Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Hvala vsem... nism pričakoval tako hitro toliko odgovoro, tale izvedba se mi zdi še kr v redu... bom probu še sam malo pobrskat.

 

Tiste rokavice (zgledajo tekstilne) za na motor pa pomojim pri višji hitrosti niso glih ok (bolj za skuterje).

 

Ps glede olja je meni lani pri menjavi olja ostalo od 4 litrov cca malo manj kot pol litra, kar je nekako po predpisih (je pa res nekateri dajo tudi več), kaj je bolje in kaj ne so pa potem različne razlage. Baje pa ne škodi tudi če je več (tu mislim do vrha oknčka).

 

Jaz dam raje malo manj, sploh zaradi tega, ker so Z.ji podvrženi k temu, da radi izpljuvajo olje skozi tesnilo na zgornji glavi...ni glih poceni menjava tesnila. Tko da ne prekoračujte priporočene količine olja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše tukaj notr vse kako pa kaj, dejte si potegnt dol tisti ki še nimate service manuala, je veliko boljša referenca kot spraševanje tukaj po forumu. 

 

tale je za drugo generacijo se pravi od 07 naprej.

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/101137938/kawasaki%20750/88d1f5bd68cb1420900954f8ec65eed3.PDF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

mene zanima če paše nosilec kovčka givi iz z750 letnika 04 na letnik 07 hvala za odgovore

 

lp cossy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

mene zanima če paše nosilec kovčka givi iz z750 letnika 04 na letnik 07 hvala za odgovore

 

lp cossy

poglej na www.givi.it klikni angleški jezik in boš videl kako kaj zgleda in kaj je za kateri model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje da kupiš že pripravljeno mešanico, ki jo prodajajo v vsaki moto trgovini.

Popravljeno . Popravil zupy199
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naked bajki so znani po neudobnosti za sopotnico,(sm pac zvedu šele po nakupu ampak še zmeram ne bi zamenu za druzga :) ) če se misljo z nami vozt bodo pač potrpel drugač pa kurc jih gleda, aja k bistvu uprašanja zanima me če je kdo že kupu kje te ročaje za švercarje :D , pa kako se obnesejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namensko zmesan antifriz je 3x drazji od tistega ki ga bos sam naredil. pomemba je tako barva kot specifikacija, predvsem agresivnost na aluminij in gumi tesnila. imas cca. 4-5 vrst antifriza.

ce ze to delas,ocisti celoten sistem in nalij svezega,kar ti ostane pa shrani za dolivanje. v kolikor bi ga rad samo dolil pa kupi zmesanga od motula 1litr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naked bajki so znani po neudobnosti za sopotnico,(sm pac zvedu šele po nakupu ampak še zmeram ne bi zamenu za druzga :) ) če se misljo z nami vozt bodo pač potrpel drugač pa kurc jih gleda, aja k bistvu uprašanja zanima me če je kdo že kupu kje te ročaje za švercarje :D , pa kako se obnesejo?

ročaje za švercarje? haha, jst sm jih mogu sam narest.. :D poglej nekaj 10 strani nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skyscan sem že pred časom  opazil to tvojo pogruntavščino :) me je fasciniralo :) sm pogledu tud link s podobnimi rocaji za ene 100€ :eek: , pa sm si mislu a so zlati al kuga? ja če ne bo kšne dobre ideje si bom pa tvojo sposodu :ninja::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih pred kratkim zmontiral malo krajše (shorty) in so odlične, sploh če pomisliš na ceno! Nič ne zaostajajo za ročkami, ki so sicer 100€+ ... Tudi na krajšo varianto spravim 3 prste, priporočam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel krajšo varijanto gor, pa sem zamenjal za daljšo, ker mi ni najbolj ustrezal grip z 3 prsti na sklopki. Za bremzo je pa o.k.(tam običajno vsi z 2 prsta).

Aja imel sem najcenejšo varijanto, kar jih najdeš na ebay in so čist vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kratke ti lahko težijo na tehničnem (vsaj pr nas, so pa itak zgleda pr nas najbolj picajzlasti v celi državi). drgači pa so vredne svojih evrov, edino po kakem letu začne barva bledet tako da sm jst pol kr srebrne nabavila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam krajšo varianto in odlično služijo namenu. Malo boš občutil edino pri vožnji po mestu, da je malo težje pritiskat sklopko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aljaz moram pohvalt te ročke, so nastavljive, tako, da si lahko jih malo podaljšaš če je kriza. Zgledajo perfektno, pašejo v nulo, ni da ni, vozu še nisem z njimi :), ker sem jih sedaj šele dobil. Edina velika napaka, za katero mi je žal, je, da jih nisem prej nabavu :). Me je Hyperjake dolg časa mogu hecat, da sm se odloču, aja pa še žena mi jih je kupila :) toooop.. Mam srebrne :) z oranžnim adjusterjem

 

http://www.ebay.co.uk/itm/330914879478?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem te rocke na zx10r, pasejo res u nulo. Koliko so komu vsec je seveda odvisno od vsalega poseznika. Meni je bilo super da je bila zavora 2 fingers ampak sklopko bi pa raje imel dolgo...na zacetku sem imel malo fobijo da se bo kaj zlomilo, polomilo ampak so svojih 10000km predn sm zabo prodal opravile svoje delo odlicno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zgleda k da bi blo že monteran na mojmu z-kotu. Drugač pa tole boš malo težje kupil saj je šele prototip (že 6let) :slap:, aja pa prestov je stres teste ( so se po ridah gor pa dol fural pa gledal če bodo švercarja zgubil :) ) tko da tole ti služi kot vizualno osnovo za homemade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali z temi ročkami iz ebayja ni noben imel problema na sprednji bremzi da si je stiskal prste ? Kljub temu da so na najdalši poziciji ? Dva poznam ki se jim to dogaja da na najdalše ob stisku bremze se približa ročka ful blizu krmilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!