Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

imam priliko za kupit akrapoviča-zadnji lonc... sam je za z-ja 2004-2006, jst pa mam ta novga (2007 model).

Če mi lahko kdo pomaga? a gre tud na nov model gor al ne?

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prototipna varianta.....v barvi motorja bi verjetno izgledalo bolje

Zelo dobro zgleda...mogoče bi ga edino še malo podaljšal čez gumo, da bi še bolj zaščitil pred špricanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja...pohajač...a to lahko še kakšnega narediš ? Samo bi moral biti metalik moder..? Ker to pa izgleda nobel :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pohajač Bi se lotil tudi bug spoilerja? Če ja, za kolk €? Verjetno bo bol, če se to zmenmo na PM, da tu ne smetimo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema..takole zgleda podaljšan

o vidim , da si me prehitel. no ja nič hudega, odlično si naredil, tako kot sem hotel, podaljšano prek gume in popolnoma zaprt del med gumo in vilico :worship: no pa še moje slikce !

post-3412-1206107672_thumb.jpg

post-3412-1206107719_thumb.jpg

post-3412-1206107764_thumb.jpg

post-3412-1206107818_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsi imetniki Z750.

Mene zanima, če je kdo vozil in mi lahko poda primerjavo med Kawasakijem Z750 in Hondo CB600F Hornet. Namreč nameravam kupiti nov motor, sem začetnik (izpit mam že 12 let pa nikol potem vozil) in bi rad pošteno mnenje od nekoga, ki je že oba vozil. Ne bi si rad kupil "prezahteven" motor oz. motor, ki ima neke svojo "hibe". Trgovc mi je rekel, da zaradi tega, ker ma Z750 večjo kubaturo, lepše laufa in vleče pri nižjih obratih. Moj slog vožnje ni oz. ne bo dirkaški, ampak bolj "penzionerski" od Goričkoga do Pirana :rolleyes: V izboru sem imel tudi Yamaho F6 Fazer, pa mi je prodajalec tega malo odsvetoval, pa tud kle na forumu se bolj nagibate h Kawasakiju Z750.

Res bi rad eno realno in pošteno oceno! Vsem se v naprej najlepše zahvaljujem!

Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moje mnenje okoli FZ6 (sicer S) in 750 (spet S) si lahko prebereš na moji spletni strani. Sem imel oba in sem malce napisal svoja opažanja - še enkrat - to so MOJA opažanja, ne splošno mnenje, da ne bo kdo rekel da pljuvam čez en motor. Je pa res da imajo podobna mnenja še nekateri, ki so vozili ta dva motorja. Okoli honde ti pa ne bom nič rekel, ker je še nisem vozil...V glavnem, za "penzionersko" vožnjo ti definitivno priporočam S varianto - torej nekaj z oklepom. Če ne boš takoj pa par sto km že visel v trgovini in iskal "neprevečgrdo" šipo za na motor...

Popravljeno . Popravil protoncek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisočak, uff, :eek: . Mislim, da bi to blo za začetnika vseeno mal preveč. Zaenkrat sem peljal samo Yamaho MT-03. Luškan motorček, vendar mi pri njem ni bilo všeč, k je pri odvzemu gasa oz. pri počasni vožnji cukaj ko konj. Verjetno k temu pripomoglo tudi to, da nisem imel bogve kakšen občutek, pravijo pa, da je to pač lastnost motorjev z enim valjem. Zato sem se začel ozirat po štirivaljnih motorjih, med katerimi so v izbor nekako prišli Yamaha Fazer, Honda Hornet in Kawasaki Z750. Od teh pa zaenkrat nisem še nobenega peljal. Mi lahko kdo pove oz. svetuje, kje bi lahko dobil za sprobat letošnjega ali lanskega Kawasakija Z750? V Ljubljani na Leskoškovi ne bo nič! :( Za Horneto sem načeloma zmenjen že v Trzinu.

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki nisva se razumela,pravim da bi lahko bil posnetek od tisočaka

glede motorja zate pa kot se že napisala:imam zja 750s sicer letnik 05 in pa yamaho fz6s

lohko prideš probat pelat oba,ko bo šel sneg dol bi ti pa kot začetniku predlagala fejzerko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če je tisočak :naughty:

možno, števci so pravi, vsaj mislim, takole na uč, vendar imaš verjetno prav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

kaj pa če števc laže :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!