Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Kmet2 bi ti rad povedu, da rabiš enduro ... :grim

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem oz. vozil sem V-stroma, je res drugacna lega samo nekako mi ne gre :) treba sprobat pa bomo videli. Samo kaksen pameten motor najdt je pa druga zgodba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

- Zamenjane leče smernikov, bele leče so mislim da prišel šele leta 2009 dalje

- po vsej verjetnosti še original zobniki in veriga

 

 

drugače pa  po slikah lep pa tudi kilometri znajo biti realni.

 

Edino moti me cena, glede na originalno stanje, za ta motor več kot 3600€ ne bi dal.

 

pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite, da bi moral menjati verigo in zobnike?.. koliko naj mu ponudim tale cena tudi mene malo moti..zakaj mislite da so menjali lece, je bil poskodovan?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ketna je lahko še v dobrem stanju. Leče je pa verjetno menjal ker so te bele vseeno mal lepše kot oranžne, ki so precej podobne tistim na ATX-u :)

Glede cene pa veš sam koliko se lahko stegneš, če primerjamš z ostalimi oglasi je ta ugoden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, lastim si Kawasakija z750: zanima me kakšen akumulator( znamka) imate v svojih Z-jih in kje ste ga kupili oz kaj priporočate?

Na motorju imam nameščene led smernike rms kupljene v Bscentru v Lj, zanima me ali je možnost dobiti kje certifikat za določeno vrsto smernikov in možnost homologacije?

 

Hvala za vse odgovore :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, lastim si Kawasakija z750: zanima me kakšen akumulator( znamka) imate v svojih Z-jih in kje ste ga kupili oz kaj priporočate?

Na motorju imam nameščene led smernike rms kupljene v Bscentru v Lj, zanima me ali je možnost dobiti kje certifikat za določeno vrsto smernikov in možnost homologacije?

 

Hvala za vse odgovore :)

akumulator yuasa

 

smerniki, pa morejo met tisti E, da se jih da homologirat, recimo od barracude k jih ma kmc si dobil certifikat zravn, al pa tc ma tudi ene s certifikatom. če nimajo e-ja načeloma ne moreš homologirat, razn če se greš zafrkavat s kakim "prilagajanjem", da se bodo skladali s papirji katerih drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal brskam po oglasih

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8439762

 

4200km in gor ima gume s katerimi je naredu 800 km. Hud šofer, da je prve skuril v 3400 km :)

Jaz pa mislim, da preventivno menja. Kaj ne vidiš chicken stripesov cca 3cm? Po pol gume se vozi in menja ko so na pol porabljene... ziheraš! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original kvalifajerke so bile z 25kW motorjem + utekanje po 5,5kkm na platnu, toliko da sem še prišel do vulkanizerja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8257222

Kaj pa tale. Pozna kdo? Nekam dolgo se že prodaja :)

 

če je barvan na mat in ni tisto kaka nalepka, pol se je za vprašat zakaj je barvan. sej lahko je bla kaka malenkost, ampak je za bit bolj pozoren.

 

drgač žmigovci pa nosilc tablce sta tudi menjana, bi blo fajn videt kaj je z original deli. zgleda pa da vsaj s kilometri se niso igrali.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je barvan na mat in ni tisto kaka nalepka, pol se je za vprašat zakaj je barvan. sej lahko je bla kaka malenkost, ampak je za bit bolj pozoren.

 

drgač žmigovci pa nosilc tablce sta tudi menjana, bi blo fajn videt kaj je z original deli. zgleda pa da vsaj s kilometri se niso igrali.

 

Pa pozabila si omenit, da je štrihan tudi aluminijast del, ki gre ob agregatu...pa plastika pri nogah, nevem ali je zamenjana od novejšega letnika, ali pa je tudi tista barvana..

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa seveda nujno da je biu natleh se pa da to hitro videt. ;)

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ste skeptični glede barve tako kot jaz. Ga nihče ne pozna?

