Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Sicer pa kakorkoli obrneš 4000€ za Ninjo 636 2005 letnik je enostavno predrago. Da pa še kaj ne dela zraven pa sploh ni debate..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da

 

Sem klical na razne leasing hiše, pa ne gre. Če je motor star več kot 2 leti, ne gredo v to. Se jim ne splača baje..Pa še kasko moraš met..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical na razne leasing hiše, pa ne gre. Če je motor star več kot 2 leti, ne gredo v to. Se jim ne splača baje..Pa še kasko moraš met..

 

Lp

 

Kaj pa študentski kredit? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa študentski kredit? :P

Mam jaz par takih k ti na lepe oči dajo €€€. Sam je 10% mesečna obrestna mera ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jaz par takih k ti na lepe oči dajo €€€. Sam je 10% mesečna obrestna mera ;)

 

za takšno obrestno mero mu tudi jaz 4k eur posodim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za takšno obrestno mero mu tudi jaz 4k eur posodim :kva2:

Ni problem posodit, problemi pridejo ko folk nezna/noče vrnit; pol ima ta folk neke posebne prijeme ;)
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem posodit, problemi pridejo ko folk nezna/noče vrnit; pol ima ta folk neke posebne prijeme ;)

 

Tko kot vse barabice ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baraba je tisti ki noče vrnit :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baraba je tisti ki noče vrnit :grim

 

barabe so v zaporu; zuni so pa sami poštenjakarji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa študentski kredit? :P

 

Nisem študent, sem redno zaposlena oseba. Samo je problem ker mam fantastično banko. Imam pa že nekaj kreditov od prej.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gori fi lučka je lahko kej z lambdo narobe ali pa z vbrizgom. Kot ti je bilo rečeno če je bil zamenjan celotni izpušni sistem in ta nima predvidene odprtine za lambdo posledično ni lambde in ti zato gori lučka to se da preprosto preverit če se zmeniš s prodajalcem da ti sname dol bočno plastiko . Če motor res nima lambde potem potem bi moral imeti tudi PC. 

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odlocil, da ne kupim tele ninje. Cakam na sanjski motor, Z-ja. 4000 dam max. Ce bo kdo kaj mel, dobrodosli.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odlocil, da ne kupim tele ninje. Cakam na sanjski motor, Z-ja. 4000 dam max. Ce bo kdo kaj mel, dobrodosli.

Lp

 

Dobr si se odloču. Edin problem je kar si naprej napisov oz. niti ne, ker ne vem kaj si predstavlaš pod sanjski do max 4000 ojrov. ker sanjski so mal posebni in zrihtani tako kot treba....čuvani....itd.. in tak ima ceno mal drgačno....

srečno pri nakupu, se splača počak na Zja vrjem ;) mal prišparej še pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si se odloču. Edin problem je kar si naprej napisov oz. niti ne, ker ne vem kaj si predstavlaš pod sanjski do max 4000 ojrov. ker sanjski so mal posebni in zrihtani tako kot treba....čuvani....itd.. in tak ima ceno mal drgačno....

srečno pri nakupu, se splača počak na Zja vrjem ;) mal prišparej še pa bo...

 

realnost je ta da noben od teh zjev k je na anetu ni vreden več k 4000€, samo pol folk itak si misli, ker jih je malo dejmo nabit ceno. očitno se jih dovolj najde k so to pripravljeni plačat. da jih bo kej več v obtoku bo treba počakat na jesen. pr nas je trg še zelo sezonski.

 

sicer pa če ni treba da je glih z, jih je blizu meje kar neki mopedkov te klase, za okrog 3000€ kar ti pol z vsemi ceramonijami še vedno pride cenej k pr nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si se odloču. Edin problem je kar si naprej napisov oz. niti ne, ker ne vem kaj si predstavlaš pod sanjski do max 4000 ojrov. ker sanjski so mal posebni in zrihtani tako kot treba....čuvani....itd.. in tak ima ceno mal drgačno....

srečno pri nakupu, se splača počak na Zja vrjem ;) mal prišparej še pa bo...

Pod sanjski si predstavljam z-ja nove oblike. To je to, ker mi je trenutno top motorcek:)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj jurja vzem pol.

 

Kako bo jurja vzel, če bo komaj za z750 napraskal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 4 jurje se menda že dobi z1000, ki vsaj niso tok precenjeni kot pa 750ke.

 

Stara oblika, ne pa nova...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa razlika v registraciji, 1000 al pa 750. A je velika? Trenutno ni na avto.netu nič pametnega za kupit do 4.000. Vse staro z nabitimi kilometri. Manj denarja manj muzike..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!