Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Videm da je tema pala iz 1strani na kr 6sto pa jo bom mau posodobu :)

moj Zjček mau pozira in hladi gume :)

attachicon.gif20140609_161447.jpg

me pa zanima če ma mogoče kdo na svojem Zju karbonske pokrove na dekelcih pa kako se kej to odnese?? :)

 

Žalostno res, da tema tako sameva :(, noben nič ne predeluje....

 

jaz čakam nove špegle, spet rihtam en drug look motorju :D

 

...aja pa zadnji blatnik sem nov nabavil... :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno res, da tema tako sameva :(, noben nič ne predeluje....

 

jaz čakam nove špegle, spet rihtam en drug look motorju :D

 

...aja pa zadnji blatnik sem nov nabavil... :P

Kakšne imaš pa tiste, ki jih boš dal dol? Original ali mogoče kakšen carbon look?  :D

 

Lp,

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne imaš pa tiste, ki jih boš dal dol? Original ali mogoče kakšen carbon look?  :D

 

Lp,

B.

 

NIč od tega, imel sem tiste s strani, zdej provam nekaj drugega, če ni to to, kar me muči že od lani, grejo spet nazaj na stran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam gor neoriginalen zadnji blatnik (pobarvan v črno, z obvezno "Monster" nalepko :OK:), pa ga bom dol dal (probal prodat) in zamenjal z karbonskim (Jani Karbon Race)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam gor neoriginalen zadnji blatnik (pobarvan v črno, z obvezno "Monster" nalepko :OK:), pa ga bom dol dal (probal prodat) in zamenjal z karbonskim (Jani Karbon Race)...

 

Mi lahko pošlješ slikico in ceno, da vidim če mi bo fšeč :)

 

Lp,

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjack  a boš šel v tak stil ?  :kva2:

 

:bum: , ti kr izivej! 

 

Boš takoj zvedu, samo da dobim pošiljko =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:bum: , ti kr izivej! 

 

Boš takoj zvedu, samo da dobim pošiljko =)

 

Opa neki hudega se dela  :OK:  a tisto ki si že enkrat pokazal ? Ko boš kej proti obali javi da vidim v živo  :grim

 

Hudooooooooooo ;) Kje lahko to kupim? ;)

 

To ti stric Hyperjack naredi karbonsko če imaš tako željo  :OK:

 

 

 

 

Pa neki novega pri meni.. črni nožniki komplet za voznika in sopotnika ter pzracing prikazovalnik prestav kar ni nujno zlo vendar med prijetnim cruzanjem pride prav večkrat...

 

dsc2848.jpg

 

dsc2850.jpg

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudooooooooooo ;) Kje lahko to kupim? ;)

pr poštarju :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Ce ima kdo kakšen kratek nosilec tablice za Z-eja viška se priporočam,

Pa tudi, če ima kdo  BELA stekla od originalnih žmigavcev, mislim da so taka  imeli od 09 letnika dalje,  za prodat, naj mi javi na ZS.  ker sam imam tiste grde oranžne žmigavce pa bi menjal.. lahko pa tudi kakšne male led žmigavce z relejem oz z vsem kar spada zraven da delajo normalno.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@renyy in @motoboyzz imata ZS....!

 

@Atrax - sicer ne poznam nobenega, ki to trenutno prodaja, vendar so modeli nosilcev za kovčke vezani na kovčke (znamko, model in "volumenski" model), torej je bolje kupiti (lahko tudi rabljen) kovček in vsaj pripadajočo plato skupaj, nosilce pa lahko posebej....

 

Jaz sem prvo kupil kovček, pa potem vse ostalo, da se nisem "zahebal", imam pa Kappa K52...

Vse sem si sam zmontiral na mojega Zja, vendar ti povem, da sem potreboval štiri ure, da sem to gor zmontiral, ker je kar nekaj šraufanja, pa eno luknjo sem moral povečat, ker pride močnejši šrauf,...

Če ti mehanik reče, da ti bi vzel par deset ojrčkov, in doma nimaš ustreznega orodja, mu raje kar daj montirat, ker je en kup zajeb......e z namestitvijo nosilcev in plate.... :BUA:

 

Drugače pa se občasno prodajajo na italijanskem "Subitu" - tam sem jaz kupil že kar nekaj robe (samo ne pošiljajo radi - sploh pa ne izven IT).... :grim

 

@jany - a si namestil zadnji "mono" od ZX10R (jaz sem si ga naročil v MI, pa tudi čakam, da pride)?

