Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

zdej pa res ne vem kaj narest Kec mi prav da nej dam na 2,5 in 2,9

najbrž bom pustila kr tko kot je

Jest mam tud 2,5 in 2,9. Sm mel manj (1.7 in 2), pa nikakor nisem mogel pogruntat kaj je z mot. narobe..

No potem sem šel pa gume kontrolirat, zdaj je pa o.k!

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enem forumu al kaj vem kje, sem prebral, kako je en novinar ugotovil, da se ob dodanem prstu na ročici, učinek zavor oz. občutek, enormno poveča. Zadevo sem sprobal in ugotovil, da s tremi ali celo 4-mi prsti čeljusti konkretno ugriznejo v marjetico. Probajte :krneki:

sej to deluje pri vsakem motorju! več prstov pomeni večji pritisk posledično večji pojemek! sam sem tudi probal, vendar potem izgubim občutek kontrole nad zavorami v roki, ki mi pomeni največ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da imaš model -06. Te pomankljivosti zadeve so odpravili z letošnjim modelom. Zadevo lahko suvereno zagovarjam, ker sem vozil tudi lanskega. :krneki:

Res je model 06.

Za novi model z-ja (07) kot sem slišal ima še vedno cevni gaštel (tak da še zmer :headbang:

Pa ne me za besedo držat, to sm slišu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak po lepoti se pa ne more primerjat s tastarim Z750 :)

Tko nekak zgleda tud moj, sam da je rdeč pa 650 z drugačno masko :D

LP, Mene pa zanima če obstaja še kak tak primerek v slo oziroma v kakšnji bližnjih držav???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

CIsto informativno me zanima ker nisem videl v nobenem katalogu 2008 da bi se proizvajali z750. Je mogoce kdo seznanjen s tem. So ukinili izdelavo???

Lep pozdrav

S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CIsto informativno me zanima ker nisem videl v nobenem katalogu 2008 da bi se proizvajali z750. Je mogoce kdo seznanjen s tem. So ukinili izdelavo???

Lep pozdrav

S.

zakaj bi jo pa ukinl če je šele nov model dobr vn pršu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CIsto informativno me zanima ker nisem videl v nobenem katalogu 2008 da bi se proizvajali z750. Je mogoce kdo seznanjen s tem. So ukinili izdelavo???

Lep pozdrav

S.

...tukaj imaš izbor barv za leto 2008...zadeva ostaja v igri...itak :krneki:

lp

post-2086-1193597516_thumb.jpg

post-2086-1193597524_thumb.jpg

post-2086-1193597532_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js sm tako mislu, dokler nisem motorja vidu v živo. Mi je ok in zgleda bolj "nabasan" in vsekakor ni pussy in neki... Se je treba s tem sprijaznit in jit v korak s časom :yes: Sicer pa tud mene star Z bolj prepriča. Precej bolj enostaven in klasičen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo pove kaj se nahaja pod pokrovom-deklcom pri Z 750 na levi strani na agregatu, namreč si ogledujem enega pa mi pravi lastnik, da je to bilo odmontirano pri rednem servisu, ker se na vijakih pozna! Sumim na padec in noče priznat, ker dvomim da se pri 20000 km jemlje ta pokrov dol ? Pokrov je rjave barve in vijaki tudi, v isti ravnini kot glavna gred !

Help ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo pove kaj se nahaja pod pokrovom-deklcom pri Z 750 na levi strani na agregatu, namreč si ogledujem enega pa mi pravi lastnik, da je to bilo odmontirano pri rednem servisu, ker se na vijakih pozna! Sumim na padec in noče priznat, ker dvomim da se pri 20000 km jemlje ta pokrov dol ? Pokrov je rjave barve in vijaki tudi, v isti ravnini kot glavna gred !

Help ?

Kateri deklc?? Trikotnik ali tisti 'banana' oblike??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo pove kaj se nahaja pod pokrovom-deklcom pri Z 750 na levi strani na agregatu, namreč si ogledujem enega pa mi pravi lastnik, da je to bilo odmontirano pri rednem servisu, ker se na vijakih pozna! Sumim na padec in noče priznat, ker dvomim da se pri 20000 km jemlje ta pokrov dol ? Pokrov je rjave barve in vijaki tudi, v isti ravnini kot glavna gred !

Help ?

Na tem pokrovu je na notranji strani privijačeno navitje okoli katerega se nato vrti magnet. Na servisu ti tega sigurno ne snamejo brez vzroka. Je pa možno, da so vijaki poškodovani zaradi pritegnitve, vsaj jaz vsako spomlad pritegnem vse vijake na motorju.

Za lažje razumevanje ti prilagam še skico.

Lp, Jure

post-1424-1195589352_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem pokrovu je na notranji strani privijačeno navitje okoli katerega se nato vrti magnet. Na servisu ti tega sigurno ne snamejo brez vzroka. Je pa možno, da so vijaki poškodovani zaradi pritegnitve, vsaj jaz vsako spomlad pritegnem vse vijake na motorju.

Za lažje razumevanje ti prilagam še skico.

Lp, Jure

Hvala vuk76 in airy, slika kaže pravi deklc in vse bolj kot tuhtam, bolj se mi zdi, da je motor padel in zato so menjal pokrov, vijakov pa ne ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ta pokrov---ena varianta je da je motor "položil" na tla...tako kot sem ga jaz že na obe strani :naughty: :rolleyes: (ko izgubiš ravnotežje, ko stojiš pri miru, ga položiš natanko na ta deklc :headbang: ) pa je bil odrgnjen in ga je zato zamenjal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!