Tisti zeleni motor,ki ga prodaja Fortuna, je pripeljan iz italije, sem govoril z njim ravno ko ga je pripeljal. Naj bi bila praska na agregatu nekje in malenkost na tanku, tako mi je rekel,nevem pa če je zdaj popravil in zrihtal zadeve :) zgleda spoliran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pozabila si omenit, da je štrihan tudi aluminijast del, ki gre ob agregatu...pa plastika pri nogah, nevem ali je zamenjana od novejšega letnika, ali pa je tudi tista barvana..

 

lp

he he nismo niti tolko se poglabljali :D

 

Potem ste skeptični glede barve tako kot jaz. Ga nihče ne pozna?

Tisti zeleni motor,ki ga prodaja Fortuna, je pripeljan iz italije, sem govoril z njim ravno ko ga je pripeljal. Naj bi bila praska na agregatu nekje in malenkost na tanku, tako mi je rekel,nevem pa če je zdaj popravil in zrihtal zadeve :) zgleda spoliran :D

pejdi pogledat bo najboljše, če je res samo par praskic potem hudega ni moralo bit. itak pa po slikah marsikater zgleda super, pol pa k začneš gledat je pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mi je najdt 2007letnik brez praske, še moj 2008 ma kakšno sem pa tja :blush: , čeprav ga imam v celofanu zavitega :grrr, ljudje se mu smejo na max 5m približat, ampak še vseeno, vem za vsako kje in kdaj je nastala, haha, vem ja, nimam vse na postrešju pošlihtano....prva ljubezen :blush:  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ste skeptični glede barve tako kot jaz. Ga nihče ne pozna?

Tisti zeleni motor,ki ga prodaja Fortuna, je pripeljan iz italije, sem govoril z njim ravno ko ga je pripeljal. Naj bi bila praska na agregatu nekje in malenkost na tanku, tako mi je rekel,nevem pa če je zdaj popravil in zrihtal zadeve :) zgleda spoliran :D

dalibor ima moto fortuno in večino uvozi motor zase pa ga potem proda, ga poznam in ne kupuje sranja. >Ker ve da potem ne bi prodal nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam rajši prasko in se ve kako in kaj, kot spoliranega in šminka, ki neveš zakaj :) 

Bom jutri malo poklical in se pozanimal glede tega mat črnega. Če ima še kdo kakšno opazko pa naj jo kar pove. Na kaj je treba bit posebej pozorn, tisti ki imate izkušnje z Z-ji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

dalibor ima moto fortuno in večino uvozi motor zase pa ga potem proda, ga poznam in ne kupuje sranja. >Ker ve da potem ne bi prodal nič.

To čist ne razumem, da uvozi zase, tale je malo bosa..ali pa ena zelo slaba reklama

 

Sej baje je tipson cool, sosed bil zadovoljen z njegovimi uslugami, jaz mu edino zamerim, da v tem sodobnem času ni niti malo ažuren preko maila.

 

Jaz imam rajši prasko in se ve kako in kaj, kot spoliranega in šminka, ki neveš zakaj :)

Bom jutri malo poklical in se pozanimal glede tega mat črnega. Če ima še kdo kakšno opazko pa naj jo kar pove. Na kaj je treba bit posebej pozorn, tisti ki imate izkušnje z Z-ji. 

 

Jaz ga ne bi vzel, prvič ker mi ni okusno poštrihan, pa lonc je glih pred koncem da ne razpade, poglej kako je karbon porjavel, epoxy smola je pa tudi verjetno že na koncu, vprašanje v kakšnem stanju je tkanina. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem grem rajši po kakšnega v Italjio :) Čudno mi je ker je že toliko časa na internetu, takšna cena in da ga še ni prodam...hmmm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem grem rajši po kakšnega v Italjio :) Čudno mi je ker je že toliko časa na internetu, takšna cena in da ga še ni prodam...hmmm. 

 

Cena je še previsoka, cel moped mi je sumljiv...nevem no, že slike so narejen par korakov predaleč, kot da nekaj skriva....sej lahko da je bil fajn stolčen, pa "porihtan", samo tale tričekolori barvna varianta ni vredna več kot 3k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!