Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Mene pa zanima, pri koliko km je treba (je priporočljivo) zamenjati verigo, zobnike

čist odvisno od stila vožnje in kako si/nisi grob do motorja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist odvisno od stila vožnje in kako si/nisi grob do motorja :rolleyes:

:whistle: na prejšnjih motorjih, ko ketna drsi...nič prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobnike ponavadi menjam :krneki: , ko so že čisto v eno stran zviti zobje; :topic:

Je kdo že vplačal ( kupil ) novega Z-ja?

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobnike ponavadi menjam :krneki: , ko so že čisto v eno stran zviti zobje; :topic:

Je kdo že vplačal ( kupil ) novega Z-ja?

Sem! Pretekli teden, srebrnega :yea1:

Dobava marca, ko bo trava spet zelena :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogrevam se za nakup z750S. Že par dni berem forum, pa imam še vedno nekaj vprašanji:

-Ali je razlika v drži voznika med z750 in z750S (višina in pozicija sedeža, stopalk, krmila...)?

-Kakšno udobje nudi z750S za sovoznika napram motorjem drugih firm iste kategorije?

-Ali se "spodobi" na tak motor montirati zadnji kovček (nikjer še nisem zasledil slike s kovčkom)?

-Ali je po vašem z750S namenjen za potovanja s sovoznikom ali izključno za solo naviranje?

Oprostite, da motim strokovne debate... in se že vnaprej zahvaljujem za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsem lep pozdrav.

Tudi sam sem pred nakupom motorja. Odločitev, katerega, še ni natančno padla, je pa Z750 nekako najbližje.

Zanima me, če morda kdo ve, ali so cene, ki so trenutno objavljene na uvoznikovi internetni strani www.dks.si 'akcijske', ali so to cene, ki bodo veljale za motorje tudi ob vplačilu recimo nekje po novem letu oz. na začetku sezone.

LP

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima: a je na Z750 kakšen prostor, kjer bi lahko spravil prvo pomoč al pa kkšno majhno stvar?

Prva pomoč! In čim manjšo izberi, da ne zasede preveč prostora!

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva pomoč! In čim manjšo izberi, da ne zasede preveč prostora!

kaj si hotu s tisto svečo na konc povedat ? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsem lep pozdrav.

Tudi sam sem pred nakupom motorja. Odločitev, katerega, še ni natančno padla, je pa Z750 nekako najbližje.

Zanima me, če morda kdo ve, ali so cene, ki so trenutno objavljene na uvoznikovi internetni strani www.dks.si 'akcijske', ali so to cene, ki bodo veljale za motorje tudi ob vplačilu recimo nekje po novem letu oz. na začetku sezone.

LP

D.

Če mene vprašaš, je ta cenik pravi za drugo leto, nikjer ne vidim, da bi zraven pripisali, da je cena tega motorja v akciji ali pa, da je to cena za prednaročilo, torej TC je zavajal za moje pojme. Na strani so imeli objavleno, da če prednaročiš ta motor, bi bila tvoja garantirana cena tistih 1.666.000 sit, kar bi si lahko tudi razložil, da po novem letu cena povsej verjetnosti naraste, padt pa glih ne bi mogla, a pustimo se presenetit :)

Še vedno pa imajo pravico pri uvozniku spremeniti cenik in prav tako pri TC-ju.

No to je samo moje laično poznavanje blagovnega poslovanja ;), tako, da ne bo nobene zamere če me kdo kaj popravi :), saj se celo življenje kaj učimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Ali je razlika v drži voznika med z750 in z750S (višina in pozicija sedeža, stopalk, krmila...)?

-Kakšno udobje nudi z750S za sovoznika napram motorjem drugih firm iste kategorije?

-Ali se "spodobi" na tak motor montirati zadnji kovček (nikjer še nisem zasledil slike s kovčkom)?

-Ali je po vašem z750S namenjen za potovanja s sovoznikom ali izključno za solo naviranje?

AD 1: Ne.

AD 2: Nič kaj posebnega. (ne)Udoben kot ostali.

