Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Nič konkretnega me je takoj odslovil. Imel sem namen naročit veliko stvari,da jih zdaj ne naštevam,kajti kot je že sam napisal denar mu ni pomemben,kot tudi meni ni,razlika je sam v tem,da bi on "lahko" zaslužil jaz pa z lahkoto plačal ! Upam, da me razumeš kajti, če še kaj bolj konkretno napišem bo spet zamera in to ne samo v tej temi ! Lp

Pe matadrug drugemu veliko za povedat. Veš kako smo to reševali. Pridi na trening se bo v ringu vse poglihalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pe matadrug drugemu veliko za povedat. Veš kako smo to reševali. Pridi na trening se bo v ringu vse poglihalo ;)

Jebeš batine, življenje že tko samo sproti poskrbi da si vsak priskrbi svoje batine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo fantje in dekleta, zanima me kje zaboga je za dobit ključ za štelanje zadnga montizerja, v torbici z orodjem ga nism najdu verjetn ga je prejšn lastnik založu km, al se kje skriva :), trenutno je pa naštiman za prejšnga lastnika z 2x mase(teže) :D.

 

P.S.: am hyper a se da dobit karbonski ključ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo mene sam zanima kako bi lohka strsau svojega z-ja ker se mi zdi da je meu premehk in u  uvinkih kr mau plava saj jaz dubim ubcasno tak ubcutek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo mene sam zanima kako bi lohka strsau svojega z-ja ker se mi zdi da je meu premehk in u  uvinkih kr mau plava saj jaz dubim ubcasno tak ubcutek

To je normalno :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo mene sam zanima kako bi lohka strsau svojega z-ja ker se mi zdi da je meu premehk in u  uvinkih kr mau plava saj jaz dubim ubcasno tak ubcutek

..najlažje boš to naredo tako, da kupiš Z1000...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo mene sam zanima kako bi lohka strsau svojega z-ja ker se mi zdi da je meu premehk in u  uvinkih kr mau plava saj jaz dubim ubcasno tak ubcutek

če si že vse nastavitve na amortizerjih zategnil na max, potem menjaj olje v vilicah, daj bolj gosto, lahko tudi vzmeti...kit kompleti se dobijo na netu. Lahko tudi kupiš zadnji amortizer......čeprav, jaz bi tut tko naredil kot pravijo predhodniki....z jurja od 2010 dalje ,pa bo mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo fantje in dekleta, zanima me kje zaboga je za dobit ključ za štelanje zadnga montizerja, v torbici z orodjem ga nism najdu verjetn ga je prejšn lastnik založu km, al se kje skriva :), trenutno je pa naštiman za prejšnga lastnika z 2x mase(teže) :D.

 

P.S.: am hyper a se da dobit karbonski ključ? :D

 

Ključa ni v torbici, dobiš ga pri vsakem uradnem serviserju. Zdej če ga ima kdo doma, bi prosil če ga lahko obriše, pa skenira obris, bom v kratkem dal rezat iz inoxa, pa bi lahko še par ključev zdraven vrgel.

 

Karbonski ključ? nimam pojma, nisem ga še videl =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ključa ni v torbici, dobiš ga pri vsakem uradnem serviserju. Zdej če ga ima kdo doma, bi prosil če ga lahko obriše, pa skenira obris, bom v kratkem dal rezat iz inoxa, pa bi lahko še par ključev zdraven vrgel.

 

Karbonski ključ? nimam pojma, nisem ga še videl =)

 

 v mojem je pa bil  :ninja: oz. je šezmer

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo mene sam zanima kako bi lohka strsau svojega z-ja ker se mi zdi da je meu premehk in u  uvinkih kr mau plava saj jaz dubim ubcasno tak ubcutek

druge vzmeti v vilice, npr od wilbersa, pa od zx6r zadnji amortizer, pol je pa stvar mal boljša. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z750 se ne zvija ampak se prilagaja slovenskim cestam  :krneki:

 

Vse si povedal...res pa da ga občinski dirkač sigurno ne bo kupil, prav tako takšnega motorja ne bo kupil nekdo ki se stalno vozi pozirat na ride, za vse ostalo opravlja funkcijo odlično! =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi ti tud kdaj na ride prišel bi mogoče celo kakšnih 1000km na let naredu :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi ti tud kdaj na ride prišel bi mogoče celo kakšnih 1000km na let naredu :kva1:

 

Ja sej zato pa raje ne pridem na ride, grem raje naokrog pa se nabere 6kkm ;)...čist dost za držanje povprečja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš! Jaz imam. Daj mir :)

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!