Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Temu za moje pojme dviguje vrednost ABS in pa Akrapovic.

Kaj pa ostala dva ki se prodajata za 3700 in 3800 - je ze kdo gledal. Sta dosti bolj v originalnem stanju.

glej vsak lahko ceni svoj motor za kolikor se mu zahoče, za koliko ga bo pa prodal je pa druga zgodba. z750 ima pač to srečo pri nas, da je zelo popularen in to mu potem "napihuje" ceno in proda se praktično vse kar je na netu. sam pa moreš razčistit pri sebi, a se ti res tako zelooooo mudi, da boš kupil nekaj na hitro samo da bo motor v graži. sezona je pri koncu in imaš do druge pomladi še veliko časa, da se začetni naval navdušenja poleže in počakaš motor, ki ne kriči že na daleč po sumljivi kupčiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu za moje pojme dviguje vrednost ABS in pa Akrapovic.

Kaj pa ostala dva ki se prodajata za 3700 in 3800 - je ze kdo gledal. Sta dosti bolj v originalnem stanju.

 

Tole ni akrapovič... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ni akrapovič... ;)

kdaj si človek prou zaželi videt kako tako čudo v živo in slišat zgodbico, ki spada zravn  :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem vesta da ni pravi auspuh? Obstajajo "replike"?

 

Zanimal sem danes še za tega: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8763225

Očitno sem magnet za prebarvane, z ABSom in fake Akrapotom.

vse kar ni originalne barve, nima vseh originalnih nalepk in ima sumljivo malo kilometrov je bolje pustit na miru. če pa so že kakšni deli menjani naj ti prodajalec da zravn originalne. pregledat moreš ko kupuješ celoten motor in obraba more bit primerna starosti in kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem vesta da ni pravi auspuh? Obstajajo "replike"?

 

Zanimal sem danes še za tega: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8763225

Očitno sem magnet za prebarvane, z ABSom in fake Akrapotom.

tega sem gledal že 1,5let nazaj...to je totalno razbit motor..ima ga en švercar, ker če ga kličeš ga ima vedno na drugih pozicijah..pa pri starših, pa bratu, potem v nekem bloku,..

dobrega Z-ja boš zelo težko dobil..vsi ti oglasi, ki si jih pripopal so sumljivi in jaz nobenega ne bi šel pogledati. Na zelenem sigurno ni original Akrapovič, na tem črno mat pa 200% :)

 

srečnooo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah lani je sel nas z na net sred avgusta, prodal se je pa sele decembra. pa ni bil ne najdrazji, gotvo pa z najvec dodatne opreme. moped je bil lepo negovan, ampak sva dobila obcutek, da to kupcem prav nic ne pomeni. vazno je bilo da ima cim manj kilometrov (ker ocitno je pri nas kar praksa, da ko ima motor za it na net se mu kilometri magicno zmanjsajo) in cena. nejvec je hodilo nekih ponudb za menjavo v stilu fazeric in to brez da bi prisel sploh kdo motor pogledat. tako da dobri mopedi se, oz. se se bojo prodajali, ampak malo je pa le treba ločit zrno od plev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako stran nazaj sem spraševal glede enega Zja... Cena je bila res nekoliko visoka ampak smo se odločil in šli pogledat. Motor je bil kot iz škatlice. Lepo negovan, očiščen, vse kar je bilo zamenjano na njemu, je prodajalec pokazal in dal tudi kasneje ob nakupu zraven. Kot je trdil, da je nov verižni set, je bil res nov in prinesel celo račun :) . Imel je nova ogledala, pa je prinesel stara ven pokazat, zakaj jih je zamenjal. Prodajalca si tudi osebno videl in ga spoznal, da ni "mutič". Od motorja nas je malo odvračala cena in kilometri ampak smo mal poglihal in ga vzeli.

 

Pred tem smo si ogledovali še dva... oba sta bila kao super ohranjena 08 letnik, ob z cca. 20kkm.

No prvega smo šlo osebno pogledat, ko ga je postavil na sonce, se je videla razlika v barvnih odtenkih (ampak kao ni bil razbit), zrjavel tank in zobnike ("stal je dolgo cajta na mestu") in ko smo šli testno probat, je pri cca. 3000-4000 obratih začel ropotat kot nek traktor ("ajaaa svečke so kao zanič").

 

Drugega je kolega klical po telefonu... super ohranjen, on je drugi lastnik, a uvožen iz italije z zelo malo km. Nismo ga šli gledat...

 

Tolk o eni izkušnji... to kar si pa ti gledal pa pa pa pa ni vredno.... :D taki držijo cene gor vsem ostalim...

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

mogoče kdo ve katere znamke je prednji vizir na motorji. Naj bi sicer bil za z1000.

 

99098d1401954761-2008-z1000-screen-2010-

 

 

Vezir je od Z1000, 2007-2009 letnik

 

ne gre na Z.ja 750!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kakšnega drugega priporočaš? Vsi ki sem jih gledal mi zgledajo večji in previsoki.

 

Nobenega, Z ne potrebuje vezirja...vse kar boš dajal gor, je bolj kot ne neuporabno...razen če misliš bit poštar =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namontiran na Z-ju po možnosti l.09,  indikator prestav? Spraševal sem pri Čarmanu glede G.P.T.(plug &play varianta) pa baje ne deluje na tem letniku. Samo od 2010 do 2012. Ima kdo kaj drugega namontiranega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namontiran na Z-ju po možnosti l.09,  indikator prestav? Spraševal sem pri Čarmanu glede G.P.T.(plug &play varianta) pa baje ne deluje na tem letniku. Samo od 2010 do 2012. Ima kdo kaj drugega namontiranega?

 

2008, HealTech GIpro ni boljšega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namontiran na Z-ju po možnosti l.09,  indikator prestav? Spraševal sem pri Čarmanu glede G.P.T.(plug &play varianta) pa baje ne deluje na tem letniku. Samo od 2010 do 2012. Ima kdo kaj drugega namontiranega?

jst mam PZRacing plug&play in dela normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namontiran na Z-ju po možnosti l.09,  indikator prestav? Spraševal sem pri Čarmanu glede G.P.T.(plug &play varianta) pa baje ne deluje na tem letniku. Samo od 2010 do 2012. Ima kdo kaj drugega namontiranega?

 

Kot pravi HJ, GLPRO je TOP!

Kupil sem ga pri servis-stern

post-26453-0-75448500-1408812671_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil glavic
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kakšnega drugega priporočaš? Vsi ki sem jih gledal mi zgledajo večji in previsoki.

Tale ne bo ok? haha

post-26453-0-63436600-1408812903_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil glavic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!