Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Potem grem rajši po kakšnega v Italjio :) Čudno mi je ker je že toliko časa na internetu, takšna cena in da ga še ni prodam...hmmm. 

če greš glej kakšnega tukaj blizu meje (pokrajine friuli ali veneto), da ne boš naredu 500km v eno stran in bo spet kaka praskica. pa tudi stroški uvoza niso ravno zanemarljivi, 100€ homologacija, 5% pribitka zaradi davka, tehnični pregled, nujno rabiš kombi in vse skupaj ti bo vzelo vsaj dva tedna (ker toliko rabi samo davkarija da davek obračuna). tako da če ne dobiš ravno enega za 3000 in v bližini se ne splača niti matrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej več kot 3000 mu nekako nebi dal za ta motor, ker bi potem rajši za dobirh 500€ naredil temeljit servis, mogoče izpuh drug itd.

 

Uvoz me pride okoli 600€ sem računal na stroške, s svojim kobijom. Tako da bi res moral dobiti za okoli 3000€, kar pa tudi vrjetno ne dobiš diamanta :) saj ga niti ne potrebujem, vse kar rabim je zanesljivost, praskice in podobno me ne motijo. Treba bo malo pogledat, ker trenutno v sloveniji ni ravno top ponudba teh motorjev, včasih jih je bilo več se mi zdi.

Popravljeno . Popravil pusnik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 600€ sem računal na stroške, s svojim kobijom. Tako da bi res moral dobiti za okoli 3000€, kar pa tudi vrjetno ne dobiš diamanta :) saj ga niti ne potrebujem, vse kar rabim je zanesljivost, praskice in podobno me ne motijo. Treba bo malo pogledat, ker trenutno v sloveniji ni ravno top ponudba teh motorjev, včasih jih je bilo več se mi zdi.

 

Sej že slabi dve leti ni pametne ponudbe, se spomnim nazadnje ko sem za ženo kupoval novo obliko Z.ja, po 4mesecih iskanjah ni bilo za dobit nič..pa tudi ob rednem pregledu avtoneta nisem zasledil nobenega dobrega morebitnega nakupa. Same cvetke, cene pa rastejo, da bodo kmalu dražji kot so bili novi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej že slabi dve leti ni pametne ponudbe, se spomnim nazadnje ko sem za ženo kupoval novo obliko Z.ja, po 4mesecih iskanjah ni bilo za dobit nič..pa tudi ob rednem pregledu avtoneta nisem zasledil nobenega dobrega morebitnega nakupa. Same cvetke, cene pa rastejo, da bodo kmalu dražji kot so bili novi...

 

Ni druge kot da se usedem v kombi kupim v Italiji in v Sloveniji prodam, pa še zaslužim, po treh motorjih bom imel svojega brezplačno :)

Popravljeno . Popravil pusnik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 600€ sem računal na stroške, s svojim kobijom. Tako da bi res moral dobiti za okoli 3000€, kar pa tudi vrjetno ne dobiš diamanta :) saj ga niti ne potrebujem, vse kar rabim je zanesljivost, praskice in podobno me ne motijo. Treba bo malo pogledat, ker trenutno v sloveniji ni ravno top ponudba teh motorjev, včasih jih je bilo več se mi zdi.

enostavno kar je blo dobrega je že šlo. pred dvemi mesci jih je blo kot listja in trave, zdej pa se enim zdi da ker jih je samo par na netu lahko višajo ceno v nebo. če ti ni nova gorica ravno preveč daleč pojdi pogledat v moto fortuna, kaj maš za izgubit? mogoče ima še kakega v "postopku" urejanja papirjev, al pa ti ga lahko zrihta. ker če nisi ravno domač z italijanščino se boš bolj težko kaj z našimi zahodnimi sosedi zmenil.

 

Sej že slabi dve leti ni pametne ponudbe, se spomnim nazadnje ko sem za ženo kupoval novo obliko Z.ja, po 4mesecih iskanjah ni bilo za dobit nič..pa tudi ob rednem pregledu avtoneta nisem zasledil nobenega dobrega morebitnega nakupa. Same cvetke, cene pa rastejo, da bodo kmalu dražji kot so bili novi...

kako da ni blo dobrih, en odličen se je decembra prodal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno kar je blo dobrega je že šlo. pred dvemi mesci jih je blo kot listja in trave, zdej pa se enim zdi da ker jih je samo par na netu lahko višajo ceno v nebo. če ti ni nova gorica ravno preveč daleč pojdi pogledat v moto fortuna, kaj maš za izgubit? mogoče ima še kakega v "postopku" urejanja papirjev, al pa ti ga lahko zrihta. ker če nisi ravno domač z italijanščino se boš bolj težko kaj z našimi zahodnimi sosedi zmenil.