AD 3: Da, če želiš imeti dodaten prostor. Montaža je stvar okusa. Z vidika lepote skrunjenje motorja, z vidika uporabnosti super stvar.

AD 4: Katerikoli motor je že v osnovi namenjen enemu samemu človeku, vse ostale variacije prevoza v dvoje so izključno stvar posameznika. Z se (spet tako kot vsak drug motor) najlepše pelje solo, a če boš prevažal dodaten "tovor", boš prav tako lahko užival - predvsem ob postankih, ko boš lahko z nekom podoživljal vožnjo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, je ta cenik pravi za drugo leto, nikjer ne vidim, da bi zraven pripisali, da je cena tega motorja v akciji ali pa, da je to cena za prednaročilo, torej TC je zavajal za moje pojme. Na strani so imeli objavleno, da če prednaročiš ta motor, bi bila tvoja garantirana cena tistih 1.666.000 sit, kar bi si lahko tudi razložil, da po novem letu cena povsej verjetnosti naraste, padt pa glih ne bi mogla, a pustimo se presenetit :)

Še vedno pa imajo pravico pri uvozniku spremeniti cenik in prav tako pri TC-ju.

No to je samo moje laično poznavanje blagovnega poslovanja ;), tako, da ne bo nobene zamere če me kdo kaj popravi :), saj se celo življenje kaj učimo.

Na TC strani je cena Zja 1.589.053,00 SIT

Kar je ceneje kot kdaj koli prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogrevam se za nakup z750S. Že par dni berem forum, pa imam še vedno nekaj vprašanji:

-Ali je razlika v drži voznika med z750 in z750S (višina in pozicija sedeža, stopalk, krmila...)?

-Kakšno udobje nudi z750S za sovoznika napram motorjem drugih firm iste kategorije?

-Ali se "spodobi" na tak motor montirati zadnji kovček (nikjer še nisem zasledil slike s kovčkom)?

-Ali je po vašem z750S namenjen za potovanja s sovoznikom ali izključno za solo naviranje?

Oprostite, da motim strokovne debate... in se že vnaprej zahvaljujem za odgovore.

1 & 2 Ti je že Gregs odgovoril.

3. Zakaj pa ne, čeprav je meni bolj všeč brez kovčka,ampak ga zmeraj zraven vlačim, sem pač navajen,da imam skoraj vse vedno zraven.

4. Sam vsaj 90% voženj naredim v dvoje in se moja sopotnica nič kaj ne pritožuje, tudi na daljših relacijah nima nobenih problemov;edino primerjavo je pa imela z KLEjem,ki ji pa z vidika sopotnice ni ustrezal. Tako,da ne vidim nobenega problema glede potovanj z sopotnikom.

Slika z kovčkom:

post-5882-1133765410_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo moj naslednji motor (verjetno že to pomlad) z750S, ker mi odgovarja v vseh pogledih. Edino kar mi še ostane je, da ga preizkusim in da se prepričam če "pašem" nanj.

p.s.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na TC strani je cena Zja 1.589.053,00 SIT

Kar je ceneje kot kdaj koli prej.

Dvomim, da bo na koncu takšna cena. Lani vem, da je bila 1.750.000 SIT. Tako da je razlika velika. Bi bilo kar lepo, če bi ostali pri novi ceni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da bo na koncu takšna cena. Lani vem, da je bila 1.750.000 SIT. Tako da je razlika velika. Bi bilo kar lepo, če bi ostali pri novi ceni. .)

Informacija od Panigaza:

V prednaročilu (do 15.12.05) je cena 1.666.000 SIT, kasneje pa bo sigurno višja, tako kot vsako leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo napiše, kolko je prišla registracija za Z750 prej in koliko bo prišla po novih cenah, ki začnejo velati drugo leto?

ubistvu me zanima razlika med cenama!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj mislite o tem motorju pač če je uvožen, ali se ga splača kupit? :?

LP

odvisno, kako je z garancijo itd... mi t ne mormo rečt, al se splača, al ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!