Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Samo sedež,zadnja luč in poloklep so razlike med nakedom & s verzijo. Vse ostalo je pa čisto isto, vključno z stopalkami za sopotnika, če si mogoče na to ciljal.

pa armatura je analogna!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ima davinci naked verzijo, ki za sopotnike ni lih najbl udoben :)

Je baje kr razlika med nakedom in S verzijo.

res je imam naked verzijo, povrhu pa še nižjo in širšo balanco. no pa tud vzmetenje ni ravno udobju prilagojeno. poleg tega pa je na nakedu tudi sedež malce skromneje oglazinjen, kot na S verziji.

moj Z naprodaj

sem pa letos poizkusil kar nekaj različnih motorjev, kjer je za daljše ture v dvoje bolje poskrbljeno: XJR, CBF, TDM, fazer, morda celo tuono.... pa mi je dalo malce misliti :hmm: . no do spomlad se bom že domislil :OK:

vsekakor se ne bom zlahka poslovil od Z ja, ker je v solo prava igračka. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 750 mi je se vedno zakon motor....pa sm ga mislu ze prodt pa da bi kej druzga pol sm bil pa 3 tedne brez in k sm se spet gor usedu je bil filling kot ko sem ga kupu....huuudooo dobr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je letos kr hudo, ko ga nism mogu registrirat in posledicno vozit, ampak ga sparam za drug let.

Dober motor za solidno ceno.

Brrrmmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo za prodaat sprednjo šipco al pa ce kdo ve kje se jo da dobit čim ugodneje

zanima me ce je ze kdo menju filter za zrak z športnim v čem je to sploh fora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno prošnjo in sicer zanima me če ima kdo ali pa če lahko kdo slika tank od z 750 in sicer tisti predel pod sedežem bi bil zelo hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je ritka kopija prejšnje 636 tako kot je bilo že pri predhodniku, drugače zlo lep motorček samo izuh pa kr kliče po Igorju!!!! :OK: :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa cena in zmogljivosti, oblika je svetovna

mislim da mu izpuh kar lepo pristoji čeprav upam da se bodo odločli pa poskusali naredit pod sedežem mislim da bi potem bil motor popoln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je lep,izboljšali so tisto kar je bilo treba,zdaj samo dodajo še lep poloklep za S verzijo in ne bo potrebno zamenjati znamke motorja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že , samo barva je gotovo presvetla, ali pač ne :hmm:

ja, original barva je bolj temna! mint barva! tut temnejša od kawasaki zelene!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!