Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Je je kar prevelik, oz. ni ekonomske računice... prodajam, zato ker za Z750R pride drugačen podblatnik ;), If you know what i mean :P?

 

img20130912155448.jpg

zej si pa srečn. sam še vedno ne bo vodljiv kot tuna! :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej si pa srečn. sam še vedno ne bo vodljiv kot tuna! :grim

 

Čuj, prilika se je ponudila, pa sem jo izkoristil, sej drugače dvomim, da bi dejansko to počel :P

 

Ahh kaj ti bo tuna, piščanc je ta bol!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, prilika se je ponudila, pa sem jo izkoristil, sej drugače dvomim, da bi dejansko to počel :P

 

Ahh kaj ti bo tuna, piščanc je ta bol!

tej pa uživaj ob montiranju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da bi pasale na sive felge?

Seveda, zakaj pa ne...mat bele! :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni..
 nedavno sem razbil svojega Z-ja '08 na mariji reki :/ Razlog: previsoka hitrost, zdrs prednjega kolesa sredi ovinka.

Padel sem pri ca. 100km/h, motor se je zaletel ter se ustavil na mestu in se zagozdil pod ograjo  :( jst sm zletel spodaj, (k sreči mimo stebrička) in sem jo odnesel praktično brez poškodb. Motor žal ni imel te sreče ...
Razbilo se je dosti stvari, še dobro pa, da so mašina, šasija in vzmetenje ostali celi.
Prilagam nekaj slik bi prosil za pomoč če kdo ve kje bi lahko dobil katerega od naslednjih delov oz. če kdo pozna "poceni" mehanika, kam bi peljal popravit motor, se priporočam.

Leva zadnja plastika
20130903_162641.jpg

 

Sprednji sedež
20130903_162716.jpg

Zadnja luč, zadnji blatnik (plastika kamor se pripne nosilec tablice)
20130903_162658.jpg

Nosilec zadnje desne stopalke
20130903_162838.jpg

Levo ogledalo (samo steklo)
20130903_162736.jpg

Desna ročka (bremza)
20130903_162747.jpg

 

Poglejte kaj je naredlo z akrapovičem :'(
20130903_162817.jpg

In pa rezervarjem, mislite da se ga da popraviti ?
20130903_162727.jpg

 

Rabil bi tudi barve oranžno za plastike in kesl ter črno za mašino
20130903_162823.jpg

In pa novo vetrobransko šipco.

Akrapovič bo verjetno predrag, zato me Zanima če proda kdo original izpuh? ... 
Če bi me znal kdo napotiti za bilo katero od naštetih stvari, bom zelo hvaležen, hvala za pomoč! :)

Popravljeno . Popravil 5n4jd3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za tako slabo novico :(, motor je res dodobra predelan :(

 

Škoda ker se takšne stvari dodagajo, ti si cel in zdrav to je pa tudi nekaj vredno.

 

Zdej pa k zadevi, kupovat original kose se ti ne splača, ker bo na koncu znesek veliko prevelik, recimo informativno samo za tisto plastiko med lučjo in zadnjim sedežom je cena 79€, (sem jo kupil lani)

 

Najceneje se ti bo izšlo tako...je pa to samo predlog kako se meni vidi najceneje priti skozi.

Počeni deli pri zadnji luči in spodnji del pod ritjo, se nadomesti z karbonskimi odlitki, karbon je zelo lep v kombinaciji z črno barvo, ker ni druge kot da barvaš tank, barvaj cel motor. (barvati boš moral tako ali drugače celega, tudi če bo oranžen, ker v primeru da ne pobarvaš blatnika in maske, bo občutno viden ton barve.

Tako da če mene vprašaš, metalik črna cel motor, tisti dve zadnji plastiki odlitki karbona...

- Nosilec tačke ebay, jih imaš kolikor ti paše...

- Deklcov motorja, ne barvaj, kupi karbonske pokrove!

- ogledala kupi oba nova (ebay) te bo ceneje prišlo, kot da kupuješ ali daš delat novo "steklo" ogledala.

- Najcenejša varianta je da ga doma razdreš na pra faktorje, očistiš vse, poravnaš vse dele ki so se pokrivili, tank pa neseš mojstru, da vdolbino popravi kolikor se da....štrihanje celega motorja cirka 400€ - zelo kvalitetno.

Tisto zgibanko papirja od Akrapoviča, pa obesi na steno. ;)

 

Pa srečno

 

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni..

 nedavno sem razbil svojega Z-ja '08 na mariji reki :/ Razlog: previsoka hitrost, zdrs prednjega kolesa sredi ovinka.

Padel sem pri ca. 100km/h, motor se je zaletel ter se ustavil na mestu in se zagozdil pod ograjo  :( jst sm zletel spodaj, (k sreči mimo stebrička) in sem jo odnesel praktično brez poškodb. Motor žal ni imel te sreče ...

Razbilo se je dosti stvari, še dobro pa, da so mašina, šasija in vzmetenje ostali celi.

Prilagam nekaj slik bi prosil za pomoč če kdo ve kje bi lahko dobil katerega od naslednjih delov oz. če kdo pozna "poceni" mehanika, kam bi peljal popravit motor, se priporočam.

