Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Mah pa smo spet tam z stabilizatorjem...na zgornji del kjer se pritrdi direktno na nosilec krmila in drugi spojni del preko okvirja, je čist zgrešena varianta, edina opcija je, da gre stabilizator pod masko, vendar se ga ne vidi in na ridah, spet ne bom fora... :P, vidš, to vse skupaj potegne za samo še kljub drugih vprašanj, bolj za šalo kot za res :)

 

Če ma kdo kak predlog kam bi ga lahko dal, z veseljem prejmem idejo :), če ne drugega, mi je izziv zreskat nosilce pa pritrdit tist stabilizator :). Rabil ga itak nikol ne bom :P, bo pa dobra šola za naslednji moped, če že ne bo mel stabilizatorja v originalu...

Italjana kupi bo imel vse stvari te stvari že najbolj osnoven model :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zadnji feder si že menjov? Drugač pa mogoče vilce od 636, so pa spet zlate

 

Noup, nisem še, ni blo nič kaj pametnega za dobit....do sedaj.

 

Kar se pa tiče vilic se pa da dobit za dost ugoden denar kar veliko bolj solidne od 636...sej pravim, to ne rata čez noč, treba premislit, pa tako dalje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti ne pusti da zaniha, sm že občutla to "popravljanje" stabilizatorja

Glede na to koliko se voziš in kako se voziš, ne bi ti men odstopila ta stabilizator? Sej verjetno ga ne boš pogrešala, pa še med plastikami je skrit, sploh ne boš porajtala da ga ni :D

 

Italjana kupi bo imel vse stvari te stvari že najbolj osnoven model :D

Bom bom, kr lepo počas, ne morem vse na ennkrat, sem le samo študent ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to koliko se voziš in kako se voziš, ne bi ti men odstopila ta stabilizator? Sej verjetno ga ne boš pogrešala, pa še med plastikami je skrit, sploh ne boš porajtala da ga ni :D

 

Bom bom, kr lepo počas, ne morem vse na ennkrat, sem le samo študent ;)

jst rabim stabilizator glih tolko ku ti zadnje ohlinse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst rabim stabilizator glih tolko ku ti zadnje ohlinse :D

 

No sej, se pravi da ga ne rabiš! :D, ti sam povej kdaj pridem, mam kovček z orodjem vedno v avtu...Italjan pa to.....zarad velikega prtljažnika, sej drugače ga ne bi imel s seboj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mora ropotat kokr se da, mora mal pretrest, mal drset drgač je to tako, kot da bi sladoled čež šipo lizov.

 

Pa kaj si ti ja nor, kake pa to govoriš, to moraš mel original lonc še dodatno blendiran, da buh ne dej, da sploh slišiš da mašina laufa! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti ja nor, kake pa to govoriš, to moraš mel original lonc še dodatno blendiran, da buh ne dej, da sploh slišiš da mašina laufa! 

:grim  Škoda sory to ni blo mišlen tebi :) hahahahha sej vem da boš kupu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej, se pravi da ga ne rabiš! :D, ti sam povej kdaj pridem, mam kovček z orodjem vedno v avtu...Italjan pa to.....zarad velikega prtljažnika, sej drugače ga ne bi imel s seboj :D

nism jst kawasaki karitas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim  Škoda sory to ni blo mišlen tebi :) hahahahha sej vem da boš kupu :grim

 

Sej jaz ti sam povem, nisem nič mislil, če boš prebral še kakšno temo, ti bo jasno zakaj te zafrkavam ;)

 

nism jst kawasaki karitas

 

Uredu pol pa nič, pa glih enga kupca sm mislu na vašga Z.ja usmerit, je reku da še več plača kokr mata ceno :D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika si me mogla spet zrajcat s tem stabilizatorjem, jebemtiš :P

 

Evo nekaj takega bo kar prava zadeva :)

 

underthefork.jpg

 

dsc9288.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš pa me neki tle šimfaš. pa fancy zgleda takole.

 

ketno pa majo pr rk uno ta hudo tako lepo temno rdečo bi ti fajn pašala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je opletene cevi potrebno naročit na netu recimo od HEL-a, ali jih lahko dam narest majstru ki dela hidravlične cevi? Ali so kakšne posebnosti, to me zanima v bistvu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je cenovno kej bl ugodno?

 

Za eno kavo :P..pa se splača, če mene vprašaš ne..

 

Jaz ne vidim računice, vzameš original dol...in pelješ mojstru da jih naredi, kar pomeni, da daš za bencin/nafto da odpelješ do mojstra in da pripelješ nazaj...poleg tega, da se pri Hellu zmišljuješ katero barvo bi imel :)...vsak po svoje naj počne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo zdele ko je dež mi je res vseen če je kakšen dan motor brez cevi, nafte mi ne gre nič več ker mi je spotoma na šiht in če ni lih samo kofe ceneje, se mi že splača. Bom pa poročal kolk ceneje je, ker za eno kavo ni ravno relevanten odgovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da je razlike samo za eno kavo... Nekje na forumu je tema, v kateri je omenjen en mojster za te zadeve. Mal pobrskaj :)

EDIT: mal tukaj poglej:

http://www.motosvet.com/tabla/topic/2017-ojacane-cevi-za-zavore/

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Ebony black 2008 podblatnik ERMAX, super zadeva, zaščiti vse kamne, ki brez njega letijo direktno v plastike zadka, pa seveda ob dežju je vse skupaj malo manj umazanije.

 

zasebno sporočilo...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pomeni da je karbonski že narejen ali pa v delu :hmm: je pa to kar mal večji podvig :?

Je je kar prevelik, oz. ni ekonomske računice... prodajam, zato ker za Z750R pride drugačen podblatnik ;), If you know what i mean :P?

 

img20130912155448.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

a boš pustu črno, al si razmišljal da bi jo barval na rdeče?

 

Črna!, mam še plinski amontizer, samo nevem, ali vzmet na rdeče ali na črno :P, rdeča bi znala bit cool :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna!, mam še plinski amontizer, samo nevem, ali vzmet na rdeče ali na črno :P, rdeča bi znala bit cool :)?

rdeča bi bla po moje bolj kul. bi bolj iztopalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!