Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

nejket je , kot ženksa brez šminke in naj še kdo reče , da ni bil razočaran ko je po prvi noči prisla zjutaj iz kopalnice. pri nejketu ne mores biti razočaran :OK:

to je pa res :OK: . Pač rečeš da je grd, pa si opravil :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole o všečnosti in nevšečnosti je stvar in okus vsakega posameznika zato je to ker pišete zadnje poste prazno nabijanje brez dna, komu je všeč naj ga fura ali le gleda, komu ni pa naj se vstran obrne, pište raje kaj konstruktivnega o tem motorju, ki mislim da je po številu komadov kar precej zastopan.

Kolega ga goni do onemoglosti, (če hočeš sledit R litrašem ti pač druga ne preostane), pa mu ne spije niti malo olja kuri pa r4 full sythetic, tud drugih problemov še ni imel nikoli, do 250 na uro tud ni nič takega da se nebi dalo prenest več pa itaq ne rabiš, sklopka dela ok,menjalnik resda ni vrhunski tud zavore niso ravno take kot na kaki milki al pa 1098, a jebiga za tako ceno ponuja zelo veliko, primeren je za začetnike kot tudi za stare mačke, saj z njim komot pilotiraš mimo raznoraznih sportiv če le upaš in znaš, mislim da ravno to kar je manjkalo prejšnjemu modelu so zdaj nadgradili, (predvsem tu ciljam na usd nastavljivo vzmetenje)pa še kaj bi se našlo.

Sam sem ga tudi večkrat probal in imam o njem zelo pozitivno mnenje.

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, saj vem :D ...sto ljudi sto čudi :OK:

ne vem kdo je začel... :naughty: pol pa se potegne :kva2:

evo konec z moje strani O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole o všečnosti in nevšečnosti je stvar in okus vsakega posameznika zato je to ker pišete zadnje poste prazno nabijanje brez dna, komu je všeč naj ga fura ali le gleda, komu ni pa naj se vstran obrne, pište raje kaj konstruktivnega o tem motorju, ki mislim da je po številu komadov kar precej zastopan.

Kolega ga goni do onemoglosti, (če hočeš sledit R litrašem ti pač druga ne preostane), pa mu ne spije niti malo olja kuri pa r4 full sythetic, tud drugih problemov še ni imel nikoli, do 250 na uro tud ni nič takega da se nebi dalo prenest več pa itaq ne rabiš, sklopka dela ok,menjalnik resda ni vrhunski tud zavore niso ravno take kot na kaki milki al pa 1098, a jebiga za tako ceno ponuja zelo veliko, primeren je za začetnike kot tudi za stare mačke, saj z njim komot pilotiraš mimo raznoraznih sportiv če le upaš in znaš, mislim da ravno to kar je manjkalo prejšnjemu modelu so zdaj nadgradili, (predvsem tu ciljam na usd nastavljivo vzmetenje)pa še kaj bi se našlo.

Sam sem ga tudi večkrat probal in imam o njem zelo pozitivno mnenje.

Jp,točno to so nadgradili, kar mu recimo po mojem mnenju mogoče zdaj manjka,nastavljivo vzmetenje,pa mogoče malo bolj trda zadnja vzmet & seveda ABS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobesedno bom prepisal iz navodil za z 750 s pa si naj vsak to razlaga po svoje: merilec termperature hladilne tekočine , prikazuje njeno trenutno tempar. motorna temp. 40C se na ekranu še ne prijaže. pri preseganju 40 C se na ekranu prikaze dejanska višina temp. hladilne tekočine. v primeru pregrevanja hladilne tekočine, pa prične utripati na ekranu HI.

To je iz navodil z750, kjer je števec digitalen. :)

jz ne vem a mam sam jz probleme pr tem motorju ler najt :hmm: k včasih se matram za popizdit,sploh kadar se peljem po ulici navzdol mi sam preskakuje iz druge v prvo in prve v drugo :slap: za popizdit pr fzs mi je vedno s prvim šusom uspelo tuki pa kr neki,včasih rata u od šusa ampak redkogdaj,pa na semaforjih glih k najdem ler pa že zelena zagori za spelat.

a mate vi kakšne probleme z ogledali,sicer mam gor orginal sam so čist u ku...u to jih tolk vibrira da sploh ne morem ločit a se pelje za mano motor al avto k vidim sam luč ki skače za popizdit,sicer na kakšnih določenih momenti se vidi jasna slika sam to je zelo poredko

Js nimam nobenih problemov, da bi mi iz kakšne brzine metalo. Da pa dam v ler, je pa najboljš, da najprej prestavim povsem dol v prvo, potem pa samo mal gor pa je :D

Ogledala mam pa gor original in se nič ne tresejo. Edino mal so nerodno postavljena, tako da se moram mal nagnit, da vidim kaj je za mano. :wacko: Sam jih nameravam zamenjat, ker so tako velika in kvarijo celostno podobo motorja. Ve kdo za kakšna dobra ogledala, ki ne preveč vibrirajo, ko so namontirana gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem napisala,da mi meče iz brzine ven,pač težko se najde ler,moreš bit full natančen in nežen

sicer pa sem problem rešila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otišlaaaaaaa siiiii, al sarme pojela nisiiiiiiiii!!!!

