Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

mene pa zanima za S model če vam tud full trese sprednja maska z ogledali vred

ker tam med 6 in 7000obratih je je nenormalno se tud ne loči v špeglih a je za tabo avto,kamjon al motor :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima za S model če vam tud full trese sprednja maska z ogledali vred

ker tam med 6 in 7000obratih je je nenormalno se tud ne loči v špeglih a je za tabo avto,kamjon al motor :angry:

meni dela isto....se sčašoma navadiš,ampak vseeno se še da kolko tolko razločit ali je odzadaj kamion ali motor .) Pa za vsak slučaj še malo preveri vse šraufe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima za S model če vam tud full trese sprednja maska z ogledali vred

ker tam med 6 in 7000obratih je je nenormalno se tud ne loči v špeglih a je za tabo avto,kamjon al motor :angry:

čisto normalno. Je isto delalo tudi pri fazerju. Pa pri kolegu na KLE500, pa na Hondi CBF600...na žalost :(

Pri teh obratih tako ali tako cel motor zavibrira :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ne vem a nej bom potolažena,k ne dela to sam men al nej bom jezna k je to nenormalno

uglavno sem šla danes za vsak slučaj scentrirat prvo gumo,mogoče je malenkost bolje a še vedno full moteče,še najbolj me moti tisti zoprn zvok treslajev maske.

kar pa se tiče fejzerja vsaj prvega in drugega modela pa še daleč ni enako,pr fejzerki je blo čist fiksno in bi lahko vidla še človeka v avtu.Bom vidla če se bom lahko navadla,za enkrat mi je po prevoženiz 700km še vedno žal za fzs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mi raj povej kako se rešiš čričkov :grim

drugače pa sem pred tem peljala enega 2km in ni blo tolk čričkov potem sem še s kolegom zamenjala motorje in sva šla probat pa je bilo na njegovem full manj čričkov,zgleda da se pr men full gonjo oz množijo .)

drugače pa da povem še to,kar se tiče menjalnika.ko sem pisala za naked varjanto kako me je zafrkaval,da včasih ni hotelo jiti v višjo prestavo in da sem težko našla ler.

pri tem S varjanta tega problema ni res pa je da je leto novejši,če to kaj vpliva :hmm:

aja pa kupim nosilc za fufr če slučajno kdo proda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za čričke: V prostem teku navij obrate, kjer se slišijo črički, in potem poslušaš pa z roko tipaš. Ko najdeš vir, velikokrat že pomaga če losaš plastiko, malo porukaš pa nazaj prišraufaš. Če še ni dobro podložiš z gumo ali ličarskim selotejpom. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ne vem a nej bom potolažena,k ne dela to sam men al nej bom jezna k je to nenormalno

uglavno sem šla danes za vsak slučaj scentrirat prvo gumo,mogoče je malenkost bolje a še vedno full moteče,še najbolj me moti tisti zoprn zvok treslajev maske.

kar pa se tiče fejzerja vsaj prvega in drugega modela pa še daleč ni enako,pr fejzerki je blo čist fiksno in bi lahko vidla še človeka v avtu.Bom vidla če se bom lahko navadla,za enkrat mi je po prevoženiz 700km še vedno žal za fzs

men je tut blo, samo sam do prvega servisa! pol, ko sem lahko navil obrate in peljal hitreje pa sploh ne več! :D

zdej(po 6000km) ne bi menjal za noben denar! :OK:

lp 6

aja, vsi motorji imajo pri določenih vrtljajih vibracije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ne vem a nej bom potolažena,k ne dela to sam men al nej bom jezna k je to nenormalno

uglavno sem šla danes za vsak slučaj scentrirat prvo gumo,mogoče je malenkost bolje a še vedno full moteče,še najbolj me moti tisti zoprn zvok treslajev maske.

kar pa se tiče fejzerja vsaj prvega in drugega modela pa še daleč ni enako,pr fejzerki je blo čist fiksno in bi lahko vidla še človeka v avtu.Bom vidla če se bom lahko navadla,za enkrat mi je po prevoženiz 700km še vedno žal za fzs

to potem kaže na to da tudi dva modela nista enaka očitno...