 

 

 

Prvo je pošteno da še sodelavcem pustim prednost, da mi povejo kaj mi lahko pripeljejo iz Italije. V Fortuno bom še poklical čez kakšnih 14 dni da vidim kaj je novega. Se bo že pokazal kakšen, ki se še skriva  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem k Fortuni gledat z-ja in eno ninjo zeleno. Pri njemu kupil fazer 2011 letnika 2004. Vec kot zadovoljen doklr je ni debil razsul. Njegovi motorji so iz italije vecinoma kar me ne moti dokler dela kot treba..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4000e za zelenega zja 2007 od fortune cisto prevec. Za kolega smo januarja 2010 kupili iste barve zja v sloveniji od prve lastnice 25000km brez ene praske, servisna potrjena plis vsi računi, ter nove gume za 4050e...cena res raste ni kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zadno original qualifier 1 znucu u 3500km 25kw tako d čist možn

Si sigurn da ni bilo 35k? hihihi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vam je nasmehnila sreča zgleda, ko ste nabasal na njega..Meni se rahlo mudi ker bom umrl brez motorja :blush:

 

Vlogo mi igra tudi plačilo na položnice..Ker mi zmanjka 1000e bom dal pologa 2000 in ostalo na položnice 2,3 leta po 65e na mesec.. Upam da odplačam prej..

 

Pa lep dan..

 

:ninja:


4000e za zelenega zja 2007 od fortune cisto prevec. Za kolega smo januarja 2010 kupili iste barve zja v sloveniji od prve lastnice 25000km brez ene praske, servisna potrjena plis vsi računi, ter nove gume za 4050e...cena res raste ni kaj...

 

Se vam je nasmehnila sreča zgleda, ko ste nabasal na njega..Meni se rahlo mudi ker bom umrl brez motorja :blush:

 

Vlogo mi igra tudi plačilo na položnice..Ker mi zmanjka 1000e bom dal pologa 2000 in ostalo na položnice 2,3 leta po 65e na mesec.. Upam da odplačam prej..Sem že veliko fizičnih oseb klical in jim omenil leasing, pa niso za stvar..

 

Pa lep dan..

 

:ninja:

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  ker bom umrl brez motorja :blush:

 

Samo medklic: daj naslednjič take dele stavkov raje v narekovaj " ... "

Samo nasvet: ne kupuj "na silo" - motorjev je dovolj, samo malo potrpežljivosti in brskanja pa bo ...

 

Dober nakup .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je skrit v garaži pod pokrivalom... za dobro ceno ga tudi prodam....sm vidm da imaš premalo budgeta :).....ceno nej pa aselak pove hhh lolll

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je skrit v garaži pod pokrivalom... za dobro ceno ga tudi prodam....sm vidm da imaš premalo budgeta :).....ceno nej pa aselak pove hhh lolll

Ne seri, nimaš tega stroja kej prodajat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

To čist ne razumem, da uvozi zase, tale je malo bosa..ali pa ena zelo slaba reklama

 

Sej baje je tipson cool, sosed bil zadovoljen z njegovimi uslugami, jaz mu edino zamerim, da v tem sodobnem času ni niti malo ažuren preko maila.

 

 

Jaz ga ne bi vzel, prvič ker mi ni okusno poštrihan, pa lonc je glih pred koncem da ne razpade, poglej kako je karbon porjavel, epoxy smola je pa tudi verjetno že na koncu, vprašanje v kakšnem stanju je tkanina. 

 

prodaja motorjev ni njegova služba, sva znanca , vsi ki jih poznam v naši okolici so kupili motor pri njemu ker se nam večina ne da iskat papirjev za uvoz in podobno.  naj si gre pogledat stroj ker dvomim da bo razočaran. upam da mi ne dokaže nasprotno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil pri fortuni. Gledal ninjo 636 letnika 2005 z 40000km. Kot nov z vsemi racuni, generalka narjena 5000km nazaj. Zelenga zja so mi zaarali izprednsa. Stala!!!!:((( Do jutri se moram odlociti, zaaram ninjo ali ne.. sveti lucka f1, baje se jo da izklopit ker je nov akrapovic gor pa sveti. Kaj mislite. Cena 3990. 2000 pologa ostalo na poloznice..

