Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ti nimaš stranskih nalepk? Kr meni se je malo znucalo od hlač, samo to bom dal spolirat.

 

Imel sem en čas folijo carbon imitacijo, prejšne leto sem mislil naredit in izrezat en drug dizajn, pa ni blo časa, morda realiziram to zimo.

 

Če rabiš kakšno nalepko povej, pa odreževa.

 

p1030826.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star model ima relativno soliden menjalnik, hec je včasih samo ler najti :), pa tudi to ni nič hujšega. Koliko kkm pa imaš da razmišljaš o menjavi lamel? Lamele so verjetno še kakšen euro več, računaj še novo olje in filter, v kolikor je orodje je menjava relativno hitra.

 

 

Trenutno imam 48.000km,..........če za večino ni problematična sklopka in ne crkuje drugim potem mi ni treba razmišljat o tem še prav resno, dokler bo pač bo.... imel sm pa plan, da bi pa zamenjal lamele naslednje leto na servisu, ko naredim še en 6.000km v novi sezoni... (sprašujem za ceno dela, da vem koliko moram našparat letos še zraven :D ), ko bom dal preverit zračnost ventilov in ostalo (olje, filtr, ploščice, to menjam sam).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebo samo o šminki in tuningu......

 

Glede na to, da se je pred leti govorilo, da Z750 nima preveč natančen menjalnik (pri najnovejših letnikih nevem kako je) in da sm prebral kar nekaj starih objav na tem forumu, da je določenim lastnikom sklopka prijemala že povsem na koncu, kljub temu do sedaj ni še nihče napisal, da je moral karkoli glede taga popravljati. Ni res še nihče imel mehanskih težav s sklopko, da bi jo moral zamenjati (tu ne misli zaradi posledic prometne nesreče) ??  No sej če ni je to super, me pa zanima vseeno kak je to strošek če se odločiš zamenjat lamel, koliko to računa mehanik (lamele so cca 45-50eur).  

mogoče ima pa moped kakih 10k km več kot mu na števcu piše. 

sicer ne vem kak menjalnik ima ta star model, ampak pr 08 dela tekoče in gladko, sicer za višanje brzin gre itak prav lepo brez sklopke. če ti pa prijema sklopka prav na koncu (to pomeni da ti prijema šele ko ročko prav do konca stisneš al tik prej ko spustiš  :? ) je pa verejtno samo to za nastavit. maš par strani link do servisnih navodil. 

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ima pa moped kakih 10k km več kot mu na števcu piše. 

sicer ne vem kak menjalnik ima ta star model, ampak pr 08 dela tekoče in gladko, sicer za višanje brzin gre itak prav lepo brez sklopke. če ti pa prijema sklopka prav na koncu (to pomeni da ti prijema šele ko ročko prav do konca stisneš al tik prej ko spustiš  :? ) je pa verejtno samo to za nastavit. maš par strani link do servisnih navodil. 

 

Hm.. nevem pomojem ne.. pa tudi 10k se najbrž nebi velik poznalo. To, da prijema sklopka na koncu pomoje pomeni, da je to da jo moraš stisnit čist do konca da razdvoji, in potem ko že mal spustiš prime zobnik (če se motim me lahko kdo popravi). Je pa res, da zajle sam nism nič štelal in da ma ročka precej lufta. Glede menjalnika pa se zgodi (npr meni letos 2x v celem letu)  da ti vrže iz 4. brzine. Je pa res da je to lahko tudi posledica, da ročice na menjalniku nism dovolj premaknil (ponavadi se je to zgodilo ko sm menjal full na hitro).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih 10 km v letu 2014, toliko, da se mašina malo premiga. Sicer je cesta mokra in bo treba spet pucat, je pa fanj, da vsaj soli letos še ni bilo. Pa ...

 

SREČNO NOVO LETO 2014! IN SREČNO VOŽNJO VSEM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pr temu prodjalcu (samo pač za moj moped) je imel glede na druge kr ugodne cene

http://www.ebay.co.uk/itm/RK-GB520XSOZ1-Kettensatz-Kawasaki-Z750-04-12-Typ-ZR750L-ZR750J-/290750028427?pt=DE_Motorradteile&hash=item43b20d5a8b

 

drgač je pa itak vseeno važno da je kak paypal da si zaščiten če je kej narobe, drugo je pa samo vprašanje najbolj ugodne ponudbe

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je prou drugo ku did, to je pa iz nezemeljske materije :lol1:

 

mah isto sranje je kot did, japonska poizvodnja, isto imaš navadne O ringe, potem RX ring, kateri je podoben (al bolje rečeno enak) kot pr didu VX, med tem ko je GX enaka didovemu ZVMX. itak pa original k ima verjetno O ringe naredi brez problemov 30k km bo bilokatera od teh (al did al rk) naredila vsaj toliko, če boš kolikor toliko zanjo skrbel (predvsem naj ima tistih cca 3 cm lufta, raje več kot premalo)

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo doma in proda blatnik za zadnje kolo za z750 (tist mali oval, ki pride zadaj, da zaščiti zadnji amortizer). Lahko je tudi brez ščitnika, za verigo saj blatnik za verigo imam ;). (sm pa vidu, da obstajajo tudi taki brez). Lahko je tudi polomljen, spraskan... samo da je vsaj v dveh delih in ne v 10ih :D (popravit ga znam) Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo doma in proda blatnik za zadnje kolo za z750 (tist mali oval, ki pride zadaj, da zaščiti zadnji amortizer). Lahko je tudi brez ščitnika, za verigo saj blatnik za verigo imam ;). (sm pa vidu, da obstajajo tudi taki brez). Lahko je tudi polomljen, spraskan... samo da je vsaj v dveh delih in ne v 10ih :D (popravit ga znam) Cena?

