Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

razumem da je zx10 sportak in ni za vsakega ampak je 14.000 (nevem točno cene) nov. z pa je 7500. in kako se pol prodajajo letnik 2008 za iste cene, če je npr ninja zgubila 8.500, z pa 2.000. ponavadi se pol ljudje čudijo zakaj ne morejo prodat svojega motorja, čeprav je tako lepo ohranjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi jaz opazil, res mi ni jasno kako lahko nekateri cenijo svoj motor letnik 08 ali 09... čez 5 jurjev a novega dobiš za 7jurjev, logično pogledano, se bolj splača novega kupit, kot pa pet let star motor in še eno 3 lastnik boš za km se mi pa zdi, da imajo nekateri kr prevrtene nazaj, po moji logiki si motor kupis, da ga peles, ne pa da ga maš v garaži :), pa še lažje ga prodaš, kot pa potem 8let star motor...Se mi zdi,

da ti motorji bodo na anetu ostali še en lep čas (kot nekateri stojijo gor že celo večnost :), ker nekateri res pretiravajo z ceno, postavi realno, povej da je nekj gotovinskega popusta in to je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje case sem zelo zeljan informacij;)pa naj mi nekdo razlozi kako je lahko zjc 08 5500e in zx10r 08 5400:)vse cene so iz aneta:)pa da nam dobil spet 1000minusov. Samo zanima zakaj je mlincek zjc tako superioren in letnik 2010 stane 6600 nov stane 7100. Koliko potem sele stane rabljen 2011 in 2012? Vsaj 7500 bi moral bit:)

Nevem zakaj že ta 10ič to sprašuješ, take so cene, sej štruca kruha je isto 1€ pa ne sprašuješ tm kok je moka, da je taka cena... Pa mislm da razumeš, neki je prodajat, neki pa motor dejansko prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene narekuje tržišče..večje kot je povpraševanje, višja je cena, višja kot je cena, težje boš prodal...simpl ko pasulj.

Načeloma pa SS motorjem cena hitreje pada, sploh če so menjali veliko lastnikov, kot recimo GT motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sumljiva cena :hmm:

in da objaviš v oglasu da lahko tud km nazaj prevrtiš... :eek: kam smo pršl... :O

A misliš da je prenizka cena, meni se zdi kr realna...Bom si čas uzel pa šel pogledat...se mi zdi da je kr iskreno napisal,heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je iskreno napisal. Sumljivo je namrec da nima nobeden na anetu vec kot 35000 km (od 07 naprej). Vsi pa dobro vemo da se z zjcom naceloma dela kar veliko km ker je vsestranski moped. En moj kolega je imel v 2 letih z zjem 32000km. Motor je prodal, sedaj je star 5 let ima sigurno ze vsaj 50000km a na stevcu pa vprasanje koliko...pa je letnik 08...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nekateri zji so tudi pravilno cenjeni, kot da še en oranžen, črn in mogoče se še kak najde. Res a so cene take a resno nevem kdo bi šel dajat tolko za motor ko pa pri konkurenci dobiš istega čene boljšega za manj denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je iskreno napisal. Sumljivo je namrec da nima nobeden na anetu vec kot 35000 km (od 07 naprej). Vsi pa dobro vemo da se z zjcom naceloma dela kar veliko km ker je vsestranski moped. En moj kolega je imel v 2 letih z zjem 32000km. Motor je prodal, sedaj je star 5 let ima sigurno ze vsaj 50000km a na stevcu pa vprasanje koliko...pa je letnik 08...

Se strinjam s tabo...rajsi kupim enga k ma 30000km, kot pa enga za isto ceno pa ma 9000km...kot sm ze rekl,zji 07/08 letniki so mi vsi sumljivi, ki majo pod 20000km....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vam je tudi motor v trgovini z 0km sumljiv? glede na to kar berem mora biti ker je bil vsaj testiran..torej ima že kak km in ne 0..

zdaj ga peljem nekam na valje da mi vrtijo gume in se nabirajo km ker pol ne bo več sumljiv! :grim

za svoj motor vem da jih ima iz trgovine do sedaj narejenih 8907 in niti km več! :)

A ga nisi kupo pomladi? te ni zadovoljiv? če ne uprašam preveč?

kot sem že napisal je prišlo marsi kaj vmes..trenutno me moram vsega imeti..se pa sigurno spet pridružim čez par let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo đizs kam smo prišli v tej temi zadnje tri strani....katastrofa... dej pejte še enkrat brat, tisti ki imate tok za povedat glede cen pa kilometrov.... sm da ne boste tople vode odkril.....

