Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Še se pojavljajo vprašanja, če slučajno kdo dela doma servis. A imate "moment" ključ ali kako filter zategnete? Do sedaj sem navajen, da sem na vseh stvareh kar na roko zategnil, pri Zju pa piše da je treba na kile zategovat. :unsure:

mislim, da ročne kile zadostujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Majstori prosil bi Vas za pomoč, iščem namreč nachbau pokrov sklopke in alternatorja na desni strani(zlate barve), pa me zanima če ime kdo kakšno informacijo, kje bi se dalo to dobit???

LP!{M}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno dobil Bug spojler s farbanja...

by Pohajač--> :worship:

Kje pa nabavu bug spojler in kolk te je pršu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druID, dober fotkič uporabljaš!

EOD20D, poštena zadeva, je takoj videt da so lepše barve! Drgačpa luškan moped, barva ga seka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druID, dober fotkič uporabljaš!

EOD20D, poštena zadeva, je takoj videt da so lepše barve! Drgačpa luškan moped, barva ga seka :worship:

Jah hvala :) Foto - moj hobi No#2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno neumesno vprašanje...

a bi spravu gor akrapovica hexagonal od suzukija gsx-r 1000 letnik 06 na z750 let. 08?

res se slisi malce neumno, ampak vseeno, imam ga za zelo poceni...tko da prasat ni greh :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno neumesno vprašanje...

a bi spravu gor akrapovica hexagonal od suzukija gsx-r 1000 letnik 06 na z750 let. 08?

res se slisi malce neumno, ampak vseeno, imam ga za zelo poceni...tko da prasat ni greh :rolleyes:

zelo neumesno :headbang: ...ne morš dajat auspuha popolnoma drugega motorja z popolno drugo kubikažo, letnikom in popolnoma drugo zvrst motocikla...dalo bi se mogoče kaj nardit če bi bla 2 motorja ista modela, ista firma, pa mogoče kak drug letnik izdelave ki ma sicer podobno obliko, vendar vseeno drug auspuh, pa še to bi blo treba kaj prešvasat pa improvizirat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druID, sam še desni stranski kovček zamenaš pa bo k iz škatlce..... :naughty: , drugač pa ja zelena je lepa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kako ste kej zadovoljni s ta novimi z-ji? Kako se kaj obnašajo med vožnjo? Splošni vtisi o izdelavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre za improvizacijo... ventile boš skuril...

:eek: :lol1: In zakaj bi po tvojem mnenju z drugačnimi izpuhi skuril ventile? Mimogrede, niso iz plastike... .)

Zadeva bi vsekakor delovala, je pa res, da vprašanje s kakim izkoristkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druID, sam še desni stranski kovček zamenaš pa bo k iz škatlce..... :naughty: , drugač pa ja zelena je lepa....

Kovček... HAHAHAH... verjel ali ne, meni je všeč izpuh na Zju...

Mare, gledam on tvoj youtube muvi z zvočniki do daske vsak dan 5x... me matra res LeoVince... majkumilo, sam ni dinar spljoh nikamor zaenkrat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je to ja..... u živo je še bolš :evilgrin: , skratka če bo vikend lep se oglasim mau u vaš konc.... se boš laži odloču... :whistle:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je to ja..... u živo je še bolš :evilgrin: , skratka če bo vikend lep se oglasim mau u vaš konc.... se boš laži odloču... :whistle:

lp

sobota, če bo sonce, se peljeva z enim do Pirana.. Pridi nižje, pa pokliči, če maš še cifro.. ;) gremo na malo pivo pa na Big užitek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj še stari S je dobil Pohajačev zadnji blatnik, nisem ga sicer še videl, moram ga še iskat, a ne morem, ker sem čisto zaribal, ob priliki bom poslikal in pripel sem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POHAJAČ: ... kdaj boš zmodeliral notranji blatnik - ščitnik za Zja 750 2007'?

post-5882-1123156094_thumb.jpg

Tale blatnik je naredil Jani iz Jesenic(JANI RACE), mogoče njega vprašaš. Je pa ta na sliki na mojem S-u odlično opravljal svoje delo.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale blatnik je naredil Jani iz Jesenic(JANI RACE), mogoče njega vprašaš. Je pa ta na sliki na mojem S-u odlično opravljal svoje delo.

Janijeva številka ne obstaja .... Sem ga klical pa ni bilo nič.... Če ima kdo kakšno novo telefonsko pa kar na dan z njo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POHAJAČ: ... kdaj boš zmodeliral notranji blatnik - ščitnik za Zja 750 2007'?

post-5882-1123156094_thumb.jpg

Meni ga je naredil po željah, samo motor sem mu pripeljal, pustil pri njemu in to je to, danes ko me je fever popustila ga grem iskat, v glavnem narediti se da vse ! Zvečer bodo slike !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgleda krasno...daj poskusi dobiti kakšen naslov, telefonsko ali karkoli in vprašaj če bi naredil še kakšnega. Tudi mojim konjičkom bi se prilegel takle blatnik :worship:

BTW...kaj pa cena? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!