Leva zadnja plastika

20130903_162641.jpg

 

Sprednji sedež

20130903_162716.jpg

Zadnja luč, zadnji blatnik (plastika kamor se pripne nosilec tablice)

20130903_162658.jpg

Nosilec zadnje desne stopalke

20130903_162838.jpg

Levo ogledalo (samo steklo)

20130903_162736.jpg

Desna ročka (bremza)

20130903_162747.jpg

 

Poglejte kaj je naredlo z akrapovičem :'(

20130903_162817.jpg

In pa rezervarjem, mislite da se ga da popraviti ?

20130903_162727.jpg

 

Rabil bi tudi barve oranžno za plastike in kesl ter črno za mašino

20130903_162823.jpg

In pa novo vetrobransko šipco.

Akrapovič bo verjetno predrag, zato me Zanima če proda kdo original izpuh? ... 

Če bi me znal kdo napotiti za bilo katero od naštetih stvari, bom zelo hvaležen, hvala za pomoč! :)

Saša Svenšek motospirit miklavž na dravskem polju..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni..

 nedavno sem razbil svojega Z-ja '08...

Jebeno tole... Sam da si ti ok.

Avspuh in ogledala imam jaz. Za ene 70€ ti dam vse skupaj... Mal po eBayu in po bolhi poglej za plastike pa sedež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem za hitre odgovore in podporo. :D

Menda bo res najceneje če večino delov naročim preko ebaya, izpuh kupim pri nas, ostane še problem ravnanja kesla in barvanje.
če ima še kdo kak predlog se pa priporočam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem za hitre odgovore in podporo. :D

Menda bo res najceneje če večino delov naročim preko ebaya, izpuh kupim pri nas, ostane še problem ravnanja kesla in barvanje.

če ima še kdo kak predlog se pa priporočam ;)

Poznam osebo, katera ti popravi tank do takšnega nivoja, da ga potem ličar še samo finišno obdela in je pripravljen za barvanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem za hitre odgovore in podporo. :D

Menda bo res najceneje če večino delov naročim preko ebaya, izpuh kupim pri nas, ostane še problem ravnanja kesla in barvanje.

če ima še kdo kak predlog se pa priporočam ;)

sosed mi je dal št. nekoga ki se ukvarja samo z barvanjem kestlov, res pa je, da ima veliko povpraševanja, tako da se ti nesme muditi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem za hitre odgovore in podporo. :D

Menda bo res najceneje če večino delov naročim preko ebaya, izpuh kupim pri nas, ostane še problem ravnanja kesla in barvanje.

če ima še kdo kak predlog se pa priporočam ;)

 

Če boš potreboval kvalitetnega ličarja, ti lahko posredujem kontakt taboljšega ličarja na področju dolenske. Do sedaj pri njemu barval in lakiral čez 10kosov, narejeno na nivoju. Ne bom preveč hvalil, da ne bo kdo spet glasen, da delam reklamo, samo rad bi pomagal...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heii..

sranje 5n4jd3r da se ti je to zgodilo...samo da si ti cel in brez večjih poškodb :closedeyes:

material se že popravi, čeprav zgleda grdo in kar srce zaboli.

 

Mene pa zanima kaj bi bilo to, da ti npr. v 3 ali 4 prestavi vrže vn iz brzine? :kva2:  to se mi je do sedaj v 5k naredilo 2x in obakrat pri visokih obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem za hitre odgovore in podporo. :D

Menda bo res najceneje če večino delov naročim preko ebaya, izpuh kupim pri nas, ostane še problem ravnanja kesla in barvanje.

če ima še kdo kak predlog se pa priporočam ;)

 

Ma počasi ga bomo že zrihtali ;)

 

 

heii..

sranje 5n4jd3r da se ti je to zgodilo...samo da si ti cel in brez večjih poškodb :closedeyes:

material se že popravi, čeprav zgleda grdo in kar srce zaboli.

 

Mene pa zanima kaj bi bilo to, da ti npr. v 3 ali 4 prestavi vrže vn iz brzine? :kva2:  to se mi je do sedaj v 5k naredilo 2x in obakrat pri visokih obratih

 

Meni je tudi enkrat pred kratkim na visokih obratih to naredilo. Med 4. in 5. brzino. Sem pa menjaval brez sklopke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem za hitre odgovore in podporo. :D

Menda bo res najceneje če večino delov naročim preko ebaya, izpuh kupim pri nas, ostane še problem ravnanja kesla in barvanje.

če ima še kdo kak predlog se pa priporočam ;)

Ziher, da ni okvir zamaknjen? Pri taki hitrosti je to skoraj neverjetno, da ne bi bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher, da ni okvir zamaknjen? Pri taki hitrosti je to skoraj neverjetno, da ne bi bil.

 

Ahh, zdej bo vsaj naravnost vleku, sej veš kako pravijo, če izpravnemu Z.ju spustiš balanco, ga nese postran, z zvitim okvirjem gre naravnost...pa še optika je ob enem poštimana...

 

Jaz raje vidim, da malo vleče pa da se zvija, ker če bi dobil v roke nekaj kar se pelje kot najboljši motor, npr. Tuono ali kaj podobnega, verjetno ga sploh ne bi znal vozit...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!