Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

hja, z750ma kr drago registracijo ... tko da ...

Drago je relativno in ne vem zkaj bi bila za Z-ja posebej draga registracija?? Jaz sem ga zavaroval za 95000 sit+ stroški registracije :grim . Ostalo: gorivo in gume pa trošijo vsi motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

750ka je že tri leta vizualno nespremenjena, kajne? Koliko let pa je na tržišču enak motor? Mislim, da je tri leta že kar velika doba... Se mi zdi, da lahko v kratkem pričakujemo presenečenje. No, vsaj upam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej 'baje' sledi prenova Z1000(začeli izdelovat leta 2003),potem pa šele Z750,ki je prišla ven leta 2004, Z750S pa 2005.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drago je relativno in ne vem zkaj bi bila za Z-ja posebej draga registracija?? Jaz sem ga zavaroval za 95000 sit+ stroški registracije :grim . Ostalo: gorivo in gume pa trošijo vsi motorji

Kako 95k Sit za zavarovanje, če ima pa motor 81kW???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hint: Grawe zavarovalnica zavaruje še po ccm.

Točno pri tej zavarovalnici :grim , prijazni do Z-ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima kakšno olje imate v mašini? Od Motula al katero drugo? Kaj priporočate?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima kakšno olje imate v mašini? Od Motula al katero drugo? Kaj priporočate?

Lp

To poglej v temo "Motorna olja", večinoma folk stavi Motula notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšno olje imate v mašini? Od Motula al katero drugo? Kaj priporočate?

Od Cekina :P

Not dej Motul 5100 polsintetika je več kot dober ali 300 V full sintetika, če ga rad skoz tišiš do rdečga.

Tudi od drugih znamk podobne lastnosti olja so čist fajn in morda marsikatero boljše.

Pri nas je pač najbolj znan/razširjen/drag Motul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

Spet me nekaj zanima...in sicer ,situacija je taka... zadnič sem razdru svoj motor...dol sem dal tank, spustil olje iz mašine, ter odstranil deklc. Sedaj sem spet vse skupaj sestavil, nalil olje in zalaufal.. Po nekaj minutah je začelo nekaj smrdeti...ugasnem motor...potipam cilindre pa so ful ful vroči... temperatura pa mi kaže okol 50°C ...Kaj bi lahko bilo narobe?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

Spet me nekaj zanima...in sicer ,situacija je taka... zadnič sem razdru svoj motor...dol sem dal tank, spustil olje iz mašine, ter odstranil deklc. Sedaj sem spet vse skupaj sestavil, nalil olje in zalaufal.. Po nekaj minutah je začelo nekaj smrdeti...ugasnem motor...potipam cilindre pa so ful ful vroči... temperatura pa mi kaže okol 50°C ...Kaj bi lahko bilo narobe?

Lp

Mogoče olje ne kroži po mašini.... Poglej v okence kjer pogledaš količino olja, čeprav to mislim da nebi smelo bit...

najverjetneje si polil kaj olja po mašini ali po cilindru pa se je začelo žgat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

... temperatura pa mi kaže okol 50°C ..

Sej kaj pa je narobe če je temperatura 50°C ???

Mašine na motorjih naj bi se grele tja do 110°C :yes:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... običajno se pri razstavljanju katerega koli motorja "majster" dotakne različnih zunanjih delov z mastnimi rokami ...

... ko se motor sestavi in zažene, se maščobe začnejo žgati (ali ne), četudi je na videz agregat suh ...

... če pa to počne tudi potem, ko se motor enkrat pregreje, tako da nepotrebna in zoperna maščoba zgori, je a nekaj narobe ...

... če pri tem ni nobenih čudnih zvokov je načeloma vse OK ...

... 50 stopinj ni delovna temparatura, sigurno ne, tako da se ni pregrel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zdej je vse ok! Verjetno je bilo res samo olje kje na masini da se je palilo...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je lastnik črnega z750, ki se vozi po celju, aktiven na forumu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi ti to spraseval po kakih drugih temah mogoce. npr. motosvet v CE ?! (HINT)

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi vi mal povedat kolk kej vaši Z-ji pijejo? oz. kolk nardite km do rezerve... Ker jst nardit cca. tm 210 km do rezerve.... pa se mi zdi da je to mal premal....

Kolk km pa nardite še pol z rezervo?

Lp Sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi vi mal povedat kolk kej vaši Z-ji pijejo? oz. kolk nardite km do rezerve... Ker jst nardit cca. tm 210 km do rezerve.... pa se mi zdi da je to mal premal....

Kolk km pa nardite še pol z rezervo?

Lp Sašo

Cca. 240-270 km, preden začne utripati lučka,potem ponavadi tankam okoli 14 l, poraba pa se mi vedno giblje tam okoli 5 do 5,5l.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...pol tole pri meni nekaj ne štima...sej zdej mam servis pa upam da bodo kej uštimal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba je čisto odvisna od tvoje desne roke... :) Meni pije nekje med 6 in 10 litri, tak, da imam sličen domet kot ti....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba je čisto odvisna od tvoje desne roke... :) Meni pije nekje med 6 in 10 litri, tak, da imam sličen domet kot ti....

Lp

To mi je čist jasno...samo fora je v tem, da sm se jst normalno vozu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No jaz imam eno vprasanje.

Sem lastnik ninje 636 2004. In ker je pocas cas za menjavo me zanima ce bi me preskok iz ninje na z750 zelo prizadel? Mislim v tem smislu pospesek lega v ovinkih? Motor bi uporabljal tudi za daljse voznje kar sedaj niti ne pocnem ker me hitro zacne vse bolet :D Nisem ravno pocasen voznik zato me zanima koliko ima z750 koncno hitrost? Je polozaj za visino 184cm ugoden za voznika. Kako je z navorom? Kolebam med z750 in z1000 samo cena se mi zdi za 1000 velika glede na to koliko ponuja. Kako je z vetrom?

Hvala za vase odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz imam eno vprasanje.

Sem lastnik ninje 636 2004. In ker je pocas cas za menjavo me zanima ce bi me preskok iz ninje na z750 zelo prizadel? Mislim v tem smislu pospesek lega v ovinkih? Motor bi uporabljal tudi za daljse voznje kar sedaj niti ne pocnem ker me hitro zacne vse bolet :D Nisem ravno pocasen voznik zato me zanima koliko ima z750 koncno hitrost? Je polozaj za visino 184cm ugoden za voznika. Kako je z navorom? Kolebam med z750 in z1000 samo cena se mi zdi za 1000 velika glede na to koliko ponuja. Kako je z vetrom?

Hvala za vase odgovore.

sicer gre tudi turat,samo je utrujajoče!(že v primerjavi s fazerjem 03). položaj ni problematičen(186), končna cirka 240, samo tolko ne boš velkokrat vozo! navor super, krivulja je zvezna od 4-5k naprej. je pa vzmetenje(prednje) verjetno proti ninji veliko bolj mehko! boš pa tut lahko polagal po mili volji, če boš le gume mel prave!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!