Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ena tezavica, kako spravite z crne barve ostanke od muh? Saj muhe ze gredo dol samo za njimi ostane po povrsini, kot bi bilo malo nazrto.

Hvala za odgovore.

 

pri nas uporabljamo tole zadevo deluje super, tako za žužke kot keten sprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas uporabljamo tole zadevo deluje super, tako za žužke kot keten sprej

 

 

Nikakor ne uporabljaj tega, ker ti na dolgi rok od črne barve ne bo ostalo ničesar...nobene agresivne tekočine na črno barvo! Najboljša stvar za mušice je snow foam počakaš 15min, spereš, namiliš in motor je kot nov...bog ne daj teh bug remuverjev, potem bolje, da kr z razredčilom pucaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne uporabljaj tega, ker ti na dolgi rok od črne barve ne bo ostalo ničesar...nobene agresivne tekočine na črno barvo! Najboljša stvar za mušice je snow foam počakaš 15min, spereš, namiliš in motor je kot nov...bog ne daj teh bug remuverjev, potem bolje, da kr z razredčilom pucaš :P

Kje pa se kupi pri nas tale snow foam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne uporabljaj tega, ker ti na dolgi rok od črne barve ne bo ostalo ničesar...nobene agresivne tekočine na črno barvo! Najboljša stvar za mušice je snow foam počakaš 15min, spereš, namiliš in motor je kot nov...bog ne daj teh bug remuverjev, potem bolje, da kr z razredčilom pucaš :P

Not only will it clean, this product also leaves a shiny protective wax barrier that helps prevent future bugs and grime from sticking to exterior surfaces.

 

zadeva je zelo daleč od razrečila, sicer pa vsak naj čisti s tistim kar mu je ljubše. pri nas deluje odlično, daleč od tega da bi se pojavljale kakršne koli poškodbe, ampak je po čiščenju motor/avto sijoč in kot povoskana (tako kot obljubljajo).

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so beli dodatki za doplacat?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem ga kupil samo ne zja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je vsaj kwaki :P

Zx10r 08. Tako da je zabec;)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko, kupi kdo original vilce, bi jaz proval namontirat Ohlins, mamicu da jim vidim kak se bo pol pelalo  :grim

 

Ker ko tako berem po forumu mora biti original vzmetenje čisti obup, je sam še ta stvar k je nism zamenjal :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko, kupi kdo original vilce, bi jaz proval namontirat Ohlins, mamicu da jim vidim kak se bo pol pelalo  :grim

 

Ker ko tako berem po forumu mora biti original vzmetenje čisti obup, je sam še ta stvar k je nism zamenjal :P

a dj noooo HJ :D a si faliu temo :naughty:Aprilia RSV Tuono :grim ne zdj kle izzivat  :P

     
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

a dj noooo HJ :D a si faliu temo :naughty:Aprilia RSV Tuono :grim ne zdj kle izzivat  :P

     

 

 

Nism nism, sem kr v tapravi, sem rajši pršu v rodni kraj, kjer se kej več dogaja, tam pr sosedih se itak nič ne kvari, noben nič ne predeluje, je čisto mrtvilo, tle je dost več življenja :grim  :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a spredi boš tudi kej menjal, da bojo vilce nastavljive, al boš sam olje menjal za bolj gosto?

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a spredi boš tudi kej menjal, da bojo vilce nastavljive, al boš sam olje menjal za bolj gosto?

 

Ahh kje kakšne fedre, pa olje, to je čist brez veze...Ohlins polnonastavljive vilce + brembo batne zavore, kdaj pa to pride še nevem...treba postopoma, zim bo še kar nekaj. Mi pa še ni jasno, kako bom tisto nagraužno zlato spremenu v črno...morm se še mal pozanimat...morda bo pa Bitubo, k so že v originalu črne samo pol to ni fora, na ridah ne bom car, kr nimam Ohlins :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih že plačuješ v zlatu nej bojo pa zlate :P

 

pa stabilizator krmila tudi bo treba nujno dat gor ;)

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih že plačuješ v zlatu nej bojo pa zlate :P

 

pa stabilizator krmila tudi bo treba nujno dat gor ;)

 

Mah pa smo spet tam z stabilizatorjem...na zgornji del kjer se pritrdi direktno na nosilec krmila in drugi spojni del preko okvirja, je čist zgrešena varianta, edina opcija je, da gre stabilizator pod masko, vendar se ga ne vidi in na ridah, spet ne bom fora... :P, vidš, to vse skupaj potegne za samo še kljub drugih vprašanj, bolj za šalo kot za res :)

 

Če ma kdo kak predlog kam bi ga lahko dal, z veseljem prejmem idejo :), če ne drugega, mi je izziv zreskat nosilce pa pritrdit tist stabilizator :). Rabil ga itak nikol ne bom :P, bo pa dobra šola za naslednji moped, če že ne bo mel stabilizatorja v originalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem jst ga mam pod armaturo skritega. kolko se poznam ne vem. ma pa z gotovo bolj mehko balanco, ampak to že zarad tega ker je naravnost, verjetno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem jst ga mam pod armaturo skritega. kolko se poznam ne vem. ma pa z gotovo bolj mehko balanco, ampak to že zarad tega ker je naravnost, verjetno :?

 

Ja pa nimaš "mehke" zaradi stabilizatorja, zdej kaj si mislila s tem, da je naravnost nevem? Sicer pa stabilizator le duši nezaželjene sunke, ko sprednja guma izgubi stik z podlago...ne boš verjela ampak to se pri z.ju tudi dogaja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa nimaš "mehke" zaradi stabilizatorja, zdej kaj si mislila s tem, da je naravnost nevem? Sicer pa stabilizator le duši nezaželjene sunke, ko sprednja guma izgubi stik z podlago...ne boš verjela ampak to se pri z.ju tudi dogaja :P

ja ti ne pusti da zaniha, sm že občutla to "popravljanje" stabilizatorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!