Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Evo 30k km je okol zdj pa treba menjat zavorne ploščice :)

V tej temi ter pod zavorne ploščice sm razbral da kopije ni fajn devat gor kar tut ne mislim, izbiram pa med Brembo ter Nissin (te so baje original, vendar nisem v manual nikjer zasledil firme zavornih ploščic), je kaka razlika med njima, ker cena je bolj kot ne ista.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo 30k km je okol zdj pa treba menjat zavorne ploščice :)

V tej temi ter pod zavorne ploščice sm razbral da kopije ni fajn devat gor kar tut ne mislim, izbiram pa med Brembo ter Nissin (te so baje original, vendar nisem v manual nikjer zasledil firme zavornih ploščic), je kaka razlika med njima, ker cena je bolj kot ne ista.

 

 

Če kupiš original Kawasaki ploščice, izgleda nekako tako.....zelena vrečka z Kawasaki napisom, notri pa nissin ploščice. Logično če je prva vgradnja nissin, prav tako zavorne čeljusti...

 

Zdej pa drugi hec, na trgu se dobi pri uradnem serviserju Nissin ploščice, se pravi niso z zeleni vrečki, ampak baje te niso iste kot če bi vzel original...tu je še treba naštudirat kakšna je razlika...

 

vse ostalo kar vzameš, je loterija...govorimo za sintrane.... lahko ti poškudujejo disk, lahko da ne....jaz sem trenutno na Versysa dal TRW organic, se pozna, da niso sintrane, manj grizejo, so pa zato bolj prijazne diskom...

 

Mam pa v kratkem prav tako za zamenjat na Z.jkotu, pa res nevem, al vzet Nissin z zeleno vrečko al ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede teh sintiranih ploščic drugih proizvajalcev se je na prvem mestu potrebno vprašat koliko koštajo novi diski.  :sleep2: Če jih ne zvije, jih pa nekatere znajo kr konkretno poglodat. 

 

Če organske malo manj grizejo boste pa malo več stiskali ... če gas tako z veseljem obračate, boste imeli mišice že utrjene.  :grim Vam bojo pa diski hvaležni! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam gor sintrane še od prejšnjega lastnika pa nič ne pobira diska zaenkrat  :OK:  spet ti tako hitro nemore pobrat diska. če mi ga pa v 20.000km pobere pa ni tko hudo vsaj za moje pojme.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam gor sintrane še od prejšnjega lastnika pa nič ne pobira diska zaenkrat  :OK:  spet ti tako hitro nemore pobrat diska. če mi ga pa v 20.000km pobere pa ni tko hudo vsaj za moje pojme.

 

Važno je, da ga enkakomerno pobira, važno da ni kakšnih žlebov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupiš original Kawasaki ploščice, izgleda nekako tako.....zelena vrečka z Kawasaki napisom, notri pa nissin ploščice. Logično če je prva vgradnja nissin, prav tako zavorne čeljusti...

 

Zdej pa drugi hec, na trgu se dobi pri uradnem serviserju Nissin ploščice, se pravi niso z zeleni vrečki, ampak baje te niso iste kot če bi vzel original...tu je še treba naštudirat kakšna je razlika...

 

vse ostalo kar vzameš, je loterija...govorimo za sintrane.... lahko ti poškudujejo disk, lahko da ne....jaz sem trenutno na Versysa dal TRW organic, se pozna, da niso sintrane, manj grizejo, so pa zato bolj prijazne diskom...

 

Mam pa v kratkem prav tako za zamenjat na Z.jkotu, pa res nevem, al vzet Nissin z zeleno vrečko al ne :P

Brembo, Nissin, sam da niso sintrane.....men so sintrane (Brembo) začele grizt disk, pa sem moral original montirat...se pravi 70+140€ stroška. Edin sintrane primejo neprimerno bolje od organskih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa je treba menjat disk, oz. do kakšnih problemov pride če je obrabljen? Se pregreva, ga skrivi, odlomi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa je treba menjat disk, oz. do kakšnih problemov pride če je obrabljen? Se pregreva, ga skrivi, odlomi?

