Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Živjo...

mene pa zanima ali je kdo že dobil kazen zaradi stacionarnega radarja - seveda z motorjem ujet?

ali se lahko na kakšno "cako" oprimem in se pritožim na to..pa ne mislim na to da nisem jaz vozil, ampak čist iz tehničnega stališča radarja,...streljanje na neravne površine..itd..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo...

mene pa zanima ali je kdo že dobil kazen zaradi stacionarnega radarja - seveda z motorjem ujet?

ali se lahko na kakšno "cako" oprimem in se pritožim na to..pa ne mislim na to da nisem jaz vozil, ampak čist iz tehničnega stališča radarja,...streljanje na neravne površine..itd..

lp

Vprašanje je kako te slika, če te odspredaj(multa-nova) ni problema,če te slika odzadaj imajo registersko številko in boš plačal !

Ps:pri pro-vidi iz avtomobila (v Nemčiji tudi z motorja) te lahko izmerijo,če voziš za njimi ali pred njimi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

 Kawasaki Z750 letnik 2005

Nujno bi rabil...

-- Zadek motorja ( plastika pod zadnjim sedežem ) v črni barvi. kje bi se dalo to zadevo naročit, kupit po hitrem postopku....

 

In pa še:

-- Levi pokrov na mašini + tesnilo,

-- Zgornji pokrov na mašini + tesnilo,  večinoma prodajajo ponaredke kako je kaj z njimi? Kako se obnesejo pašejo...?

 

Če mogoče kdo ve cene originalnih delov.

Poznam nekoga ki ima precej delov za Z 750, kompleten motor, dva agregata + veliko drugih delov.

Če koga zanima mu lahko na zs pošljem tel.št.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je kako te slika, če te odspredaj(multa-nova) ni problema,če te slika odzadaj imajo registersko številko in boš plačal !

Ps:pri pro-vidi iz avtomobila (v Nemčiji tudi z motorja) te lahko izmerijo,če voziš za njimi ali pred njimi !

 

slikal me je odzadaj in ja..imajo registrsko :)

bolj me zanima ali se da izogniti tej kazni iz kakšnega tehničnega razloga? so ti radarji kvalificirani tudi za motroje?!

kazen sem že plačal, samo za vnaprej me zanima!? ker na pregledni cesti, kjer je omejitev 50, me lahko še velikokrat dobijo :S :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah ena fora je, da dobiš nekoga ki ima stalno bivališče v srb/bih/alb, in ti podpiše, da je ta dan on furu motor(uvert k notarju!)..pa daš njemu za kakšno pivo, dva, kakor pa tej lopovski državi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo predstavil menjalnik (ročko malo višje) ? zaradi lažjega dobivanja noge spodej 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo predstavil menjalnik (ročko malo višje) ? zaradi lažjega dobivanja noge spodej 

Zato so te ročice ozobljene,da si jih vsak lahko nastavi po svoje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko nastavljaš z povezovalno palico (fine nastavitve), če pa hočeš za bolj premaknit pa naredi kot je @Bremzer rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že poštimov :) zdj se pa čist drgač pela (mislem z novimi škorni) :) hvala obema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Jani no :(

Samo ce ti je pa versys tako vsec pa go for it ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Jani no :(

Samo ce ti je pa versys tako vsec pa go for it ;)

 

Sej bo Versys tudi dobil športno družbo drugo leto  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rabil bi stranske torbe za svojga z-ja.

 

Mi lahko kdo svetuje katere naj nabavim?

 

Sam sem gledal Oxford X50  vendar se mi zdi da bojo mal preblizu avspuhu.

 

Hvala

 

Kaj če daš kovček, z nosilcem, ki se namesti na mesto, kjer je sopotnikov sedež? s temi platnenimi boš imel samo sitnostni.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi stranske torbe za svojga z-ja.

 

Mi lahko kdo svetuje katere naj nabavim?

 

Sam sem gledal Oxford X50  vendar se mi zdi da bojo mal preblizu avspuhu.

 

Hvala

jaz imam od Givi-a, in so mi super  :D vendar..glede na obliko zadka, sem moral narest nosilec. Nič posebnega ubistvu

so pa odlične, kakor izgledajo majhne, spraviš še odojka notr  :lol:

post-29326-0-59130600-1406064590_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 
rad bi se pridužu klubu z750 :) - gledam letnik od 2008 naprej. Ker imate boljše izkušnje s tem motorjem bi prosil za kakšen nasvet, vožnje na daljše poti, pluse in minuse samega motorja itd.
 
hvala :)
 
lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plusi so:

japonska poraba (cca 5-6 L)

relativno uredu in prijazen agregat

razvejana servisna mreža

večini všečen izgled (pićkohvatski moped)

minusi:

japonske kile

japonsko vzmetenje

japonski okvir

Na dolge vožnje se boš pa moral malo navadit, ne samo s tem temveč z vsakim motorjem. sem večkrat sedel na njemu po 10 in več ur dnevno. Me je bolela rit? Seveda, ampak bi me na drugih motorjih tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor, kar se tiče bolečin v riti se strinjam.. se je potrebno navaditi. Zanimala me je predvsem drža na samem motorju. Prej sem imel zx-6r 2002 in 2003 letnik in mi za daljše potovanje ni bil ravno udoben :)

 

Imam še eno vprašanje oz kaj bi vi nardil na mojem mestu. Trenutno je na avtonet-u nekaj z-jev, cene se gibljejo od 5000€ do 6000€. V trgovini imam ponudbo za novega z750R za ceno 7000€.

 

Kakšna je  v resnici dejanska razlika v navadni in R različici. Koliko se to opazi med vožnjo in ali se splača dodati še 1000-2000€? 

 

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!