Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

tako bo zgledala ta zelena in novi 750........ :wub: črn mora bit čudovit

a se ve že kaj o ceni??!

post-1830-1163243819_thumb.jpg

post-1830-1163243855.jpg

post-1830-1163243883.jpg

post-1830-1163243923.jpg

post-1830-1163243953.jpg

post-1830-1163243969.jpg

Popravljeno . Popravil punK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že , samo barva je gotovo presvetla, ali pač ne :hmm:

pri kawasakiju imajo že dolgo problem, da novinarjem dajo fotke, ki so optimirane za DTP in tisk, ne pa tudi za rabo v spletu. barvni prostor je zato nekoliko čudno razpotegnjen. slike je potrebno zato predhodno malo obdelati in korigirati toplino barv in še kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mn je pa malce čuden ta tanovi. :hmm:

Mi je moj tastari zelenc velik boljš! :grim

IPB Slika

:yes:

se čist strinjam s tabo Gionni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem nov na tem forumu, zato najprej lep pozdrav vsem skupaj.

Kupujem Kawasaki Z 750 (model 2004) in bi prosil nekoga ki ga ima, če mi pove maximalno širino pod balanco, ko motor stoji na stranski tački.

Problem je namreč v tem, da imam zelo majhno garažo in zdaj preračunavam, če bosta šla oba, motor in avto v njo.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku mi je bil ful všeč.Sedaj pa bolj ga gledam manj mi je všeč.Po svoje ima stari model veliko bolj agresiven videz.Te novi motorji so vsi preveč načičkani.

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na tem forumu, zato najprej lep pozdrav vsem skupaj.

Kupujem Kawasaki Z 750 (model 2004) in bi prosil nekoga ki ga ima, če mi pove maximalno širino pod balanco, ko motor stoji na stranski tački.

Problem je namreč v tem, da imam zelo majhno garažo in zdaj preračunavam, če bosta šla oba, motor in avto v njo.

Hvala.

Lahko ti povem za 750S... ko stoji na tački ali ne je najširši v predelu ogledal...cca 80 cm. Ma pa naked drugje pritrjena in lahko da ima druge mere... :doze:

par slik S-a si lahko ogledaš na moji strani :

http://www.protoncek.com/slo/kawasaki.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na tem forumu, zato najprej lep pozdrav vsem skupaj.

Kupujem Kawasaki Z 750 (model 2004) in bi prosil nekoga ki ga ima, če mi pove maximalno širino pod balanco, ko motor stoji na stranski tački.

Problem je namreč v tem, da imam zelo majhno garažo in zdaj preračunavam, če bosta šla oba, motor in avto v njo.

Hvala.

Motor postaviš na stojalo in ti zavzame manj prostora.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk stan zavarovanje z z750?sj je blo verjetn ze govora sam... :rolleyes: ne najdem

Pri Grawe za celo leto z 0% popusta - 95.000 SIT. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm to je blo še po kubaturi zračunano?

Ker mislim, da bo tudi Grawe začela obračunavat po konjih. :headbang:

kolikor je meni znano, je bila razlika med grawe in ostalimi miniminimalna, ker so oni po kubaturi pač imeli večjo ceno. Vsaj takoje bilo pri kolegu za yamaho diversion 600 pol leta nazaj...kakšnega jurja razlike. S tem da je bilo menda govora da grawe-ju ne gre ravno denar iz rok :cry:

NE vem kako je pro naked, ampak pri S-u ne kakšne razlike če je na stojalu ali na stranski tački, ker špegli toliko ven štrlijo da so na centralnem stojalu tako ali tako najširši, na stranski tački pa pri S-u tudi. Pa da ne rečem da so kljube temu preveč skupaj in standardno pri vožnji prav lepo gledaš svoje rame... :headbang: a ma kdo kakšno rešitev za to? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm to je blo še po kubaturi zračunano?

Ker mislim, da bo tudi Grawe začela obračunavat po konjih. :headbang:

To je po kubaturi. Po informacijah moje agentke bodo zaenkrat še ostali na sistemu obračunavanja zavarovanja po kubaturi.

kolikor je meni znano, je bila razlika med grawe in ostalimi miniminimalna, ker so oni po kubaturi pač imeli večjo ceno. Vsaj takoje bilo pri kolegu za yamaho diversion 600 pol leta nazaj...kakšnega jurja razlike. S tem da je bilo menda govora da grawe-ju ne gre ravno denar iz rok :cry:

NE vem kako je pro naked, ampak pri S-u ne kakšne razlike če je na stojalu ali na stranski tački, ker špegli toliko ven štrlijo da so na centralnem stojalu tako ali tako najširši, na stranski tački pa pri S-u tudi. Pa da ne rečem da so kljube temu preveč skupaj in standardno pri vožnji prav lepo gledaš svoje rame... :headbang: a ma kdo kakšno rešitev za to? :?

Pri meni je bila razlika cca. 50.000 SIT za AO & AO+ med Grawe in ostalimi zavarovalnicami,ki so obračunavale po kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!