 

Imam Ermax.ovega za 2008 letnik, se pravi imamo enake zadnje vilice paše ko ata na mamo, pa še malenkost večji in lepši je kot original :)...sijaj črna...spolirana, da se lahko zjutraj pogledaš notri, pa si zrihtaš frizuro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Ermax.ovega za 2008 letnik, se pravi imamo enake zadnje vilice paše ko ata na mamo, pa še malenkost večji in lepši je kot original :)...sijaj črna...spolirana, da se lahko zjutraj pogledaš notri, pa si zrihtaš frizuro :)

 

Dej pošlji kako sliko pa ceno im sporoči, da vidim kej sm... nerabim tako spoliranega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr z-jevcih ne obstaja nespoliran :P...zato so mi pa všeč kot druščina,natančni,estetski........no edin še geštel morjo mal ojačat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Ebay.de gledam za ročkami zavore ter sklopke in me zanima, če ima kdo kaj izkušenj s temi kitajskimi ročkami za male "pare", kakšna je kvaliteta in natančnost izdelave, ali je bolje dati več denarja. Gledam za črnimi ročkami z zelenim delom za nastavitev(Z750/2012).

 

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Ebay.de gledam za ročkami zavore ter sklopke in me zanima, če ima kdo kaj izkušenj s temi kitajskimi ročkami za male "pare", kakšna je kvaliteta in natančnost izdelave, ali je bolje dati več denarja. Gledam za črnimi ročkami z zelenim delom za nastavitev(Z750/2012).

 

LP :)

 

Mislim, da ima pol lastnikov vseh mopedov izkušnje z omenjenimi ročkami...jaz negrem nikoli več na originalne. Sprva sem mislil kupit ASV.jeve, pa sem se na koncu vprašal če sem normalen. So kitajske v razmerju cena/kvaliteta/izgled najboljše kar lahko dobiš...da bi pa dajal 300€ za nekaj kar spet ni toliko bolj kvalitetno kot tiste made in China?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ima pol lastnikov vseh mopedov izkušnje z omenjenimi ročkami...jaz negrem nikoli več na originalne. Sprva sem mislil kupit ASV.jeve, pa sem se na koncu vprašal če sem normalen. So kitajske v razmerju cena/kvaliteta/izgled najboljše kar lahko dobiš...da bi pa dajal 300€ za nekaj kar spet ni toliko bolj kvalitetno kot tiste made in China?

Bol me zanima v tem smislu, da bodo pasale v "nulo" kar se tiče montaže, drugače tako ni neke kompleksne zadeve. Gledal sem tako te kitajske in one za nekje 100€(verjetno tudi blizu kitajkih), več pa ne mislim dati za njih. No če ima kdo kakšnega zanesljivega prodajalca ročk se priporočam za info. :D Aja, pa še to, kratke ali dolge ročke? Verjetno bi blo fino prvo v živo probat.? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol me zanima v tem smislu, da bodo pasale v "nulo" kar se tiče montaže, drugače tako ni neke kompleksne zadeve. Gledal sem tako te kitajske in one za nekje 100€(verjetno tudi blizu kitajkih), več pa ne mislim dati za njih. No če ima kdo kakšnega zanesljivega prodajalca ročk se priporočam za info. :D Aja, pa še to, kratke ali dolge ročke? Verjetno bi blo fino prvo v živo probat.? :D

 

Jaz bom mel v kratkem eno dostavo iz kitajske če rabiš, se lahko pogovarjava preko zs. Pašejo v nulo. Obvezno kratke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol me zanima v tem smislu, da bodo pasale v "nulo" kar se tiče montaže, drugače tako ni neke kompleksne zadeve. Gledal sem tako te kitajske in one za nekje 100€(verjetno tudi blizu kitajkih), več pa ne mislim dati za njih. No če ima kdo kakšnega zanesljivega prodajalca ročk se priporočam za info. :D Aja, pa še to, kratke ali dolge ročke? Verjetno bi blo fino prvo v živo probat.? :D

ma ne se sekirat glede tega da ne bi pašale, edini ce se zmotijo pa napacne posljejo, ampak to zatezis in posljejo nove. glede dolzine pa edino ce bi imel kaj smole bi ti zaradi kratkih lahko tezili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne se sekirat glede tega da ne bi pašale, edini ce se zmotijo pa napacne posljejo, ampak to zatezis in posljejo nove. glede dolzine pa edino ce bi imel kaj smole bi ti zaradi kratkih lahko tezili.

Težili? Misliš na tehničnem oz. polcaji? Hja možno je vse:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na tehnicnem al pa kak res zelo pikolovski policaj. ce so na tehnicnem normalni in ne tezijo za vsako malenkost, pol se nimas kej bat. jst mam sicer kar enako dolge, ampak pr nas so vsi zelo striktni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!