Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

He he tega pa sploh nisem vedel se bo treba popoldan it mal igrat. BTW bližamo se 43.000km :D

Dobra sezona, mrcina pa se še vedno super drži, čeprav bo treba menjat ketno poa zobnike počasi. Ima kdo izkušnje z vgradnjo manjšega prednjega zobnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Gionni, sedaj imam že spet naštimano po metričnem sistemu :OK: mi ni potrebno več med vožnjo preračunvat :grrr

Vuk, hvala za ponubo sam že imam Service Manual od Z1000, sam nisem našel not postopka ki ga je Gionni opisal.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ah sej zaenkrt bom pustu tko kot je, ker prvo kar je zdej v načrtu so crash padi :OK:

Crash padi že doma :OK: Jutr si bo treba pa cajt uzet, pa namonterat :OK: (kupu sm pa neoriginalne, in zgledajo kr kompaktni, so pa kopija originala, tko da upam da v primeru drsenja da bodo tut opravl, tko kot bi original :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crash padi že doma :OK: Jutr si bo treba pa cajt uzet, pa namonterat :OK: (kupu sm pa neoriginalne, in zgledajo kr kompaktni, so pa kopija originala, tko da upam da v primeru drsenja da bodo tut opravl, tko kot bi original :)

Ali so tvoji crashpadi od firme DHM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

včer ko sem glih iz avtoceste prišel kjer sem svojga Z1000 našponu do 243km/h :OK: se mi je na semaforju snela cev, ki vodi hladilno tekočino od radiatorja do motorja. Seveda se je vsa hladilna tekočina v roku parih sekund izlila po cesti :(

Po strokovni analizi sem ugotovil da mi je odpadel vijak (glej sliko) a mi lahka kdo pove kak vijak je to oziroma a je to samo vijak ali je vijak z matico, ali ima mogče kako varovalko??

Hvala

post-1894-1159794408_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

včer ko sem glih iz avtoceste prišel kjer sem svojga Z1000 našponu do 243km/h :OK: se mi je na semaforju snela cev, ki vodi hladilno tekočino od radiatorja do motorja. Seveda se je vsa hladilna tekočina v roku parih sekund izlila po cesti :(

Po strokovni analizi sem ugotovil da mi je odpadel vijak (glej sliko) a mi lahka kdo pove kak vijak je to oziroma a je to samo vijak ali je vijak z matico, ali ima mogče kako varovalko??

Hvala

če bo danes čas grem pogledat v garažo, ti sporočim

če pa kdo ve kr naj napiše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede bug spojlerja, s čim si ga pritrdil na mašino?

z nosilčki prišravfal na spodnje vijake pri mašini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCaR kje si dobu sprednjo šipco, zgleda ful hudo dobr :OK: jaz bi si neki tazga dal na svojo Z1000

:?

sprednje šipce sploh ni gor :) Si bo treba enkrt cajt uzet, pa jo gor namonterat, ker je od Z1000, pa ne paše čist gor :BUA:

ČE pa koga zanima, jo pa tut prodam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo počasi se poslavljam od moje črne mrcine. Kaj naj rečem v zadnjih dveh letih mi je zvesto služil in moji vtisi so :worship: :worship: :worship:

Skupaj prevozila 45.000 km in nikoli me ni pustila na cedilu. Dala skupaj dobre in slabe trenutke, pogrešal jo bom ampak life goes on.

V glavnem zeloo nezahteven motor ki pa lahko ponudi ogromno. Od easy touring vožnje in nabiranja km (tudi do 1300km v 24 urah) do bolj špotnega odpiranja ročice gasa v lepih zavojih.

Motor je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut js se bom poslovil od njega :? samo za 6 mesecev :OK: jutr ga orng spučem, pa namažem, pa dam spat! čez zimo bom pa za gume šparo! kolker sem bil na začetku skeptičen, mi je zdaj, ko sem ga spoznal v vseh lučeh ok! dober vsestranski motor! :OK:

lp 6

js ga pa ne prodam!

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se bom poslovil od moje zverine :cry: razlog: ni ravno idealna za daljša potepanja v dvoje.

za solo potepanja pa je vrhunska :OK:

življenje je pač polni kompromisov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se bom poslovil od moje zverine :cry: razlog: ni ravno idealna za daljša potepanja v dvoje.

za solo potepanja pa je vrhunska :OK:

življenje je pač polni kompromisov .)

Kaj pa vem... sva že bla dva na motorju po nekaj ur skupaj, pa ni blo hudega. Je pa res, da ma moja deklica 1,59 metra.

Tako da bom še nekaj let vlagal v ta motor, preden se ga bom odločil prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se bom poslovil od moje zverine :cry: razlog: ni ravno idealna za daljša potepanja v dvoje.

za solo potepanja pa je vrhunska :OK:

življenje je pač polni kompromisov .)

Idealna res ni,ampak če je kolko tolko vzdržljiva sopotnica(in če še ni izkusila kakšnega bolj udobnega motorja .) ) vožnja v dvoje ni problem...sam naredim cca. 90% vseh voženj v dvoje,med drugim tudi 1200 km po Dolomitih v treh dnevih,dopust na Korčuli itd,itd.

Dosti je pa seveda odvisno od višine sopotnice;moja je tam nekje okoli 1,65m,kar še glih nekak gre.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ima davinci naked verzijo, ki za sopotnike ni lih najbl udoben :)

Je baje kr razlika med nakedom in S verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ima davinci naked verzijo, ki za sopotnike ni lih najbl udoben :)

Je baje kr razlika med nakedom in S verzijo.

Samo sedež,zadnja luč in poloklep so razlike med nakedom & s verzijo. Vse ostalo je pa čisto isto, vključno z stopalkami za sopotnika, če si mogoče na to ciljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo sedež,zadnja luč in poloklep so razlike med nakedom & s verzijo. Vse ostalo je pa čisto isto, vključno z stopalkami za sopotnika, če si mogoče na to ciljal.

Nekje sm slišov, da so stopalke za sopotnika bolj udobno nameščene kot na nakedu, ampak zgleda da so mi narobe povedal O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sm slišov, da so stopalke za sopotnika bolj udobno nameščene kot na nakedu, ampak zgleda da so mi narobe povedal O:-)

Mogoče si zamenjal z Z1000, ta ima res bolj udobno nameščene stopalke za sopotnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!