Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pri meni je bila razlika cca. 50.000 SIT za AO & AO+ med Grawe in ostalimi zavarovalnicami,ki so obračunavale po kW.

aha...mislim da je kolega to gledal samo osnovno..tam ni razlike. Možno pa da je pri AO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAko bo sedaj ne vem, ampak letos je bila razlika tudi v AO. Govorim za Kawasaki Z750. Po kubaturi je padel v nižji razred, po konjih pa pade v najvišji razred in tukaj se je pojavila razlika tako v AO kot tudi AO+.

Zakaj pa na AMZS strani naracuna za grave samo 14k sit(???)

Kje si pa ti na AMZS našel Grawe? :hmm:

:? Kaj???

Ce pa res napise 14709 sit.

nism jest kriv za to ane :fredy:

Če bi bil pozorn bi videl da pri Generali ne izračuna cene zavarovanja ampak samo plačilo cestnine, morebitni tehnični pregled in izdajo prometnega dovoljenja in tablice.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na tem forumu, zato najprej lep pozdrav vsem skupaj.

Kupujem Kawasaki Z 750 (model 2004) in bi prosil nekoga ki ga ima, če mi pove maximalno širino pod balanco, ko motor stoji na stranski tački.

Problem je namreč v tem, da imam zelo majhno garažo in zdaj preračunavam, če bosta šla oba, motor in avto v njo.

Hvala.

Kaj, je zdaj? Gresta oba v garažo al ni še sprobano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Hm, zakaj bi ga pa rabil?

Da ne bo zgledal kot da nabijam. Še nisem slišal, da bi kdo imel težave z opletanjem krmila. Če pa ga rabiš zaradi tega, ker nameravaš bit nonstop na dirkališču potem pa svetujem drug motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zakaj bi ga pa rabil?

Da ne bo zgledal kot da nabijam. Še nisem slišal, da bi kdo imel težave z opletanjem krmila. Če pa ga rabiš zaradi tega, ker nameravaš bit nonstop na dirkališču potem pa svetujem drug motor.

No do sedaj sem imel večkrat opletanje krmila pa ne samo pri športni vožnji, pa ne samo pri enem motorju, pa ne samo jaz, v temi shimny na MS si lahko prebereš razne tegobe in razlage o tem, nekateri SMO tudi padli zaradi tega, tudi JAZ, zato bom to gor dal, zaradi sebe in tega ker naslednjič nimajo več kam vijačit šraufov na mojem okostju, ZATO !

Ali pa misliš, da mi lahko škodi pri vožnji :hmm: ???

Poglej na PM !

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal PM.

Ej ne vem. Za sedaj sem samo enkrat doživel, da sem v živo videl shimmy pa takrat dobro vem kaj je bilo krivo (vožnja po zdanjem in pristanek na zelo neravni podlagi). Se končalo srečno.

No osebno na nobenem motorju še nisem doživel tega in pa tudi v moji družbi, razen na drikališčih ni bilo omenjenih težav s tem.

Če boš zaradi tega imel večje zaupanje v motor in zaradi tega tudi bolj sproščeno vozil pa vsekakor podpiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shimmy

D.

Sm se odločil za novega z 750, iz DKS so mi odgovorili, da konec aprila ga dobim, sam še jutri v TC položim aro in čakam :010 :010

Gleda shimmy pa vem kaj to je, prvič pa slišim gebrejevo varianto - tank slapper in še zdej ne vem kaj misli s tem??

samo v vednost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se odločil za novega z 750, iz DKS so mi odgovorili, da konec aprila ga dobim, sam še jutri v TC položim aro in čakam :010 :010

Gleda shimmy pa vem kaj to je, prvič pa slišim gebrejevo varianto - tank slapper in še zdej ne vem kaj misli s tem??

samo v vednost

Tank slapper je divje, nenadzorljivo nihanje krmila iz ene skrajne lege v drugo in je v principu ekstremna varianta shimmy-a.

To je tank slapper.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank slapper je divje, nenadzorljivo nihanje krmila iz ene skrajne lege v drugo in je v principu ekstremna varianta shimmy-a.

To je tank slapper.

D.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudooooo...

v kakšnem primeru to doživiš ? Sreči nisem še taga probal, pa bi bilo mogoče dobro vedeti kakšne malenoskti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!