No, po pravici sem tudi jaz malce privil vijake maske-->snameš prednje steklo, potem plastiki levo in desno od števca---tisto je malo za**bano ker so eni idiotski štifti...pol pa že prideš do vijakov ki držijo to plavo plastiko....pis of kejk .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si bom za vikend uzela cajt pa prečekirala orng zadevo,če bo treba bom magar vse dol snela pa nazaj gor dala

mam pa še eno uprašanje sicer je verjetno odvisno od vsakega motorja kako je skup vržen

se pravi če krenem bilanco do konca desno mi pride leva stran krmila oz šravf za reguliranje sklopke do maske se pravi se vijak rahlo dotika maske,pa me zanima če je pri vas enako,ker možno da je mal čudno sestavljeno pa bi mogoče mogla mal spremenit nastavitev celega krmila ali pa samo leve ročke sklopke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si bom za vikend uzela cajt pa prečekirala orng zadevo,če bo treba bom magar vse dol snela pa nazaj gor dala

mam pa še eno uprašanje sicer je verjetno odvisno od vsakega motorja kako je skup vržen

se pravi če krenem bilanco do konca desno mi pride leva stran krmila oz šravf za reguliranje sklopke do maske se pravi se vijak rahlo dotika maske,pa me zanima če je pri vas enako,ker možno da je mal čudno sestavljeno pa bi mogoče mogla mal spremenit nastavitev celega krmila ali pa samo leve ročke sklopke

Meni se tale vijak ne dotika maske...Je pa fajn malce zategnit vse vijake na maski,še posebej tiste,ki se skrivajo pod šipco in moraš odstranit šipco, da lahko prideš do njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[drugače pa sem pred tem peljala enega 2km in ni blo tolk čričkov

A je bil ta moj?

Črne barve pa z 4900 km? :topic:

Lep pozdrav Saso!

Popravljeno . Popravil tato
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tale vijak ne dotika maske...Je pa fajn malce zategnit vse vijake na maski,še posebej tiste,ki se skrivajo pod šipco in moraš odstranit šipco, da lahko prideš do njih.

meni tudi ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi če krenem bilanco do konca desno mi pride leva stran krmila oz šravf za reguliranje sklopke do maske se pravi se vijak rahlo dotika maske,pa me zanima če je pri vas enako,ker možno da je mal čudno sestavljeno pa bi mogoče mogla mal spremenit nastavitev celega krmila ali pa samo leve ročke sklopke

To je zaradi tega,ker je ročka za sklopko pritrjena malo bol vodoravno kot pa ročka za zavoro. Malo znižaš ročko za sklopko in stvar je rešena. .)

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj spet doživela eno razočaranje nad čričkom :headbang:

sem ga dala mal fantu za pelat dol do izole sama pa sem sedela zadaj vse lepo in prav,dokler ni postala cesta mokra in dokler nisem dala roke iz ročaja na kolega ter v trenutku opazila vso usrano rokavico pogledam se še po jakni od rokavice pa do ramen,vse usrano :eek: pogledam še drugo roko ravno tako :headbang: po nekaj kilometrih mokre ceste pa že začutim nek hlad oz vlago po riti,kwa je to si mislim in se začnem obračat,valda ne vidim tok nazaj zato očistim rokavico ob hlače in se podrgnem po riti in pogledam nazaj rokavico ki je vsa umazana :cry: ,ko prispeva na cilj si najprej slečem jakno in ugotovim da imam cel hrbet usran,za popizdit :angry: ,sicer mi ni bilo najprej kej dost jasno saj imam orginal zadni blatnik,ki pa je očitno gor za balast,no da o škornih niti ne govorim kakšni so bili :cry:

skratka porajtala sem da je naked imel še blatnik ob gumi pri S varjanti pa so očitno šparali :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj spet doživela eno razočaranje nad čričkom :headbang:

.......

:angry:

Hja, kaj pa kupuješ ta crap. Kupi BMW-ja, je grd ampak ziher. Hm...me prešine, BMW je grda baba? Z pa dobra prasica? Kaj pa vem.

V klet ga porini, drugače to dobro dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda7

Lahko pa kupiš notranji blatnik, ki te stane 100 eur!!!

PS: ANUBIS vsi pa nimamo denar, sploh!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem gledala danes na grobniku od jagra zja z blatnikom

varjanta je dobra,sam 100e je kr dost,glede na to da bo mogoče prišel parkrat prav poleg tega pa se itak ne mislim več zadi furat,tko da bo pač tko k je :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem gledala danes na grobniku od jagra zja z blatnikom

varjanta je dobra,sam 100e je kr dost,glede na to da bo mogoče prišel parkrat prav poleg tega pa se itak ne mislim več zadi furat,tko da bo pač tko k je :wacko:

Blatnik kar pomaga:

IPB Slika

Nabavil pri Janiju iz Jesenic, edino prilagodit ga je bilo treba da paše na S-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VUK76

A imaš to "carbon look" folijo ali si plastiko menjal?

...mislim, da Jani dela zadeve iz karbona in to je verjetno to :grim ...ce ni pa...ups... :?

p.s. ...lepo zgleda zadeva...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima, če kdo ve, kolk kej stane ročka za prvo zavoro?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!