Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Kaj pa mogoče napetost akumulatorja?

 

Meni je sedaj akumulator dokončno odpovedal in z novim mi gladko prestavlja, dočim prej je včasih pri prestavljanju tolklo, kot da sklopka ne bi odprla. Je pa prej motor normalno deloval, le pri prestavljanju so bile občasne težave.

 

Ti to resno? Si kaj spil slučajno. Da nisi ti aku na napačno mesto priklopu mogoče, pod ročko za šaltat ga ni dobro podstavljat, ker ne moreš prestavit  :headbang:

 

Drugače pa kar računaj na olje, predstavljej si temperaturo olja v tistem trenutku, boš videl, da ti gostota povzroča težave, pa mogoče si še predolgo držal sklopko brez popuščanja, ponavadi je kar dobro kdaj pa kdaj spustit sklopko, ko se recimo prestavlja iz 4 v prvo...načeloma gre, včasih gre pa malo bolj na grobo...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek menjaj olje. 99% je to krivo...

 

@vandrovec: ne vem kaj naj bi akumulator imel s tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vandrovec: ne vem kaj naj bi akumulator imel s tem :)

Jaz tudi ne ampak pri meni sklopka pri slabem aku ni delovala, drugače lahko tudi pletenico naštelaš, da ti bolj oddvoji lamele, lahko pa gre nekje za servo sklopko. Na servisu so mi rekli, da je to normalno, če odpove aku. Ko je bil že na koncu in je vžgal le s priklopom na drug aku je bilo vse trdo, sklopka, kot da ne prime in kot bi brez sklopke prestavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja torej se vsi strinjamo da je zaradi nenehnega prestavljanja (gneča na Amalfi coast) ter visokih temperatur krivo olje čeprav je pravzaprav sveže. Bom videl...hvala za nasvete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma slučajno kdo za prodati leovince gp style za z750 letnik 2009 po ne prav pretirani ceni :D

 

Vzami raje LeoVince LV one, carbon verzijo, ga potem za cirka 10cm skrajšaš in imaš top izpuh...GP style ti ne priporočam, ker je to res GP verzija, zvok je tako rezek, da se ga hitro naješ...GP PRO je najboljša izbira od Leota sam tega ne kupuj, ker ga imam že jaz, hehe. Hecam se.

 

Maš pa malo morje izpuhov na ebyu, malo preglej, se vsake toliko kar lepi primerki ostalih firm najdejo.

 

Akrapo če bi ga na polovici prežagal in skrajšal bi znal imet zanimivo srednje globoko simfonijo...

 

Drugače pa išči HP CORSE izpuh, to je meni takoj za GP projem najlepši izpuh za Z.ja, je pa relativno drag...

 

maxresdefault.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če bi mi kdo lahk zrihtov rablen akrapo izpuh od moto2 razreda.... :blush::music4: haha :grrr

 

123.jpg

 

Hja lej Pero zrihta material, zašvasamo pa jaz ti ga spravim skup....če ga boš dal gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja lej Pero zrihta material, zašvasamo pa jaz ti ga spravim skup....če ga boš dal gor?

Sej tuki pa ni kaj dosti drugega kot ce das samo 3 cole ror do konca in fertik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami raje LeoVince LV one, carbon verzijo, ga potem za cirka 10cm skrajšaš in imaš top izpuh...GP style ti ne priporočam, ker je to res GP verzija, zvok je tako rezek, da se ga hitro naješ...GP PRO je najboljša izbira od Leota sam tega ne kupuj, ker ga imam že jaz, hehe. Hecam se.

 

Maš pa malo morje izpuhov na ebyu, malo preglej, se vsake toliko kar lepi primerki ostalih firm najdejo.

 

Akrapo če bi ga na polovici prežagal in skrajšal bi znal imet zanimivo srednje globoko simfonijo...

