičem...Se mi mogoče zdi boljša izbira kot oranžn, če ne že zaradi pestre dodatne opreme..Karbonskega akrapoviča se že od nekdaj ni dalo homologirat, kako je to on uredil ne vem, predvidevam, da je menjana ploščica z oznakami. Ampak to sploh ni problem kvečjemu + važno da so urejeni papirji.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav.

kaj mogoče kdo ve kak je kaj poštnina iz KITAJSKE v Slovenijo?..vem da je off topic da ne spada to sem sam pač nevem na koga se obrniti...gre pa se za ene plastike =)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav.

kaj mogoče kdo ve kak je kaj poštnina iz KITAJSKE v Slovenijo?..vem da je off topic da ne spada to sem sam pač nevem na koga se obrniti...gre pa se za ene plastike =)

Ma dej ne seri, 100drugih tem je v katero bi lahko napisal, in si glih sm mogu pisat...

100€ poštnina pri DHL (lahko tudi več), če že moraš vedt...grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da pri Kawasakiju na kak način ugotovit letnik izdelave po številki šasije? Iščem si Z-ja in imam občutek da eni prodajalci še vedno prodajajo motorje za mlajše kot so v resnici. Če ima pa kdo namen prodat Z-ja 2007 modificiranega mi pa tudi lahko pošlje ponudbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej ne seri, 100drugih tem je v katero bi lahko napisal, in si glih sm mogu pisat...

100€ poštnina pri DHL (lahko tudi več), če že moraš vedt...grrr

Sem napisal da je off topic...hvala za info.. sam mi je že en preja reko da je baje vse skupaj 76e..50e poštnina + 26e carina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tudi prodajam motor in sem mnenja da ljudje imajo nekako v glavi da jih vsi prodajalci hočejo zaj*****...

sam sem tudi kupil že več kot en motor in vem kako je..ni lahka odločitev..sam če imam vse račune, kupu sem ga od prvega lastnika ki sem ga poznal..servisno (potrjeno), je z motorjem 300% vse ok..ti ljudje še ne verjamejo da ni nič narobe, da niso prevrteni km (ali kako se temu reče oz naredi ..) itd... pridi in se prepriča :) motor je tu na razpolago vsakemu :)

pogledati moraš več motorjev in boš opazil razliko med enim in drugim..kupiš pa tistega ki se ti zdi bolj ok :)

zase vem da zrd mene je motor tudi iz Avstralije pa če je z njim vse ok kot mora biti je lahko dosti boljši kot nek "kupljen v slo" ki ni videl servisa itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tudi prodajam motor in sem mnenja da ljudje imajo nekako v glavi da jih vsi prodajalci hočejo zaj*****...

sam sem tudi kupil že več kot en motor in vem kako je..ni lahka odločitev..sam če imam vse račune, kupu sem ga od prvega lastnika ki sem ga poznal..servisno (potrjeno), je z motorjem 300% vse ok..ti ljudje še ne verjamejo da ni nič narobe, da niso prevrteni km (ali kako se temu reče oz naredi . .) itd... pridi in se prepriča :) motor je tu na razpolago vsakemu :)

pogledati moraš več motorjev in boš opazil razliko med enim in drugim..kupiš pa tistega ki se ti zdi bolj ok :)

zase vem da zrd mene je motor tudi iz Avstralije pa če je z njim vse ok kot mora biti je lahko dosti boljši kot nek "kupljen v slo" ki ni videl servisa itd...

A ga nisi kupo pomladi? te ni zadovoljiv? če ne uprašam preveč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v teh časih tudi če daš dobro ohranjen motor za relativno dosti denarja (višje od slabše ohranjene konkurence), ga boš zelo težko prodal, saj folk trenutno nima denarja in nebo porabil vse za motor, ampak bo kupu tistega cenejšega ali pa ga sploh nebo in tako je nažalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje case sem zelo zeljan informacij;)pa naj mi nekdo razlozi kako je lahko zjc 08 5500e in zx10r 08 5400:)vse cene so iz aneta:)pa da nam dobil spet 1000minusov. Samo zanima zakaj je mlincek zjc tako superioren in letnik 2010 stane 6600 nov stane 7100. Koliko potem sele stane rabljen 2011 in 2012? Vsaj 7500 bi moral bit:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!