Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

odlicno, brez akrapla nocm motorja :rolleyes: drgac je pa tko, zvok je zakon, sam gre pa slabse pod nizkimi obrati, da original vec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pazit bo treba ker so lani parim takim motorje začasno zaplenili in dali predelat nazaj v original (se ve, kdo). Z dB killerji notri je pa pol brez veze imet akrapa...no, razen izgled...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello everybody...danes sem naročil črno magijo...Tako, da se v kratkem vidimo na cestah :rolleyes:

Čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

testirat je težko, ker testnih motorjev ni. Motor se kupi na podlagi izkušenj drugih recimo. Z Z-jem ne moreš kaj dosti falit. Je kar soliden skupek konj. :naughty:

Se strinjam. To je uživaški "cestak" do morja pa nazaj. Mi je žal, da sm ga razbil :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: damn...vem, kako je to. Jaz sem vsaj imel srečo da se je to zgodilo oktobra :naughty: pa sem se do pomladi že "pocajtal" in seveda nabavil sedanjega Zja. Upam da si ti vsaj cel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: damn...vem, kako je to. Jaz sem vsaj imel srečo da se je to zgodilo oktobra :naughty: pa sem se do pomladi že "pocajtal" in seveda nabavil sedanjega Zja. Upam da si ti vsaj cel...

Ja sem ok, thx.

Drgač pa lansko leto sicer Marca, tko da Maja sem pol Hondo FS kupu.

Je pa Z super motorček razen za na dirkališče pa ni(meni osebno) zaradi pozicije balance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bom kmalu moral zamenjat gume na z-ju me zanima katere bi bile bolše Metzeler z6 ali Bridgestone bt021, razlike je v ceni dobrih 100e

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam zdaj dunlop roadsmart gor cca 2000 km in do sedaj je OK. Drži v redu - seveda za živo turistično vožnjo, ne za stil a-la grobnik ali ride...ker v tem primeru ne bi vedel, ker ne prakticiram tega stila :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bom kmalu moral zamenjat gume na z-ju me zanima katere bi bile bolše Metzeler z6 ali Bridgestone bt021, razlike je v ceni dobrih 100e

LP

če te žuli keš pol bt021 če pa ne pa z6, je blo že ogroooooooooomno dobrega napisanega o tej gumi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vzel kar bt021 in po cca 50km kolikor sem jih danes po mariji rek prevozu lahko rečem je zelo uredu guma

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam na Zju qualliferRR pa se mi zdi da se ga pelje vrhunsko po ovinkih

prodam pa za Zja akrapovič titanium slip on za taprvi model ne tiste trobente

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm to je motor 1a zame je res zakon sam kšn konjiček mu manka..jst mam 2006 letnik ..lani sn jih naredu 13000km letos jih mam 3400km pa gumo mam zdele michelin pilot power pa bo hmal treba menjat :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo polansk, ti si men pa neki znan...smo se 1x srečal na poti Tolmin Idrija in šli neki popit pole...wellcome to the forum... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lejga :) ja itaq :) učer sn to uštimu k me je že usak prašu kko d nisn tle gor;) pol je blo pa res treba:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu je kupil akrapoviča za Zja l.07 in sedaj mu motor ugaša ko se ustavi. Mislim da se to dogaja nejveč če motor ni ogret. A je potrebno kaj nastavit če se menja izpuh?

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav vem je treba snet kleme akku-ja, jih dat v kratek stik, dat kontakt za cca 10 sekund, ugasnit, spet dat nazaj kleme. S tem resetiraš elektroniko in spomin notri. Ta injection namreč nima lambda sonde in zato se "uči" kako naj dela. Zdaj pa je seveda naučen na prejšnji izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, jaz pri mojem nisem imel teh problemov, ko sem menjal auspuh :hmm:

so pa gor še vedno original bridgestone gume pri pet tisoč km, zdaj pa razmišljam ali jih menjat, ker so 2005 letnik, al pa še letos jih drgnit do konca ? majo še kar nekaj profila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si ga pa menjal? Pri par sto km? Naj me kdo popravi, če lažem, ampak kot je meni znano ima elektronika notri spomin, ki se briše ko prekineš napajanje. Se pa elektronika uči glede na delovanje motorja, dajanje gasa itd... koliko bencina mora špricnit notri - in ta proces načeloma traja par tisoč km. Zato ni problemov če menjaš takoj, so pa lahko če menjaš kasneje. Eni celo pravijo da če je to tvoj prvi resen motor je dobro po 10-20kkm zadevo resetirat ker je v tem primeru naučena na "začetniško" vožnjo, ko še nisi vajen pravega motorja...sicer jaz še nisem resetiral, ampak razmišljam da bi to naredil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz prve vožnje s svojim novim (seveda rabljenim) Z 750 S 2005.

Sicer sem še bolj začetnik, tako da še ne pritiskam ravno najbolj.

Se priporočam za kakšne odgovore na morebitna vprašanja.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si ga pa menjal? Pri par sto km? Naj me kdo popravi, če lažem, ampak kot je meni znano ima elektronika notri spomin, ki se briše ko prekineš napajanje. Se pa elektronika uči glede na delovanje motorja, dajanje gasa itd... koliko bencina mora špricnit notri - in ta proces načeloma traja par tisoč km. Zato ni problemov če menjaš takoj, so pa lahko če menjaš kasneje. Eni celo pravijo da če je to tvoj prvi resen motor je dobro po 10-20kkm zadevo resetirat ker je v tem primeru naučena na "začetniško" vožnjo, ko še nisi vajen pravega motorja...sicer jaz še nisem resetiral, ampak razmišljam da bi to naredil...

pri tri tisoč, ko sem ga kupil, zamenjal sem olje in filter pa gass, do sedaj po dva tisoč km problemov ni,moram priznat zelo lepo laufa in vozim kar precej ležerno tako da upam ne bo treba kot praviš resetirat, glede spomina sem pa sem zasledil da je delno samoučljiv in glede na režim vožnje cca 500 km nazaj računa in dozira bencin tudi za naprej ! tako nekako sem jaz razumel, ne vem pa če to drži in ne me lovit za besedo ! edino kar sem opazil in mi ni najbolj všeč so vilice sprednje ker so premehke in za kakšno bolj šarf vožnjo niso, se pa da še vedno če imaš jajca kar precej šponat, ni pa to moj prvi motor in zato se ne zdi kaj posebnega, je pa konec koncev zelo posrečen skupek vsega dobrega in zato bo kar dober za leto ali dve dokler ne bo nečesa malo več, no drugače vsem zjevcem želim srečno vožnjo in pazite na nove predpise, kar verjamem bo težko vsaj meni !

no pa še tole, pri elisi so rekli da ni potrebno ničesar štelat pri menjavi auspuha!

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaaaa....Malo prej pripeljal čisto novega Z750 domov. Kaj naj rečem, občutki fenomenalni. Sicer je 25kw ampak, je še vseno poskočna zverca. :lol: Zaenkrat čisto dovolj, da se privadim in utečem mašino.

p4300211.jpg

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!