Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

mene pa zanima če je bil že kakšen na grobniku z zejem?

in kako mu je blo na pisti?

jst biu včiraj in nobenga zeja! :hmm:

men je blo super :OK: za prvič sam mislim da tejle zejkoti lihk niso ža dirkat in podirat svetovne rekorde.

moj best lab: 2.01 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je bil že kakšen na grobniku z zejem?

in kako mu je blo na pisti?

jst biu včiraj in nobenga zeja! :hmm:

men je blo super :OK: za prvič sam mislim da tejle zejkoti lihk niso ža dirkat in podirat svetovne rekorde.

moj best lab: 2.01 :hmm:

se da tut bolš! :naughty:

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem

me pa zanima če si biu tud ti gor in kako je blo in šlo?

bil s pilot power! vozil 6-10 krogov naenkrat! motor se dobro obnaša! no ne vem kk se drugi cestaši!

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, vsaj meni se dogajajo bolečine v sredini zadnjega dela telesa (izpuh, ali drugače rečeno sedišče) pri daljših turah--postanki so obvezni. No, res pa je da imam bolj koščeno sedišče :whistle: mogoče zaradi tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tvoj čas je bil minuto in?????

sam se nisem meril, sem pa bil malo za pilotom, ki se je meril z r6, pa je konstantno vozil okrog 1:50! torej nekaj čez 1:50! kar mislim da je solidno za tak motor!

ja, daljša tura(nad 300,400 km) konstantno nad 150kmh zna utrudit vrat!

najlepše so ture do 300km na dan!

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, definitivno na nakedu, na S-u načeloma to ni problem, bolj rit... res pa je da ne bi 150-180 na uro 300 km daleč...

js pa bi! no, včasih! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja, saj ne rečem. Jaz nisem prav velika gorila (175) tako da z vetrom nima problemov in mi ni problem 200 tudi dalj časa. Ampak 300 km pa vseeno ne bi, če že ne zaradi vetra pa zaradi psihične izmučenosti. Je le preveč...

Da bi bil na Zju sedež bolj kulturen, pol bi bil pa na konju :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja, saj ne rečem. Jaz nisem prav velika gorila (175) tako da z vetrom nima problemov in mi ni problem 200 tudi dalj časa. Ampak 300 km pa vseeno ne bi, če že ne zaradi vetra pa zaradi psihične izmučenosti. Je le preveč...

Da bi bil na Zju sedež bolj kulturen, pol bi bil pa na konju :worship:

:hmm: mene je tut na fazerju rit že po 100 km bolela! se malo ustaviš, tankaš, pa malo potrpiš, pa je! so pa zato drugi užitki večji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeb** minute... Z je za uživanje... kratke(80-150km) odrezave turce...

ja se strinjam s tabo in s kilometri in uživancijo

za tak dnar 1. liga

rit pa boli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislila da je moja rit razvajena,pa vidm da ni

sem zadnič zamenjala in šla mal furat nazaj fzs600,sedež da se mu reče sedež :worship:

in tud sam motor skozi ovinke :worship: sem se sprijaznila da je Z dost bl trd in da kar nekako noče v ovinke po prevoženih 12jurjev na S in 2jurja na N mi je kar pošteno žal za fejzerko,tko da če koga zanima S je v prodaji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislila da je moja rit razvajena,pa vidm da ni

sem zadnič zamenjala in šal mal furat nazaj fzs600,sedež da se mu reče sedež :worship:

in tud sam motor skozi ovinke :worship: sem se sprijaznila da je Z dost bl trd in da kar nekako noče v ovinke po prevoženih 12jurjev na S in 2jurja na N mi je kar pošteno žal za fejzerko,tko da če koga zanima S je v prodaji

v ovinke gre bolj?

morm probat

kaj pa tud tačko primeš hitrej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislila da je moja rit razvajena,pa vidm da ni

sem zadnič zamenjala in šal mal furat nazaj fzs600,sedež da se mu reče sedež :worship:

in tud sam motor skozi ovinke :worship: sem se sprijaznila da je Z dost bl trd in da kar nekako noče v ovinke po prevoženih 12jurjev na S in 2jurja na N mi je kar pošteno žal za fejzerko,tko da če koga zanima S je v prodaji

ne morem verjet, da bi ti bla prejšnja fejzerka bolš za pelat! mogoče je boljša kar se tiče menjalnika, pa mogoče ma zavore lažje za dozirat, v vseh drugih pogledih pa je Z veliko boljši motor! Predvsem kar se tiče mirnosti v zavoju v nagibu(verjetno na račun togosti okvirja in vzmetenja). poleg tega je motor lažje vozit, saj ima v srednjem območju vrtljajev neprimerno več navora!! tako da js ne bi več zamenjal za noben gnar!

možno pa, da je nekomu preveč neudoben, predvsem za sopotnika!

poleg tega je pa še neprimerno lepši! vsaj naked! :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...mešaš S in naked - pri Zju (in mislim da tudi pri fazerki) sta to skoraj dva motorja - kot je meni znano je med S in naked recimo razlika v kotu vilic, zato gre Z naked še malo lepše v ovinke kot S, ampak na avtocesti je pa bolj nemiren (če pozabimo da moraš biti privezan gor da te veter ne odnese :naughty: ). Se pa tudi jaz strinjam s tem da je Z lepši za vozit od (zadnje) fazerke. Res škoda da so jo tako pokvarili...Glede lepote se tudi strinjam s tabo, ampak očitno se na žalost eni v Kawasakiju ne, ker ga letos ni bilo za kupit, pa menda tudi drugo leto ni v planu.. :headbang: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!