 

Tanjši kot je, prej se segreje in posledično pregreje, potem se pa samo še zakrivi pa je to to... itak čutiš ko ti trese balanco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi rect ksn zobnik nej dam zadi al pa spredi da bo motor mal bol po zadnjem skaku..ker zdaj ga je treba prosi

t z kuplungo da ga usaj malo v zrak :/ mam pa orginal gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zad vecjega al pa spred manjsega.

Al pa oba ! ! za sam po zadnjem vozit do enga dobrega padca !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi rect ksn zobnik nej dam zadi al pa spredi da bo motor mal bol po zadnjem skaku..ker zdaj ga je treba prosi

t z kuplungo da ga usaj malo v zrak :/ mam pa orginal gor :)

resitev je literski naked evropske izdelave :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resitev je literski naked evropske izdelave :D

zloba :D

 

sam maš pa prav pol bo še spraševal kaj naj naredi da ne bo tolk silil na zadnje kolo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde bremzer bod rajs tiho.

Berem dost ta forum pa se nc pametnga nis povedu.samo drkas narod v glavo.

Ostalim pa hvala za info. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde bremzer bod rajs tiho.

Berem dost ta forum pa se nc pametnga nis povedu.samo drkas narod v glavo.

Ostalim pa hvala za info. :)

 

 

lol bemzer ti je edino prov povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi rect ksn zobnik nej dam zadi al pa spredi da bo motor mal bol po zadnjem skaku..ker zdaj ga je treba prosi

t z kuplungo da ga usaj malo v zrak :/ mam pa orginal gor :)

 

Nevem, kako je med letniki. Na mojem 2004 preizkušena 14/45 kombinacija.  Priporočam :kva1:   ,,(avtocesta + odprt lonc = :grrr, oz. :music4:)    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da - jaz... Ne - ni preveč gosto olje... Če ne boš menjal tudi vzmeti in če si malo težji, bi ga mogoče dal malo več, kot je priporočeno... Načeloma sem z rezultatom zadovoljen, vendar se mi občasno zdi, da bi morale biti spredaj glih še malo trše... :kva1:  :ninja:

 

No zadaj pa z originalom nisem zadovoljen... Saj ko sem sam gor je še nekako OK, če je na max, vendar če sva oba gor pa zadaj ni ravno preveč OK... :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo olje bom menjal, mislil sem tudi vzmeti a ga bom verjetno jeseni prodal :) Če te zadnji moti, pa malo pogooglaj zamenjavo za amortizer od zx6r. Eni pašejo gor pa še niso dragi na ebayu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem se v IT zmenil za enega od ZX10R, pa ga še nisem dobil... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je dej nastavljivega boš videl da je kot noč in dan razlika v vožnji.

 

 

 

 

 

Moj Z bo šel v prodajo če kdo ve za koga da kupuje, za forumaš popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav imam tega od Ninje obljubljenega rabljenega za 80 EUR, sem nekaj kontal, da bi ga dal pri Čarmanu naročit/naredit po meri - Wilbersa ... Res da pride cca 450 EUR, vendar je že v izdelavi prirejen na težo, stil vožnje,... naročnika... Ali je to smiselno ali ne - ne vem...!? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju ne. Je boljši od tega od ninje, samo za koliko, je pa vprašanje :) Je pa tudi odvisno malo v kakšnem stanju je ta od 10ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

 Kawasaki Z750 letnik 2005

Nujno bi rabil...
-- Zadek motorja ( plastika pod zadnjim sedežem ) v črni barvi. kje bi se dalo to zadevo naročit, kupit po hitrem postopku....

 

In pa še:

-- Levi pokrov na mašini + tesnilo,
-- Zgornji pokrov na mašini + tesnilo,  večinoma prodajajo ponaredke kako je kaj z njimi? Kako se obnesejo pašejo...?

 

Če mogoče kdo ve cene originalnih delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!