Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

ja je ze mozno dobit ja

za z750s vem da bodo:

-crn

-namest rdecga siv

-moder, ampak ne vec tak k zdej, ampak nesvetlec (tak nekak so mi rekl)

vecjih sprememb ne bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno že. Pri uvozniku Kawasakijev DKS d.o.o. ni več v ponudbi naked modrega Z-ja, je pa oranžen. S varijante pa ni več rdeče, je pa srebrna, pa tudi za modro barvo se mi zdi, da je nekam svetlejša.

post-725-1129842983_thumb.jpg

post-725-1129843244_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kako je pa kaj s servisi z750tk? Na kakšnem intervalu se jih dela? Koliko stanejo servisi? Pri koliko km se dela generalni servis?

Me zanima, koliko bi še moral investirat v motor, če bi kupil takšnega nad 20.000 prevoženih km... :hmm: Mi odsvetujete to dejanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj najdeš že v tej temi, tudi o servisih smo pisali;jaz imam Z750S in imam servisni interval na 10.000 km;prvi servis pa je je stal cca. 20.000 SIT;'navadni' Zji pa majo oz. so imeli intervale na 6000 km.

Za ostalo pa ti ne znam odgovorit iz prakse;mislim,pa da če je bil servisiran ni neke panike.

lp vuk

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, koliko bi še moral investirat v motor, če bi kupil takšnega nad 20.000 prevoženih km... :hmm: Mi odsvetujete to dejanje?

Odvisno kakega kupiš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A letos bo pa model z masko dražji od osnovnega? Sem vido, da pri tc-motoshop sprejemajo naročila za nove modele, pa stane:

z750s 1.666.400,- SIT

z750 1.591.500,- SIT

Mikavna cena :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto trgovine pri nas ali v tujini;kakšen Louis & Hein Gericke masta fajno izbiro. Jaz sem nabavil led blinkerje od Rizome;zgledajo belo oz. prozorno, blinkajo pa oranžno.

lp vuk

post-5882-1132510362_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa samo bela stekla ( plastika ) za zamenjavo na originalnih nosilcih?? A to kje obstaja?

Pomoje da ne. Lahko po originalne obarvaš z rudečo, zeleno, modro, črno.

A so kake razlike med mašino in vbrizgom med Z750 in Z750S.

Nop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he...še res mam sliko kako blinkajo :eek: ...sem pa dal 30 EUR po komadu z montažo in releji. Maš pa črno in krom izvedbo - Rizoma.

lp vuk

To pa ni slabo, kje si pa to nabavil, vidim, da imajo zanimive stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil sem pri mojem serviserju - Šiler v Pesnici blizu Maribora;on mi je tudi zmontiral. Ma pa dobre stvari,pa zrihta lahko marsikaj.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno vprašanje za lastnike: ali je mogoče že kdo nabavil in montiral centralno stojalo?

Ko gledam na uradni strani Kawasakija, ga v naboru dodatne opreme ni, prav tako ga nima Louis v katalogu (2005), je pa tam v ponudbi stojalo za Z 1000 (cca 130 EUR). Ker sta baje okvirja za 1000 in 750 precej podobna bi pač pričakov, da ga je mogoče naknadno ugraditi tudi na manjšega brata (seveda ne enakega, pač pa podobnega, ki bi bil narajen za Z 750). Mogoče se bo stvar pojavila v Louis katalogu za prihodnje leto ...

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod sovoznikovim sedežem je dovolj prostora za orodje, prvo pomoč, seveda ta majhno, pa tudi Xena ključavnico občasno tam deponiram.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, pri koliko km je treba (je priporočljivo) zamenjati verigo, zobnike oz. narediti "ta velik" servis. Pa koliko to stane ($€)?

A je kje na netu .pdf format navodil za z750ko?

A ma slučajno kdo vgrajeno kaj takega: http://www.powercommander.com/maps/install/I214-411.pdf :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, pri koliko km je treba (je priporočljivo) zamenjati verigo, zobnike oz. narediti "ta velik" servis. Pa koliko to stane ($€)?

A je kje na netu .pdf format navodil za z750ko?

A ma slučajno kdo vgrajeno kaj takega: http://www.powercommander.com/maps/install/I214-411.pdf :naughty:

Rabiš navodila ali service manual za Zja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!