Evo, črna ljubica, ki mi je zvesto služila, se je poslovila od hiše. Vedno jo bom imel v mislih. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem napisala,da mi meče iz brzine ven,pač težko se najde ler,moreš bit full natančen in nežen

sicer pa sem problem rešila :D

ja kako pa :?

si motor zamenjala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer biv u tc-ju pa sm ogledvov si tanovga z-ja pa sm opaziv da je med zgornjim in spodnjim sedezem reža kjer se vidi akumulator al neki podobnga a so to fantje tam še kej preurejal ga la je to serisko tko k kr mal cudn zgleda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal včeraj v TC motoshop črnega (po ljubljani se ostali trgovci grizejo od zavisti,ker ga nimajo), res lep, me prav zanima kakšna bo S verzija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer biv u tc-ju pa sm ogledvov si tanovga z-ja pa sm opaziv da je med zgornjim in spodnjim sedezem reža kjer se vidi akumulator al neki podobnga a so to fantje tam še kej preurejal ga la je to serisko tko k kr mal cudn zgleda :?

To je zato,ker še nimajo zmontiranih pokrovčkov,ki to pokrijejo. Motorje so namreč po besedah DKSa dobili brez ključev, ker čakajo na uradno predstavitev & testiranje v Fuertaventuri;naš zastopnik je namreč v zadnji skupini testiranja. In ker nimajo ključa ne morejo odpreti & odstraniti sedeža,da bo zmontirtali tale vmesni pokrovček.

Drgač je pa zelo všečen motorček,upam,da bodo nardili še S verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha---a to je potem podobno kot ko sem jaz nabavil S-a in sem pol ure študiral kje ima ključavnico za dvig sedeža :( :?

...seveda to piše v navodilih, samo je bil en majhen problemček---navodila so bila pod sedežem :blink: :kva2: :naughty: :eek: :slap:

(ja, slo navodila sem dobil šele po dveh dneh :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi barva ne pomaga, novi je malo preveč pičkast.

Ta pa je huda!!! :?

Jz dans bil na novem črnem z750 pa morm rečt da me je prevzel - tak nor zadek pa tud ror ni tak napačn k so ga nekteri šinfal (mi je pa še zmeri na stari z1000 lepši).

Vsekakor vredn greha! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, ne se preveč sekirat, tu gre za čisto oseben okus. Stari mi je bil svetski, čist, enostavne in robustne linije. Ničesar preveč. Pri ta novem pa me moti en kup detajlčkov, ki naredijo motor malce preveč okranclan za moj okus, ergo se mi zdi motor bolj pičkast kot stari model. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal včeraj v TC motoshop črnega (po ljubljani se ostali trgovci grizejo od zavisti,ker ga nimajo), res lep, me prav zanima kakšna bo S verzija

tud v Elisi ga majo in to s ključi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou

en problem se mi je pojavu pr z 750 s l.06.... ko pridejo obrati na prbližn 7.5, 8 mi crkne sprednja luč ( kratka, dolga, blend ) nič se ne odziva. ko pa obtrati padejo na 3 se pa spet pržge...

če je kšn štromar al pa je kdo to že doživu bi prosu nej mi pove...

razdru že masko preveru kable in ostalo šaro ampak nč bolš :cry: klicou štromarje pa jim je blo čudn... naročen drug tedn za pregled...

uglavnem če kdo kej ve okol tega se nej jav

tnx

jeger

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou

en problem se mi je pojavu pr z 750 s l.06.... ko pridejo obrati na prbližn 7.5, 8 mi crkne sprednja luč ( kratka, dolga, blend ) nič se ne odziva. ko pa obtrati padejo na 3 se pa spet pržge...

če je kšn štromar al pa je kdo to že doživu bi prosu nej mi pove...

razdru že masko preveru kable in ostalo šaro ampak nč bolš :cry: klicou štromarje pa jim je blo čudn... naročen drug tedn za pregled...

uglavnem če kdo kej ve okol tega se nej jav

tnx

jeger

moj nasvet nič kaj dosti ne čaraj ker je garancija naj kar popravijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!