Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Folk, kaj mislte o tem motorju: KLIK

Sm klicu tipa, paje reku, da ma motor mal praskic, ker naj mu bi motor pred garažo padu po tleh (zato tut taka cena).

A kdo slučajno pozna? Tip je pa iz Izlak oz. okolice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, kaj mislte o tem motorju: KLIK

Sm klicu tipa, paje reku, da ma motor mal praskic, ker naj mu bi motor pred garažo padu po tleh (zato tut taka cena).

A kdo slučajno pozna? Tip je pa iz Izlak oz. okolice.

Motor zaaran :kva2:

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilimaj kakšno slikico, ker oglas ne obstaja več. Pa kakšna je bila cena (če mu je padel po tleh :grrr )?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilimaj kakšno slikico, ker oglas ne obstaja več. Pa kakšna je bila cena (če mu je padel po tleh :grrr )?

slikce nimam, bom prlepu, ko ga prpelm domov. Motor je biu na mestu paden, kar se tut vid po praskica, ker ni nobene vdrtine, sam mal popraskan, kar pa se da za 5.000 sit čist lepo popravt.

Motor je do februarja v garanciji, je 2005 letnik, 9100 prevoženih kilometrov, črne barve. Prodaja ga pa zato, ker dokončuje hišo in rabi denar za fasado.

To, da je bil motor paden pred hišo pa verjamem, ker majo tak dvorišče, da morš bit prov majstr, da dobiš motor do ceste :slap: Ubistvu motor je posodil prjatlu in ko se je prijatelj pripejov nazaj, je na finem pesku mal preveč bremzo stisnu in je motor sam padu po tleh, ker najprej ga je un še zadrževov, tko da ga je počas spustu na tla.

Motor čist nč ne trese, ma vse nalepke... Rihtat ga pa ni dau, ker pol bi vsak ki bi vidu, da je štrihan, reku da je biu motor razbit itd.

Cena pa 1.200.000 sit :OK:

Sam da daelima prodam, pa ga grem iskat :kva2: (če kdo pozna koga, k kup daelima, nej pove :D - nagrada = gajba pera) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pove, kje bi lahko kupu sprednjo šipco za Z-ja, črne barve, kot jo ima Z1000, pa da bi blo čim cenej, pa ni važn al je original al ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pove, kje bi lahko kupu sprednjo šipco za Z-ja, črne barve, kot jo ima Z1000, pa da bi blo čim cenej, pa ni važn al je original al ne :)

naročiš jo lahko v vseh trgovinah, ki imajo zastopstvo za kawasakije. kar verjetno že veš. .)

drugače je pa proizvajalec te original šipe MRA, ki ima zastopstvo tudi pri nas. cena pri njih je okrog 80 eurov.

drugih neoriginalnih šip ti pa ne priporočam. iz funcionalno estetskih razlogov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj prvič posadil rit na Zja za cca 100 km.. po prvih 10 se mi je zdel mehek kot čiguma, ko sem se navadil, pa je postalo prav fino. Malo športnih ovinkov, malo high speed ravnine, vmes pavza, pa dalje...

Presenetilo me je to, da se njegovih besnih kilogramov sploh ne čuti :?

Pa da lepo rahlo potegne iz nule in vedno bolj dalje... fin motorček...

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta jajca res kar po vrsti izgubljajo šravfe za ketno šponat. Sedaj sem pa to že tolikokrat slišal, da je malo čudno! :blink:

Za odpadanje teh vijakov še nisem slišal, sem pa sam zgubil vijake prednjih zavornih čeljusti... :eek: Še dobro da so ostale vsaj na latngah, drugače bi še te zgubil pa da sem pravi čas opazil... Lahko bi se tudi drugače končalo kot se je. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta jajca res kar po vrsti izgubljajo šravfe za ketno šponat. Sedaj sem pa to že tolikokrat slišal, da je malo čudno! :blink:

Če si neroden pri menjavi gume ali pri napenjanju verige, se lahko zgodi, da ploščica "ketnšponarja" ne sede tako kot je treba. Zaradi tresljajev, ki se pojavijo med vožnjo, postane ohlapna, vijaki pa se zato lahko sami od sebe odvijejo.

Zato priporočam, da preveriš ploščice oz. vijake po vsaki menjavi gume. Nikoli ne veš kakšen gumi-inženir ti je menjal zadjo gumo. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, po prvi menjavi gume daljnega 2004, se mi je zgodilo podobno. Opazil pravi čas tako da ni bilo hujšega. Od sedaj vedno še sam preverim vse če je tako kot mora bit. Samo mislim da je to bolj napaka serviserjev kot pa motorja samega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm kupu original kawasaki šipco od Z1000, ki baje paše tut na malega Z-ja.

Pol sm pa pršu domov in probal namontirat, je pa pršlo do problemov, ker je med masko in šipco ene 3 cm lufta. Pa če je kdo že tko montiral, če mi prosm pove, al je treba celo masko dol uzet al kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko si pa dal za šipco ?

preveč <_< 23.000 sit je šipca... pol pa 4000 sit so pa ene matice (k majo okol gumo...) k pridejo na notranjo stran maske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pisuka ja razpisan

dajte mi povedat mal podatkov od tega motorja

teza, kw, navor

kaksno pa ima verigo ?

pa letnik 2002 in 2004 nista enaka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!