Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

motor definitovno ostane z vizirjam ali brez :OK: ja od givi-ja se lepo montira na krmilo brez dodatnega vrtanja, če že, bom iskal to varjanto...bi pa rad videl v živo kako varjanto, k tkole po slikah ni to to:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor definitovno ostane z vizirjam ali brez :OK: ja od givi-ja se lepo montira na krmilo brez dodatnega vrtanja, če že, bom iskal to varjanto...bi pa rad videl v živo kako varjanto, k tkole po slikah ni to to:)

Če se boš vozil kaj proti Slovenski Bistrici se lahko oglasiš pri meni in sprobaš kako paše v živo od MRA.Aja to je varijanta brez vrtanja.

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš vozil kaj proti Slovenski Bistrici se lahko oglasiš pri meni in sprobaš kako paše v živo od MRA.Aja to je varijanta brez vrtanja.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je najbrž očitna z ali brez, ane? :) nekje sem zasledil, da je potrebno pri Ermaxu v masko vrtat lukne, da se lahko pritrdi?

jaz imam tako kot je HyperJack napisal nosilce ki so privijačeni na krmilo...meni sicer ne zgleda tako grdo je pa manj placa in se moraš že skoraj pomatrat da vtakneš klujč v ključavnico :P....če želiš ti lahko slikam in ti pošlem pa boš videl kako zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam tako kot je HyperJack napisal nosilce ki so privijačeni na krmilo...meni sicer ne zgleda tako grdo je pa manj placa in se moraš že skoraj pomatrat da vtakneš klujč v ključavnico :P....če želiš ti lahko slikam in ti pošlem pa boš videl kako zgleda

no bi te prosil, če maš kakšno slikco na lagerju da mi jo pošlješ, da mal vidim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, tudi meni se ravno ne dopadejo, samo pri višji hitrosti je pa skoraj malce nadležno pihanje :D na z1000 pa kar dobr zgleda, je pa res da je mala in verjetno ne opravlja najbolše svojega namena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bljak  :sleep2:

 

Vizirji so za na poštarske mopede, ne pa za kwaknle!  :OK:

 

Ti sam tiho! A nisi ti nekaj vijačil na svojo Šiverco ;):D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k..... gleda pol vizir glede na vaše komentarje  :D  bo pa "veter v laseh"  :OK: 

 

To je beseda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bi te prosil, če maš kakšno slikco na lagerju da mi jo pošlješ, da mal vidim :D

evo ena 

 

2013-06-30-105015.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole so že Sava gumice? :)

Feltno maš pa zgleda wireless ...  :kva2:

 

Savice jap :). danes samo še obujemo feltno pa bo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem bil na srečanju pri Vragecih na Bizeljskem in je bil tam en možakar kateri je imel izpuhe neznanega izvora. Zvok da dol padeš izgled pa tudi. (Res je da v vseh 4 rorih nima tolko volne ko jaz v polovici svojega :) )

post-4575-0-94478000-1372765106_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem bil na srečanju pri Vragecih na Bizeljskem in je bil tam en možakar kateri je imel izpuhe neznanega izvora. Zvok da dol padeš izgled pa tudi. (Res je da v vseh 4 rorih nima tolko volne ko jaz v polovici svojega :) )

take ti mass nrdi in se ti bo drlo tako da bo veselje! drgač pa so to prav navadni "rori" ne vem če lahko rečemo da je pa to res nek višek estetike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!