Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Če bi rad dosti za svoj denar, potem ne glej najcenejših. Niti ne glej rabljenih, ampak raje mal počakaj in pojdi po novega (kot si sam rekel). Potem boš mirno spal. Rabljeno je le rabljeno. Mal loterije pa mora bit, če ne ni to to :)

Če pa nočeš novega, pa napraskaj tistih 5k € in pojdi po tistega od forfeitta. Za to ceno se mi zdi, da bi bil dober nakup. Pa Stevie še vedno prodaja svojega Z750R. Ampak tisto je pa že 6.700€. Jebiga, ohranjenost stane...

Lp, Cofko!

tako je, novo je vendarle novo, Sam sem kupil že kar nekaj motorjev pa je bilo vedno vse ok :) ... in do zdaj sem imel vedno čisto vest ko sem prodajal motor in tako je tudi zdaj :) če bom motor prodal bom res mirno spal ker vem da je 101% ok :)

S tem da jamraš po forumu nad cenami res nevem kako boš dobil veliko za svoj denar.

Pokliči prodajalca in povej da si pripravljen dat določen znesek in mogoče bo pristal na ponudbo.

Sicer pa ti za pravi denar tud js mojga prodam, čeprav ni naprodaj. ;)

točno, če si resen kupec ti bo vsak trgovec kaj spustil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvecer grem gledat tega zelenga zjca za 3300. Modela sem komi dobil na gsm je vedno neki na terenu....pa se blizu je za gledat. Edin barva mi nekako ni bomo vidl.

Danes zvecer grem gledat tega zelenga zjca za 3300. Modela sem komi dobil na gsm je vedno neki na terenu....pa se blizu je za gledat. Edin barva mi nekako ni bomo vidl.

zakaj pa ne kupiš od Davida Zelenca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste Z-rajderji B) a gremo na mnz z motorji :xx:

Opa :-)))

Sam ne vem kje boste kwake parkiral k je vse rezervirano za BMW-jase ;-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej to gre tako bmwji pridejo tudi iz domžal do lj v mrazu, aprilija recimo pride iz celja, yamahe pa kawasakiji pa zgleda samo par km :P

hyperjack se opravičujem ker smetim temo o zzzzzjčkuuuu

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvecer grem gledat tega zelenga zjca za 3300. Modela sem komi dobil na gsm je vedno neki na terenu....pa se blizu je za gledat. Edin barva mi nekako ni bomo vidl.

Danes zvecer grem gledat tega zelenga zjca za 3300. Modela sem komi dobil na gsm je vedno neki na terenu....pa se blizu je za gledat. Edin barva mi nekako ni bomo vidl.

Zdravo! in si šel pogledat motor,kakšen se ti je zdel?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je super, prakticno brez praske, res lepo ohranjen, ampak zal ga je nekdo ze zaaral še predno sem jaz prišel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj sem vam reku, mal manj filozofirat pa malj več delat... v drugem prevodu, malj manj odkrivat tople vode na forumu, pa čim več ogledanih motorjev v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi ogledali, ki so tudi zelo neuporabna, zgleda kot polit maček, drugo je pa ok, če posebej rdeče feltne se mi dopadejo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leeeeep Zejček.....

Men pa vse preveč posiljeno deluje na tem motorju. Pa tudi te eloksirani rdeči deli pod svetlobo in soncem niso glih rdeči, prej rožnati...in kot je že lajbn povedal, ogledala so dobra za takrat ko je motor parkiran v garaži...na cesti ti ne koristijo.

Hyperjack: patent za crash pade in čep olja ti je sunil :grim

Dugače pa jaz pravim, ni važno kakšen je samo, da je črn. :grim

VEŽ DE! najlažje je kupit ! :P

Z crash padi mi ne seže do kolen ;) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bi kakšna takšna ogledalca lepše pašala

http://www.kmc.si/si...a-i20096.shtml#

so pa zelo fajn distančniki za ogledala mislim da so od lsl, res lepo vidiš nazaj, ne tako kot nekateri vidimo samo svoje komolce :dry:

Ne ne, sej te ogledala ko ima gor, so vrhunska, sam kaj ko jih je kekec tako montiral, da niti ne izgledalo lepo, pa še uporabno ni...

z750-2.jpg

....zmagajo pa itak te :grim :OK:

65ab7f09a814ba53a8f40511.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene te na koncu balance ne prepricajo, sicer pa stvar okusa.

Tako postavljeni te tudi ne prepričajo :P?

p1020378.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leeeeep Zejček.....

ror je vrhunske oblike, če je zvok tako kot ga ma akrapo je pa že kičasto. ogledala so tut lepa, vprašanje kolko uporabna. delno pobarvana platišča so mi veliko lepša, kot če bi bla cela pobarvana. skratka, lepo, z je že tovarniški "skor" lep.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ta zadeva ja!

Hvala. Si ga mogoče ti zamenjal z tistim ki ga potrebuješ za led smernike? Če mi lahko zaupaš kje si ga nabavil ker jaz gledam po netu in najdem samo na 3 pine ta ima pa 2 pa še to kot konektor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Si ga mogoče ti zamenjal z tistim ki ga potrebuješ za led smernike? Če mi lahko zaupaš kje si ga nabavil ker jaz gledam po netu in najdem samo na 3 pine ta ima pa 2 pa še to kot konektor....

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-Kawasaki-Yamaha-OEM-LED-Indicator-RELAY-WRELED03-/330835280368?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item4d0751c1f0

Paše ko ata na mamo hehe.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!