Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Kaj pa če je tip enostavno zamenjal zobnik za manjši, glede na to, da je hitrost odvisna od vrtljajev ne gredi in ne od gibanja prvega kolesa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena luč se mi je prižgala, pomislil sem da bi lahko rešil problem z ogledali tako da bi jih montiral kot ima naked model na ročke, pri mojem so samo pokrovčki čez, mogoče bi bila vidljivost boljša in se nebi tresli kot se zdaj pri večjih hitrostih ?

ali je kdo tako že poskusil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede stojala lahko pomeriš - ne moji spletni strani je načrt ene verzije doma narejenega stojala, pa lahko iz tistih dimenzij vidiš če bi pasal na Z1000.

Glede ogledal - jaz sem razmišljal tudi okoli tega, ampak po moje kakšne razlike ne bo - nenazadnje ko sediš na motorju in si zamisliš ogledala na ročkah niso prav nič bolj narazen, kar pomeni da se ne bo nič bolj videlo, mogoče celo manj. Po mojih informacijah ogledala na ročkah ravno tako vibrirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodo pa višje od komolcev, no ne vem, je treba probat, pri tdm je bilo to neverjetno dobro in so bila popolnoma mirna, vidljivost nazaj pa odlična, razmišljal sem tudi o ogledalih od fazerce 600- 2003, ker so na daljših pecljih bi bili mogoče dobri

, v glavnem če že ima kdo izkušnjo s tem naj se javi, prosim,

protoncek hvala, grem na tvojo stran !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja in zadnja stojala se verjetno ne splača več delati doma, saj jih imaš v oglasih od cca 25e naprej (s koleščki, nastavki in celo pobarvana). Če že delaš svojega, si naredi eno od varjant centralnega. Recimo sam sem menjal pri z-ju zadnji amortizer in mi zadnje stojalo ni nič pomagalo in sem spacal tole.

29032008242uj7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...jaz sem mislil stojalo za dvig motorja... :headbang:

dejci-->odvisno. Če imaš ves material na voljo brezplačno - cevi namreč vzameš iz kontejnerja za odpadno železo, kolesa se najde, malce varjenja, brušenja in si za 25 € že skoraj pijan (skupaj s kolegom), poleg tega imaš še stojalo :naughty: (seveda je predpogoj da ti ali kolega dela v šlosariji).

Glede stojala --- sicer je lahko zelo praktično, ampak vseeno ne vem, kako bi to pasalo (estetsko, mislim) na 750-ko.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te japonski števci itak vsi lažejo... :whistle:

Niti za Km ne laže (dokazano z policijskim radarjem) :worship: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imas kalibriranega ?!

mislim, da ne.

razlogi:

- stroski (poznejse) kalibracije

- tovarniska nastavitev stevcev (+5-8% vec kot je realna hitrost)

(hint: iskalnik -> curijeva gre 270)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti za Km ne laže (dokazano z policijskim radarjem) :worship: :whistle: :whistle:

Ne vem zakaj sem potem mareZ prehitel z 228kmh s tem da je njemu kazal 245kmh... Malo še poglej starejše teste moto magazin kjer je

primerjalni test zx9r, cbr954, vtr-sp, ducati 996, in mille - z najbolj natačnim števcem... v testu je navedena prikazana hitrost na števcu in

izmerjena hitrost. Tako da so napisana dejanska odstopanja...

Nebi se oglašal, ampak sem imel pač tako izkušnjo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splošno znano je, da vsi števci lažejo, eni bolj eni manj. Japonski naj bi lagali kar precej po testih sodeč. :whistle:

Sicer pa naj kdo pove, ki lahko primerja števec in recimo GPS (garmin), ki tudi kaže hitrost in je, kolkr jst vem, zelo točen. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa grem v ponedeljek ponj. Bom slike prilepil ko ga pripeljem :)

08ZR750L_40ABLKDRS00D_C.jpg

Pa vsem varno vožnjo v tem lepem vremenu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je prišel dan, ko sem svojega konjička pripeljal domov. Končno! Včeraj sem hodil ponj in kaj naj rečem, po prvih kilometrih (250 km) lahko povem da se motor odlično pelje in je zelo vodljiv. Naprej bomo pa videli kako bo ker čez 6k obratov ne sme it.

Pa še slikca

post-11804-1208262590_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ga mam tud ze kr 1 mesc skor, pa sm ga pelov tud do 11k rpm, je reku serviser da ga lah, sam ne smem ga drzat...drgac pa, sekov ga bom do konca, sj je v garanciji, briga me :whistle:

je ze dobu tud hexagonalnga akrapovica tko da res poje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jas pa sem se upisala na ta forum da vas povprašam za nasvete oz. zanima me če kaj veste ali se da Zja kje testirat namreč se odločam za nakup (Z 750 l.2008), vendar je problem ker sem se do sedaj vozila le z mojo Hondo CRF X 250 (še prej KLR 600) in me zanima kako sploh je s takim motorjem. V bistvu nemorem ga kupit ne da bi vedela kako ga je vozit. Hvala za odgovore. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jas pa sem se upisala na ta forum da vas povprašam za nasvete oz. zanima me če kaj veste ali se da Zja kje testirat namreč se odločam za nakup (Z 750 l.2008), vendar je problem ker sem se do sedaj vozila le z mojo Hondo CRF X 250 (še prej KLR 600) in me zanima kako sploh je s takim motorjem. V bistvu nemorem ga kupit ne da bi vedela kako ga je vozit. Hvala za odgovore. :blush:

dvomim da boš kje našla testni motor, vsaj jaz ga nisem, pa tudi odgovor od dks je bil da ga ne bojo verjetno nikdar imel, ker naj bi jih zavarovanje preveč koštalo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

testirat je težko, ker testnih motorjev ni. Motor se kupi na podlagi izkušenj drugih recimo. Z Z-jem ne moreš kaj dosti falit. Je kar soliden skupek konj. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim, če mi lahko kdo pove ali je mogoče na kakršen koli način zablokirati na 25kw. Ali je možno že kupiti zablokiran motor?

Lepa hvala in nasvidenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dobil odgovor in skoraj naročil motor. Lepo vas prosim, da mi poveste kako se obnese mašinca :winkiss:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!