Ma kdo kakega zja za prodat do 4.000e??:)))

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja motorjev ni njegova služba, sva znanca , vsi ki jih poznam v naši okolici so kupili motor pri njemu ker se nam večina ne da iskat papirjev za uvoz in podobno.  naj si gre pogledat stroj ker dvomim da bo razočaran. upam da mi ne dokaže nasprotno

 

no dobro no, če bi samo za prjatle verjetno en bi mel s.p. -ja :P ne poslovnih prostorov, kjer je vedno ene 10 mopedov.

 

pa sej ni neč narobe če se človk s tem ukvarja, s tem k greste bluzit take bedarije ala samo za prjatle mu samo škodo delate. itak glede na ceremonije k jih je treba v tej državi narest za registrirat moped iz tujine se marsikomu ne da jajcat s tem in rajš vidi da se kdo drug.

 

 

Bil pri fortuni. Gledal ninjo 636 letnika 2005 z 40000km. Kot nov z vsemi racuni, generalka narjena 5000km nazaj. Zelenga zja so mi zaarali izprednsa. Stala!!!! :((( Do jutri se moram odlociti, zaaram ninjo ali ne.. sveti lucka f1, baje se jo da izklopit ker je nov akrapovic gor pa sveti. Kaj mislite. Cena 3990. 2000 pologa ostalo na poloznice..

Ma kdo kakega zja za prodat do 4.000e?? :)))

Lp

 

zmeni se, da naj ga da serviser v gorici (gregorič, vogrsko) na tester, če je vse ok, pol kupi, oz. se zmenita za kak popust če je kaj narobe. oz. povprašaj v temi od ninje, če je kaka finta da napiše kodo napake že motor sam na armaturki.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drvowp, poslji na zasebca ponudbo glede cene in pa tvojo stevilko da se slisva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal ninjo 636 letnika 2005 z 40000km. Kot nov z vsemi racuni, generalka narjena 5000km nazaj.

 

35000 km in potreba po generalki ?!!!!? Kakšni?

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

35000 km in potreba po generalki ?!!!!? Kakšni?

 

Ninja ma 40.000. "Generalka" - Zobniki, ploščice, filtri, itd.. To sem mislili..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil pri fortuni. Gledal ninjo 636 letnika 2005 z 40000km. Kot nov z vsemi racuni, generalka narjena 5000km nazaj. Zelenga zja so mi zaarali izprednsa. Stala!!!!:((( Do jutri se moram odlociti, zaaram ninjo ali ne.. sveti lucka f1, baje se jo da izklopit ker je nov akrapovic gor pa sveti. Kaj mislite. Cena 3990. 2000 pologa ostalo na poloznice..

Ma kdo kakega zja za prodat do 4.000e??:)))

Lp

Lucka f1 dvomim sa sveti zardi izpuha, sam sem imel usto ninji z akrapovičem pa ni nič svetilo, pa sem ga sam montiral! Zadnjic mi je znanec omenjal da bo prodajal oranznega zja 2008 mislim da ima smešne km okoli 20000 (kilometri so 100% realni ker ga je prej imel moj sosed), z akrapovičem okoli 4300 ampak ti bi rad na položnice. Pa se nimam njegovega telefona ga pa srečam skorajvsak teden...shibby tebe pa sploh ne bom komentiral?!!!! Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj me mineva tale zelena ninja od Fortune, zaradi te lučke. Pravi da, je to zaradi izpuha kar dvomim.

 

Mislite če grem na leasing hišo, in rečem kupujem motor za 4000e, dam pologa 50% ostalo na položnice, to ne bi šlo? Tudi če je fizična oseba?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj me mineva tale zelena ninja od Fortune, zaradi te lučke. Pravi da, je to zaradi izpuha kar dvomim.

 

Mislite če grem na leasing hišo, in rečem kupujem motor za 4000e, dam pologa 50% ostalo na položnice, to ne bi šlo? Tudi če je fizična oseba?

 

Lp

Seveda se da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj me mineva tale zelena ninja od Fortune, zaradi te lučke. Pravi da, je to zaradi izpuha kar dvomim.

 

Mislite če grem na leasing hišo, in rečem kupujem motor za 4000e, dam pologa 50% ostalo na položnice, to ne bi šlo? Tudi če je fizična oseba?

 

Lp

če bi blo tako enostavno zrihtat, bi to prodajalec sam zrihtal,  da ne bi s tem kupcev odganjal. tako pa.....lahko pa da je res kaj minimalnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!