Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

v tej temi imaš od CofkoCofa poročila nekaj par strani nazaj, on je to menjal ...

hehe, sem že preštudiral vse to, samo čudi me da ta firma oblublja uizi namestitev z malo spretnosti... lotanje pa za navadne smrtnike ni ravno v izi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a je že uspelo zalotat?

Ne ker je sigurno navaden smrtnik :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ne vem a to govorimo o kakem drugem hi tech lotanju, al navadnem k vzameš uno palčko al pa žičko za cint, namžeš z uno mastjo pa pol lepo stopiš in spojiš, al je to kak hujši postopek :? ker dve žički skupi spojit res ni taka znanost, res pa je da moreš met pripomočke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ni še nikoli lotal, ne bi bila ravno bistra ideja, da se spravi na ledice ki so v števcu :) Pa z cinolom nimaš tam kaj mazat. Rabiš pa samo pumpico, tanko žico, tanko špico, pinceto, švoh spajkalnik in mirno roko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupujem Kawasaki Z750, od l.2007 dalje. Zanima me, če so kakšne specifične napake na teh motorjih oz. kaj rado odpove? Prosil bi tudi za podatek na koliko se približno menja verižni set pri takih motorjih in kako se to opazi?

Mogoče kdo pozna sledečega:

http://www.avto.net/....asp?ID=6730042

Sicer 5oookm zveni nekako zlagano oz. prevrteno pa vseeno prosim za neko objektivno mnenje.

Hvala za odgovor in strpnost, saj bo to moj prvi motor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupujem Kawasaki Z750, od l.2007 dalje. Zanima me, če so kakšne specifične napake na teh motorjih oz. kaj rado odpove? Prosil bi tudi za podatek na koliko se približno menja verižni set pri takih motorjih in kako se to opazi?

Mogoče kdo pozna sledečega:

http://www.avto.net/....asp?ID=6730042

Sicer 5oookm zveni nekako zlagano oz. prevrteno pa vseeno prosim za neko objektivno mnenje.

Hvala za odgovor in strpnost, saj bo to moj prvi motor.

lp

Da ti kaj odpove na Z.ju je isto kot ce bi zadel na lotu, ga ne bom sicer preveč hvalil, ker ponavadi glih takrat ko se preveč hvali potem crkne. Tko da lahko bi rekli, da nima napak, sej motor je ze dolgo na trgu, so ga nastudirali v nulo...za ta denar(to je spet za tiste k imajo same pripombe).

Menjava verige, je povsem relativen pojem, nekdo ki motor zlorablja na cesti, ali pa ga redno uporablja na progi, bo menjava seta zobnikov in verige nujna prej kot pri "normalni" uporabi....npr. moj ima 23kkm, pa je veriga glih na polovici, prav tako zobniki ne kažejo pretirane porabe.

Glede motorja na objavljenem linku mam pomisleke taksne kot ti...malo kilometrov.

Pomojem je uvožen iz tujine (v uvozu ponavadi vrtijo kilometre). Če bi bilo vse tako lepo kot izgleda, bi sel ta motor za med...tako pa se že kar lep čas prodaja.

Ga ni greh pogledat, vzami nekoga ki se spozna na motorje, ali se bolje na Z.je, pa bo takoj jasno koliko je ura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a je že uspelo zalotat?

eh, bi pa ne bi ... osnove lotanja že znam, samo ... "kaj pa če.." :mellow:

Pozdravljeni.

Kupujem Kawasaki Z750, od l.2007 dalje. Zanima me, če so kakšne specifične napake na teh motorjih oz. kaj rado odpove? Prosil bi tudi za podatek na koliko se približno menja verižni set pri takih motorjih in kako se to opazi?

Mogoče kdo pozna sledečega:

http://www.avto.net/....asp?ID=6730042

Sicer 5oookm zveni nekako zlagano oz. prevrteno pa vseeno prosim za neko objektivno mnenje.

Hvala za odgovor in strpnost, saj bo to moj prvi motor.

lp

ketno sem jst menjal pri 23.000 km, sicer ni bila raztegnjena, ampak so bili nekateri členi "zarustani"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, bi pa ne bi ... osnove lotanja že znam, samo ... "kaj pa če.." :mellow:

ketno sem jst menjal pri 23.000 km, sicer ni bila raztegnjena, ampak so bili nekateri členi "zarustani"

Zarustani pravš,drugič jo vrzi v nafto za par dni ,potem z čopičem speri in dobro namaži.Seveda če je veriga v redu si boš prišparal strošek :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarustani pravš,drugič jo vrzi v nafto za par dni ,potem z čopičem speri in dobro namaži.Seveda če je veriga v redu si boš prišparal strošek :yes:

aha, sem bil kar blizu potem, sem samo s čopičem mazal (nisem namakal, ker bi potem mogu odrezat) ampak ker je bilo to glih pred daljšo turo za ziher-gud je rajš nova prišla... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba za predelave pridno kaplja, bo treba počasi v akcijo :grim

Pri ostalih kaj dogaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba za predelave pridno kaplja, bo treba počasi v akcijo :grim

Pri ostalih kaj dogaja?

Full,sej veš :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro..al 636 je tudi vredu :P,...no da lepše povem..vse je dobro kaj ma dva potača =)

Ja če je pa vse dobr pol si pa bicikl omisl,velik manj stroškov :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ta božiček :rolleyes:

preveč je gledu kajmak in marmelado :lol:

post-34724-0-47239600-1356427391_thumb.jpg

:O

post-34724-0-87869500-1356427424_thumb.jpg

:lol:

js sm spimpana... še motor B) :lol:

post-34724-0-19826900-1356427511_thumb.jpg

:OK: jz mam tud štumfe in kapco :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam 4 v garaži haha.. :D..pa včasih so v uporabi ko je cajt :P

Dej ne seri zdej tle še z bicikli..tema je o z750 in ne o 636, še najmanj pa o tem koliko koles imaš v garaži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!