Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pozdravljeni ljubitelji Z-jev :OK:

 

Imam za prodat original izpuh za kawasaki z750 (04-06).

Če ga kdo potrebuje so na linku podatki.

 

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/ostala-oprema-za-motoriste/original-izpuh-kawasaki-z750-1291835003.html

 

Lp :yea1:

 

Jaz ga šenkam, mi sam napoto dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam eno uprašanje.. malo sm gledu pa kaj noben Z750 nima ročke/držala za sopotnika?

 

Sopotnika se pusti doma, ali si pa kupi svoj motor :D, razen pri Cofkotu se mi na trenutke zdi, da ko ma gor boljšo polovico, da ma še hitrej tempo kot pa če je sam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam tko sprašujem ki čene druzga je fajn un kovinski gorg kot majo nekatri za kej pripet.. jst sm na moji kosilnici že zdrau tisto ročko s pajki..

(sicer mi 7750 ni tolk lep.. razmišljam če bi ostal zvest krawaskiju.. al menjau.. ko bojo seveda finance)

 

Drugače pa, morem sopotnico sabo jemat, ki čene bom pol mogu tut spat u garaži.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam eno uprašanje.. malo sm gledu pa kaj noben Z750 nima ročke/držala za sopotnika?

to je zato da se punce zadi bolj stiskajo k vozniku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(voznik ne rabi stiskanja ko je na motorju, za to poskrbi krčenje moto opreme (baje se ne krči jst pa tut ne bom priznau da se širim)   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

 

Sem nov na forumu in od včeraj novi lastnik Kawasaki z750 letnik 2007.(moj prvi motor) :OK:

 

Imam pa sledeč problem oz. ne vem kaj pomeni.

Kot prvo sem mogel napolniti akumulator, da sem ga lahko vžgal ->  sedaj vžiga brez problemov

 

Zanima me pa, kaj pomeni, da utripa rdeča lučka, ko je motor ugašnjen oz. v mirovanju?

Ko pa motor deluje, pa ne utripa. Ali je to kakšen problem?

 

Saj nameravam odpeljati k serviserju, ampak vse eno me zanima, kaj bi bilo lahko narobe.

 

Vnaprej hvala.

 

Lp Gogi

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me vzet za besedo, ampak mogoče je to pač lučka kot naprimer v avtomobilu ki utripa ko ga ugasneš in zaklenš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojmu utripa lučka na armaturki 24 ur od zadnjega ugašanja, potem neha...kao pokazatelj da vse prav deluje, oziroma vklopljen imobilizator

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

 

Sem nov na forumu in od včeraj novi lastnik Kawasaki z750 letnik 2007.(moj prvi motor) :OK:

 

Imam pa sledeč problem oz. ne vem kaj pomeni.

Kot prvo sem mogel napolniti akumulator, da sem ga lahko vžgal ->  sedaj vžiga brez problemov

 

Zanima me pa, kaj pomeni, da utripa rdeča lučka, ko je motor ugašnjen oz. v mirovanju?

Ko pa motor deluje, pa ne utripa. Ali je to kakšen problem?

 

Saj nameravam odpeljati k serviserju, ampak vse eno me zanima, kaj bi bilo lahko narobe.

 

Vnaprej hvala.

 

Lp Gogi

 

Če imaš še prvi aku bo počasi zrel za menjavo...najboljša praksa je demontaža akuja iz motorja, sploh čez zimo.

 

 

Pa srečno!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človek misli, da ni nič kaj več dost za zamenjat, pogrunta da feltne od ZX-14 prav lepo pašejo na moped  :grim , mal še počakam, da na lotu zadanem, pol pa akcija :OK:

 

dsc07935.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to resno??

Resno :P?

 

Kaj pa pride še na vrsto za zamenjat :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je kot recimo stomp grip, edino da ta proizvajalec ima za zbirat 3 različne "površine" teh nalepk. sicer jih zelo pohvalijo, ampak pocani pa ravno niso. naj bi pa ugodno vplivale na to, da zaradi boljšega oprijema tanka z nogami se posledično razbremenijo roke, pa boljši oprijem za športno vožnjo. so se pa eni jezili, da imajo od tega kar očitno "oguljen" kombinezon na notranji strani kolen. 

 

dobiš pa tudi dve univerzal nalepki in si pol lahko sam zrežeš obliko po svojem tanku. malo prebrskaj po ebayu.

 

imaš pa potem tudi take variante, ki so podobne "navadnim" tank nalepkam, mislim da si prav tole reč ti iskal

http://www.ebay.co.uk/itm/Kawasaki-Z750-07-10-Genuine-Kawasaki-Tank-Pad-168tpt0017-/331046669210?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item4d13eb4b9a

 Ja, kaj takega, da zaščiti še stranski del, je rahlo že zgubil sijaj na desni strani, sej to se še da spolirat. Škoda ko nimajo kaj takega v sloveniji, vsaj na kakšni spletni strani ni tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človek misli, da ni nič kaj več dost za zamenjat, pogrunta da feltne od ZX-14 prav lepo pašejo na moped  :grim , mal še počakam, da na lotu zadanem, pol pa akcija :OK:

 

 

te bi ble glih ta prave :P

 

$_12.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ja, kaj takega, da zaščiti še stranski del, je rahlo že zgubil sijaj na desni strani, sej to se še da spolirat. Škoda ko nimajo kaj takega v sloveniji, vsaj na kakšni spletni strani ni tega.

 

mislim da bo mogu Hyperjack začet delat te "nalite" nalepke, ker povpraševanje po custom nalepkah kot vidiš je na MS kr veliko :D

 

drgač pa aljaž prosi kakšnega prijatla, ki ima paypal, naj ti naroči z ebaya, če ti ne moreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!