 

Drugače pa išči HP CORSE izpuh, to je meni takoj za GP projem najlepši izpuh za Z.ja, je pa relativno drag...

 

maxresdefault.jpg

pa nwm gp style mi je v živo res všeč plus zvok ima fenomenalen je pa res da se mogoče že malo preveč dere :D....malo sem samo vprašal če ima slučajno kdo kaj rablenega pa da prodaja ker nimam namena nevem kakšnih denarjev metati v izpuh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš mjčken motorček moraš imeti glasen izpuh,da se te vsaj sliš ,če se te že ne vid :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama imam na ZR 7 Wingsa. Zelo kvalitetno mi ga je zrihtal ByFabiani v Šempetru blizu Žalca. Karbon cel, sound prijeten in razpoznaven :). Kolega ima ByFabianija, ker je zaprisežen nacional patriot. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš mjčken motorček moraš imeti glasen izpuh,da se te vsaj sliš ,če se te že ne vid :grim

 

Zame k sem taprave velikosti je glih prov velik, za vas omare, je še majco težko najdt, kaj šele motor... Jaz zgledam prehudo na super sport motorju, za razliko od tebe, k ga z enim prstom dvigneš....kak pa zgledam jaz na Adventurju pa verjetno ne bomo nikol vedli, ker pod dodatno opremo še nimajo lestve.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame k sem taprave velikosti je glih prov velik, za vas omare, je še majco težko najdt, kaj šele motor... Jaz zgledam prehudo na super sport motorju, za razliko od tebe, k ga z enim prstom dvigneš....kak pa zgledam jaz na Adventurju pa verjetno ne bomo nikol vedli, ker pod dodatno opremo še nimajo lestve.. ;)

hehe..verjem, da se tut na advenčerju dobro zgleda :P (edin čez šipco se mau slabše vidi :()

 

post-18923-0-94786000-1372079858_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..verjem, da se tut na advenčerju dobro zgleda :P (edin čez šipco se mau slabše vidi :()

 

attachicon.gif473429_481551838581040_1403648604_o.jpg

 

No no, ti še kr zgledaš madona! Kmet zgleda pa tako, kot da bi se vsedu na un model motorja, k ga mam kot obesek za ključe :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, ti še kr zgledaš madona! Kmet zgleda pa tako, kot da bi se vsedu na un model motorja, k ga mam kot obesek za ključe :OK:

Nerodno mu je bilo, pa se ni znal poistovetiti s kawlnm :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje eno vprašanje,

se bolj splača uzet z800 ali z750 ?

Zanima me tudi razlika med z800 in z800 E, je razlika le v moči ali čem drugem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje eno vprašanje,

se bolj splača uzet z800 ali z750 ?

Zanima me tudi razlika med z800 in z800 E, je razlika le v moči ali čem drugem ?

Vzmetenju in opremi ni spojlerčka spodaj,... Če ti keš dopušča vzami z800 drugače pa z750 dobiš že za 6500 r model pa 7000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo na svojem z750, 2007+ vizir od Givi ali Ermax? Bi rad v živo videl kako zgleda na Zju :)

jest mam od ermaxa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam od ermaxa :D

razlika je najbrž očitna z ali brez, ane? :) nekje sem zasledil, da je potrebno pri Ermaxu v masko vrtat lukne, da se lahko pritrdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je najbrž očitna z ali brez, ane? :) nekje sem zasledil, da je potrebno pri Ermaxu v masko vrtat lukne, da se lahko pritrdi?

 

Je razlika... odvisno od višine osebe...lahko ti naredi dobro delo, če si previsok, se zna zgodit, da dobiš tok vetra direkt čelno v čelado takrat nimaš kaj naredit...najbolje zamenjat motor.

Imaš dve opcije, eno z vrtanjem 3lukenj v masko, ali pa kovinske nosilce, ki se privijačijo na nosilec krmila - balance ta verzija izgleda bolj masivna in grše izpade.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!