Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

sam še tole. Glede na to da si dal spredaj manjšo višino..a ma to tud kako slabo stran?

se mi zdi ,da je slabost višine 60 ta ,da pri max. nagibu hitrej spusti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem, po moje, tudi števec ne kaže več točno.

zakaj ne? sej nism menjal zobnikov, hitrost se meri v menjalniku, se mi zdi, vsekakor pa ne na sprednjem kolesu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Senzor merilnika hitrosti je pod pokrovom sprednjega zobnika pogonske verige in motor pogona nima na sprednjem kolesu.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne? sej nism menjal zobnikov, hitrost se meri v menjalniku, se mi zdi, vsekakor pa ne na sprednjem kolesu

Se globoko opravičujem, avtomatsko sem pomislil, da ima tudi Z polžka na sprednjem kolesu, tako kot moj.V tem primeru bi to vplivalo.

Lp,lightning

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če se da kupt Z750 z blokado na 25 kW? ker mi je ta motor res všeč in ker so me zaj*bal z izpitom, tko da bom dubu izpit z omejitvijo na 25kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GrCar: pomoje bi blo najbolš, da pokličeš kakšnega zastopnika ali prodajalca kawasakijev, oni bodo ziher vedeli.

Kaj pa pravite na tole predelavo: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/ogl...id=50835&obv=on

A je že videl kdo takšen izpušni sistem na 750ki? Katere znamke sploh je? Pa pri oglasu piše, da je motor letnik 2003, a niso prve 750ke 2004 letnik? :hmm:

ps: sej ni kaznivo, da dam kr od enga slike gor? :xx:

post-1665-1127217708_thumb.jpg

post-1665-1127217719_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GrCar: pomoje bi blo najbolš, da pokličeš kakšnega zastopnika ali prodajalca kawasakijev, oni bodo ziher vedeli.

Kaj pa pravite na tole predelavo: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/ogl...id=50835&obv=on

A je že videl kdo takšen izpušni sistem na 750ki? Katere znamke sploh je? Pa pri oglasu piše, da je motor letnik 2003, a niso prve 750ke 2004 letnik? :hmm:

ps: sej ni kaznivo, da dam kr od enga slike gor?  :xx:

Letnik je OK, saj so bili prvi dobavljeni že konec leta 2003.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če se da kupt Z750 z blokado na 25 kW? ker mi je ta motor res všeč in ker so me zaj*bal z izpitom, tko da bom dubu izpit z omejitvijo na 25kW.

v Nemčiji se da.

verjetno res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GrCar: pomoje bi blo najbolš, da pokličeš kakšnega zastopnika ali prodajalca kawasakijev, oni bodo ziher vedeli.

v Nemčiji se da.

verjetno res.

tnx obema! zdej pa sam še keš našparam, pol bo pa kawa v moji garaži :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V homologaciji piše 235 km/h...po števcu bi verjetno tudi tolko šla;jaz sem zaenkrat sprobal za par sekund na 210 km/h, pa nimam neke želje več sprobavat. In zakaj te to zanima?

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj ne gre preko 250. Sem ga pa že dvakrat krat spravil do 247. Je pa res da bolj malo prakticiram takšne hitrosti - je veter ubijalski. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

252 po števcu, zleknjen čisto po rezervoarju s ta zadnjo skoraj na zadnjem sedežu.

Je pa znancu tudi 261 pokazalo s tem da je on zelo majhen z malo kilažo ter drugim izpušnim sistemom - na Z-ju da ne bo pomote ;)

No upor vetra pa ni ne ubijalski oz. prehud kot nekateri pišejo. Meni je kar godilo.

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

L.p. Matjaž

Če ti bo kdo trabunjal, da števci lažejo, mu lahko rečeš, da so to digitalni števci ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti bo kdo trabunjal, da števci lažejo, mu lahko rečeš, da so to digitalni števci ...

:lol1: noben serijski z750s nima digitalnih...

drgač pa končna tud okol 250 km/h :) po cagarju :OK:

Popravljeno . Popravil grega123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  noben serijski z750s nima digitalnih...

drgač pa končna tud okol 250 km/h :) po cagarju :OK:

Ups tuki sm ga pa res totalno mim pihnu :P Pozabu, da k sm ga vozu, ni mel digitalnega shita tam, kt naked varianta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  noben serijski z750s nima digitalnih...

drgač pa končna tud okol 250 km/h :) po cagarju :OK:

:oops: jaz sem tud pisal podatke za Z750 :slap: , kateri pa ima digitalnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!