pejdte v tujino nabavte Z750 letnik 2010 z 100.000km črne barve za 2500 eur, pa boste presrečni, pomoje no.....

pa gut lak ....

hijooj

Popravljeno . Popravil shibby
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš ti dat za motor letnik08,09 več k 5jurjev,pa k ma prevoženih 25000 ,saka ti čast, jaz nebi nikoli dal...potem bolje da počakam še mal cajta,dam še 2000jurja pa novga kupm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš ti dat za motor letnik08,09 več k 5jurjev,pa k ma prevoženih 25000 ,saka ti čast, jaz nebi nikoli dal...potem bolje da počakam še mal cajta,dam še 2000jurja pa novga kupm...

čiči pa čaki, glej rajš kkšn drug motor, k to je itaq jajc,preveč cenjen motor,premal kilometrov majo,oz nerealni pa še in še se najde....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se vsaj pol toliko ukvarjali z iskanjem motorja, kot odkrivate toplo vodo tukaj na forumu, pol bi ga že našli.

Nevem motorje in ostale stvari se kupuje tako, da se gre kakšno zadevo pogledat. Sej če vas moti cena motorja, pol se menite z prodajalcem, ne nas spraševat kaj mi mislimo....ker kot je že Shibby omenu, je tema šla že čist v rit.

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm še to, pol si spremen svoj nick :) hahaha, pa pejt pol v kkšno drugo temo debatirat

sem pač previden pri nakupu, rad dobim dost za svoj denar :smoke: , če pa ti kupis takoj ko nekj vids je pac to tvoja stvar ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rad dosti za svoj denar, potem ne glej najcenejših. Niti ne glej rabljenih, ampak raje mal počakaj in pojdi po novega (kot si sam rekel). Potem boš mirno spal. Rabljeno je le rabljeno. Mal loterije pa mora bit, če ne ni to to :)

Če pa nočeš novega, pa napraskaj tistih 5k € in pojdi po tistega od forfeitta. Za to ceno se mi zdi, da bi bil dober nakup. Pa Stevie še vedno prodaja svojega Z750R. Ampak tisto je pa že 6.700€. Jebiga, ohranjenost stane...

Lp, Cofko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pač previden pri nakupu, rad dobim dost za svoj denar :smoke: , če pa ti kupis takoj ko nekj vids je pac to tvoja stvar ;)

S tem da jamraš po forumu nad cenami res nevem kako boš dobil veliko za svoj denar.

Pokliči prodajalca in povej da si pripravljen dat določen znesek in mogoče bo pristal na ponudbo.

Sicer pa ti za pravi denar tud js mojga prodam, čeprav ni naprodaj. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem da jamraš po forumu nad cenami res nevem kako boš dobil veliko za svoj denar.

Pokliči prodajalca in povej da si pripravljen dat določen znesek in mogoče bo pristal na ponudbo.

Sicer pa ti za pravi denar tud js mojga prodam, čeprav ni naprodaj. ;)

Kr priznej, da so ti fedri od skiroja prirasli k srcu ;) :grim ... ga ni boljšega filinga kot plavat čez ovinke in luknje...haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvecer grem gledat tega zelenga zjca za 3300. Modela sem komi dobil na gsm je vedno neki na terenu....pa se blizu je za gledat. Edin barva mi nekako ni bomo vidl.

Danes zvecer grem gledat tega zelenga zjca za 3300. Modela sem komi dobil na gsm je vedno neki na terenu....pa se blizu je za gledat. Edin barva mi nekako ni bomo vidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rad dosti za svoj denar, potem ne glej najcenejših. Niti ne glej rabljenih, ampak raje mal počakaj in pojdi po novega (kot si sam rekel). Potem boš mirno spal. Rabljeno je le rabljeno. Mal loterije pa mora bit, če ne ni to to :)

Če pa nočeš novega, pa napraskaj tistih 5k € in pojdi po tistega od forfeitta. Za to ceno se mi zdi, da bi bil dober nakup. Pa Stevie še vedno prodaja svojega Z750R. Ampak tisto je pa že 6.700€. Jebiga, ohranjenost stane...

Lp, Cofko!

lej za 6.5k€ ti prodam cb1000r 2010 8500km, odlično ohranjena z novimi gumami in servisom prvi lastnik. z750 ni slab motor, toda to je nekaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr priznej, da so ti fedri od skiroja prirasli k srcu ;) :grim ... ga ni boljšega filinga kot plavat čez ovinke in luknje...haha

Oujeeee, ubistvu je kot bi jahal na delfinu nekje na havajih..... mmmmmm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!