Popravljeno . Popravil MA-PE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji amortizer imam od Ninje 636 2004 vendar je 7mm dalši !

 

Po katalogih noben amortizer ni isto dolg kot original od Zja 2004 razen namenski njemu, zato imam zadevo spuščeno skoraj do konca vendar pozimi če bom delal spredaj menjavo na SHOWA 43mm big bore amortizerje bom tudi zadnjega skrajšal. Čeprau bo najbrž šel v prodajo ker bom presedlal na neki bolj potovalnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha - po podatkih je za mojega Zja (sicer 2007 letnik) je zadnji amortizer z enakim hodom kot Z še od ZX10 (letnik 2008-2010), tako da sem kar takšnega rabljenega naročil (nisem pa preveril, če je v skupni dolžini kaj razlike med njima - vpetje pa naj bi bilo enako...)!?

 

Od ZX6 bi pa imel daljši hod - se mi zdi, da za 2mm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

...pa celo za akrapkota majo...

 

...južni sosedje imajo pa tudi CBR1000RR ke... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha - po podatkih je za mojega Zja (sicer 2007 letnik) je zadnji amortizer z enakim hodom kot Z še od ZX10 (letnik 2008-2010), tako da sem kar takšnega rabljenega naročil (nisem pa preveril, če je v skupni dolžini kaj razlike med njima - vpetje pa naj bi bilo enako...)!?

 

Od ZX6 bi pa imel daljši hod - se mi zdi, da za 2mm...

Moj je pasal kot ata na mamo brez problemov tudi mojster ki mi nastavlja je reku da ta 2mm ne igra neke velike vloge ker je motor za na cesto če bi bil za dirke bi se malo poznalo oz bi bilo bolje skrajšati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

...pa celo za akrapkota majo...

 

...južni sosedje imajo pa tudi CBR1000RR ke... :ninja:

 

Na tajskem vsak drugi dela že akrapoviča :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje.

Ima kdo mogoče sedež za sopotnika, motor je 2007 letnik.. mi je na odletel stran!??

Torej ga kupim oz. če kdo ve za kakšnega.

 

Pozdrav,

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dva zadnja sedeža :kva2: (sem vzel še rezervnega, ker sem mislil delat projekt bolj udobnega zadnjega sedeža z gelom kot polnilom, pa zaenkrat še ni aktualno - ali bom pa kar kupil kaj od "Topsellerie" - tam tudi rabiš osnovo za zamenjat, ali jo pa doplačaš) in še pokrivalo sedeža... :grim

 

Bi ti bil pripravljen prodat enega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dva zadnja sedeža :kva2: (sem vzel še rezervnega, ker sem mislil delat projekt bolj udobnega zadnjega sedeža z gelom kot polnilom, pa zaenkrat še ni aktualno - ali bom pa kar kupil kaj od "Topsellerie" - tam tudi rabiš osnovo za zamenjat, ali jo pa doplačaš) in še pokrivalo sedeža... :grim

 

Bi ti bil pripravljen prodat enega...

ma k se ja za zjcka kupovalon od top sellerije je blo ista cena al jim original posiljas al dobis kar komplet se en set sedezev. tko da se je pol odlocu za to varianto. ampak zdej mas uporabnika jozexj6 k ti to vse zrihta, pa nimas sitnosti s posiljanjem v francijo in se lazje si zmisljujes kaj bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dva zadnja sedeža :kva2: (sem vzel še rezervnega, ker sem mislil delat projekt bolj udobnega zadnjega sedeža z gelom kot polnilom, pa zaenkrat še ni aktualno - ali bom pa kar kupil kaj od "Topsellerie" - tam tudi rabiš osnovo za zamenjat, ali jo pa doplačaš) in še pokrivalo sedeža... :grim

 

Bi ti bil pripravljen prodat enega...

 

Super, pošljem zasebno sporočilo.

Se pa opravičujem vsem lepšim tukaj, torej uporabnicam foruma glede na moj prejšnji post.  :yea1:

Hvala!

 

Lp,

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma k se ja za zjcka kupovalon od top sellerije je blo ista cena al jim original posiljas al dobis kar komplet se en set sedezev. tko da se je pol odlocu za to varianto. ampak zdej mas uporabnika jozexj6 k ti to vse zrihta, pa nimas sitnosti s posiljanjem v francijo in se lazje si zmisljujes kaj bi.

Maš kakšno njegovo GSM številko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!