Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

katere disk ploščice dajete odspredi a bi dal original al so katere druge bolše po sprejemljivi ceni seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katere disk ploščice dajete odspredi a bi dal original al so katere druge bolše po sprejemljivi ceni seveda

 

Nissin prva vgradnja, to je to...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam CL brakes xbk5 ploščice in po besedah prejšnjega lastnika je ful očitna razlika proti original. Bomo videli jaz nisem še na taki stopnji da lahko ocebjujem to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ti se kar drži te stopnje,ko enkrat ocenjuješ al so al niso je lohk že prepozn :grimjaz sem bil na tej stopnji ko sem ocenjeval pnevmatike.......ocena .zanič so ble,sam de zdej niso sam gume  zanič :blush:....posluš Jacka,je fant diplomiral na Z-jih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ti se kar drži te stopnje,ko enkrat ocenjuješ al so al niso je lohk že prepozn :grimjaz sem bil na tej stopnji ko sem ocenjeval pnevmatike.......ocena .zanič so ble,sam de zdej niso sam gume  zanič :blush:....posluš Jacka,je fant diplomiral na Z-jih :OK:

 

Diplomiral verjetno glih ne bom, znam pa toplo vodo odkrit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Zanima me, če ima kdo pokrov magneta - po domače deklc  - leva stran za kawasaki z 750 črne barve brez praske....

 

Vsak uradni Kawasaki servis ti ga naroči, dvomim, da ga ima kdo doma novega na polici, pa še če boš prišparal 5€ bo veliko, novi niti ni tako drag, 36€ če se ne motim..ceneje te pride karbonski pokrovček v kolikor imaš opraskan deklc.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak uradni Kawasaki servis ti ga naroči, dvomim, da ga ima kdo doma novega na polici, pa še če boš prišparal 5€ bo veliko, novi niti ni tako drag, 36€ če se ne motim..ceneje te pride karbonski pokrovček v kolikor imaš opraskan deklc.

 

lp

Rabim levo stran tam, kjer je magnet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim levo stran tam, kjer je magnet...

Upss ja prehitro prebral, sem nekaj podobnih zadev zasledil na ebay.co.uk se bo vsake toliko prav gotovo kaj našlo.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno še dosti časa ne bom na limitu da bi probaval limit ploščic  :grrr  kar lepo počasi...

 

HyperJack pa je res po prvih vtisih fajn človek ki zna kakšen pameten nasvet dat  :OK:  Takih bi več rabil forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekoga prelišpanega in preobutega...

 

193994210203623253531428.jpg

Obrobe mi sicer niso všeč, ker nimaš nič drugega v rdeči barvi na motorju, sicer pa vsak ma svoj okus :), pa akrapoviča skrajšaj bo veliko lepše. Čeprav jaz bi raje krajšal lonc, pa naredil novo krivino, da vse skupaj spustiš nižje, pa še težišče bo nižje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jack (če se prav spomim si Jaka ne?) ti si itak ti in kar nardiš Z-ju je res u nulo pol. :D

Drugače pa Jani zdej te bom lažje prepoznal tle okoli.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak uradni Kawasaki servis ti ga naroči, dvomim, da ga ima kdo doma novega na polici, pa še če boš prišparal 5€ bo veliko, novi niti ni tako drag, 36€ če se ne motim..ceneje te pride karbonski pokrovček v kolikor imaš opraskan deklc.

 

lp

ke se pa da dubit te krbonske  pokrovcke po cca kok je cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrobe mi sicer niso všeč, ker nimaš nič drugega v rdeči barvi na motorju, sicer pa vsak ma svoj okus :), pa akrapoviča skrajšaj bo veliko lepše. Čeprav jaz bi raje krajšal lonc, pa naredil novo krivino, da vse skupaj spustiš nižje, pa še težišče bo nižje :D

Čaki ne gre vse naenkrat, tudi meni tko ne paše rdeča obroba ampak jo je bilo lažje dat sedaj gor ko so ble feltne dol, pride pa še šminkarije rdeče tako da bomo vidli kako bo pasal.

 

Akrapoviča skrajšat tudi to je v planu oziroma bi probal predelat takega kot je spodaj na sliki ki je od novejšega Zja in je manjši precej, da bi pasal lepo in malenkost nižje gor... je še dosti planov vendar ne želim pozabit na glavnega in to je vožnja in utrjevanje mojega znanja  :grim

 

prenos.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki ne gre vse naenkrat, tudi meni tko ne paše rdeča obroba ampak jo je bilo lažje dat sedaj gor ko so ble feltne dol, pride pa še šminkarije rdeče tako da bomo vidli kako bo pasal.

 

Akrapoviča skrajšat tudi to je v planu oziroma bi probal predelat takega kot je spodaj na sliki ki je od novejšega Zja in je manjši precej, da bi pasal lepo in malenkost nižje gor... je še dosti planov vendar ne želim pozabit na glavnega in to je vožnja in utrjevanje mojega znanja  :grim

 

 

 

Ej drugič povej, boš dobil nalepke, ki jih maš v 10min na pritrjenih platiščih, pa še naravnost bojo v nulo, te neprekinjene so kr sam vrag da jih nalepiš.

 

Ej ti kr rihtaj, lepo vidt da se kej dogaja =)  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh bomo porihtali  :OK:

 

Zdej imam pa en problem, zadnji amortizer imam od 636 2004 in hočem ga nastavit na tovarniške nastavitve, problem je da v service manualu od 636 2003-2004 letnik se pojavlja pri nastavitvah oznaka ZX636–B1 in ZX636–B2 nastavitvi so drugačni nista enaki in nevem kako da ugotovim iz katerega modela je moj amortizer ? 

 

Sicer sem naročen drugi teden pri mojstri ki je pooblaščen serviser Ohlinsa vendar bi jutri dal na tovarniško za probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrobe mi sicer niso všeč, ker nimaš nič drugega v rdeči barvi na motorju, sicer pa vsak ma svoj okus :), pa akrapoviča skrajšaj bo veliko lepše. Čeprav jaz bi raje krajšal lonc, pa naredil novo krivino, da vse skupaj spustiš nižje, pa še težišče bo nižje :D

jst si pa nism upala napisat da rdeče obrobe ne pašejo na zlate feltne da ne bi bil kdo užaljen :P če maš zlato in črno potem to kombiniraj, ker če boš še eno barvo gor tlaču bo kičasto. črnega in zlatega na MS še nismo vidli je pa zelo lepa kombinacija. pa le poprosi hyperjacka za njegove obrobe platišč, pride neprimerno lepše, pa ni sitnosti z lepljenjem. drugače da lepše nalepiš daš na feltno malo vode z malo milnice in pol nalepiš gor, lepo poravnaš kot se ti zdi da je prav in potem iz sredine začneš pritiskat, da se voda iztisne in nalepka zalepi (upam da je razumljivo). tako lahko prej pociljaš prej ko dokončno zalepiš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika črno in zlato smo pa ja dostikrat vidli pri našem Mišu(Mausu) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!