Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Glede na število tvojih že napisanih sporočil, bi si mislil, da sigurno že znaš pogledati v katalog vozil na motosvetu. Vendar izgleda, da temu ni tako.

Naj te razjasnim: K L I K

Z750 delajo od leta 2004 naprej. 2002 model ne obstaja. Motorje, s takim imenom, so delali tudi že v 80ih. Bili so seveda različni od zdajšnjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče misli z modelom 2002 Kawasaki ZR-7. Razlika med ZR-7 in Z750 pa je kar velika, detajle poglej v katalogu motociklov.

Aja tole je pa bilo včeraj :D

[attachmentid=77503]

post-3574-1154414791_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče misli z modelom 2002 Kawasaki ZR-7. Razlika med ZR-7 in Z750 pa je kar velika, detajle poglej v katalogu motociklov.

Aja tole je pa bilo včeraj :D

[attachmentid=77503]

Priden,priden...si že moral kaj menjati ali si samo delal redne servise;sam mam trenutno nekaj čez 21.000km.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče misli z modelom 2002 Kawasaki ZR-7. Razlika med ZR-7 in Z750 pa je kar velika, detajle poglej v katalogu motociklov.

Aja tole je pa bilo včeraj :D

[attachmentid=77503]

Še 2000 pa sm za tabo.Bravo! Veseli me da se še kdo voz več kot 5000 km na sezono.

Težka je tale motoristična.Sm se res namatrov.HE HE :devil:

Popravljeno . Popravil levi pas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je to eden od motorjev, s katerim se kilometri kar nabirajo. Letos sem jih do sedaj naredil 11.000. Prejšnja leta, ko sem imel KLE-ja pa največ 8.000 na sezono, pa sem imel občutek, da se veliko vozim.

Upam, da bo tudi moj doživel 40.000 brez okvar. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj sigurno boš. Pri prvih modelih leta 2004 je bilo nekaj težva z izpuhi (1 ali 2 pripombi) za tem pa nisem več zasledil, da bi se kje pojavljale kakršnekoli težave. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče misli z modelom 2002 Kawasaki ZR-7. Razlika med ZR-7 in Z750 pa je kar velika, detajle poglej v katalogu motociklov.

Aja tole je pa bilo včeraj :D

[attachmentid=77503]

Hoj

A tud ketne pa zobniku nis menju? Če nis, dej povej kako ti je to ratal ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj

A tud ketne pa zobniku nis menju? Če nis, dej povej kako ti je to ratal ?

Lp

Ketna je bila menjana pa še to predčasno ker jo je "zjebal" en serviser ki mi je montiral novo gumo in ketno našpanal do konca. Jaz pa nisem tega potem pregledal. Zobniki so še originalni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je kakršnakoli razlika med modelnimi leti 2004, 2005 in 2006.

:hmm:

2006 je starejši od letnika 2004 in 2005 :P (joke)

Se mi zdi da ni nobene spremembe, ker so bli Z-ji že od začetka hudi in jih ni blo treba spreminjat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelno 2006 leto ima immobilizer oz. blokado vžiga ter seveda kodni ključ.

pa en del plastike (čez okvir ) je srebrne barve!

vem, ker ga vozim! :OK:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa en del plastike (čez okvir ) je srebrne barve!

vem, ker ga vozim! :OK:

lp 6

Hm se ti kdaj voziš še z kakšnim kolegom ki tudi ima Z-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelno 2006 leto ima immobilizer oz. blokado vžiga ter seveda kodni ključ.

Tudi letnik 2005 Z 750 S ima immobilizer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letnik 2005 Z 750 S ima immobilizer.

Vem,saj ga ima tudi moj,ampak Z750(naked) ga je dobil komaj z modelnim letom 2006.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm se ti kdaj voziš še z kakšnim kolegom ki tudi ima Z-ja?

ja, js mam crnega 2006 :OK: , on pa modrega 2005! vidiš me lahko pa večinoma na golici! pocukaj me! pa ti?

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo namenterane take oz podobne crash pade KLIK, ker bi jih rad monterov na moj motor. Še rajš bi vidu če kdo ve, kje se dobi kakšne aftermarket (take oblike), ker teli original so toooooooooooooooooooooooooooooook predragi :( :BUA:

Če kdo kej ve, nej prosm napiše tle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej so znamke Top Block, sem pa zanje na francoskem forumu zasledila kar nekaj negativnih kritik..

Drugače ti pa še ostanejo znamke kot so Evotech, Lightech, Rizoma, ValterMoto, LLS, EuroRacing, Print in tako dalje :D

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo namenterane take oz podobne crash pade KLIK, ker bi jih rad monterov na moj motor. Še rajš bi vidu če kdo ve, kje se dobi kakšne aftermarket (take oblike), ker teli original so toooooooooooooooooooooooooooooook predragi :( :BUA:

Če kdo kej ve, nej prosm napiše tle

Jaz mam točno takšne;zaenkrat še jih nisem preizkusil :OK:

Najdeš jih tudi na Ebay-u: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, js mam crnega 2006 :OK: , on pa modrega 2005! vidiš me lahko pa večinoma na golici! pocukaj me! pa ti?

lp 6

He he na golici letos bolj malo, sem vaju pa enkrat (kakšna 2 tedna nazaj) srečal malo ven iz velenja, na začetku une dolge ravnine, na hitro pozdravili, ker smo očitno vsi bili vsaj rahlo v prekršku :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he na golici letos bolj malo, sem vaju pa enkrat (kakšna 2 tedna nazaj) srečal malo ven iz velenja, na začetku une dolge ravnine, na hitro pozdravili, ker smo očitno vsi bili vsaj rahlo v prekršku :naughty:

trenutno sem tut js bol malo: sem na porodniškem dopustu: v soboto sem dobil hčerko AJDO!

z motorjem si pa tkaltk skoz malo v prekršku! :naughty: MALO!!!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!