Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

pri tri tisoč, ko sem ga kupil, zamenjal sem olje in filter pa gass, do sedaj po dva tisoč km problemov ni,moram priznat zelo lepo laufa in vozim kar precej ležerno tako da upam ne bo treba kot praviš resetirat, glede spomina sem pa sem zasledil da je delno samoučljiv in glede na režim vožnje cca 500 km nazaj računa in dozira bencin tudi za naprej ! tako nekako sem jaz razumel, ne vem pa če to drži in ne me lovit za besedo ! edino kar sem opazil in mi ni najbolj všeč so vilice sprednje ker so premehke in za kakšno bolj šarf vožnjo niso, se pa da še vedno če imaš jajca kar precej šponat, ni pa to moj prvi motor in zato se ne zdi kaj posebnega, je pa konec koncev zelo posrečen skupek vsega dobrega in zato bo kar dober za leto ali dve dokler ne bo nečesa malo več, no drugače vsem zjevcem želim srečno vožnjo in pazite na nove predpise, kar verjamem bo težko vsaj meni !

no pa še tole, pri elisi so rekli da ni potrebno ničesar štelat pri menjavi auspuha!

majster, za ležerno vožnjo kot si reku se mi zdi da pa vilce niso čisto nič premehke... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majster, za ležerno vožnjo kot si reku se mi zdi da pa vilce niso čisto nič premehke... :)

jap, majster!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majster, za ležerno vožnjo kot si reku se mi zdi da pa vilce niso čisto nič premehke... :)

se strinjam majster, vsake tolk pa tud malo privijem gas in močneje zaviram, takrat pa se sprednji konc krivi kot čigumi, če bi vilce bile nastavljive bi se to dalo uredit, dejci to že ve !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve mogoče kdo če se da stopalke kaj dvignit (recimo od kakšne druge firme)

mene je lani na grobniku ful motlo ker bi lohko skor na vsakem ovinku drajsu z njimi po asfaltu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednji diski in ploščice.

Počasi bo oboje za zamenjavo, gre motor Kawasaki Z750. Kupujete vse original ali se dobijo kakšni dobri aftermarket izdelki?

Kje kupujete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednji diski in ploščice.

Počasi bo oboje za zamenjavo, gre motor Kawasaki Z750. Kupujete vse original ali se dobijo kakšni dobri aftermarket izdelki?

Kje kupujete?

:eek: Kolko kilometrov pa imaš, da moraš diske menjat?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče te bo minilo, če ti povem, da pride en neoriginalen disk okol 220€. :naughty:

Pa če lepo zavira in ne trese, pa da ni preveč obrabljen je brez zveze menjat diske. Počrnelost bo pa izginila po parih bolj umirjenih zaviranjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24.000, ampak zgledajo precej pregreti (črni) in eden ima malo zračnosti (skače sem in tja). :rolleyes:

Na toliko eni ploščice menjajo, ne pa diske :slap: Dokler disk zavira uredu, je debelina prava in ne trese je nesmiselno menjat. Zračnost ima pa zato ker ima večina motorjev (Tudi Z750) plavajoče ali polavajoče diske.

Ni to clio, ko ob menjavi ploščic vržeš gor še nove diske, ker so ravno 30eur :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz prve vožnje s svojim novim (seveda rabljenim) Z 750 S 2005.

Sicer sem še bolj začetnik, tako da še ne pritiskam ravno najbolj.

Se priporočam za kakšne odgovore na morebitna vprašanja.

LP!

Ni panike

in kakšni so občutki z tvojim novim motorjem-zadovoljen?

kakšna fotka je tud dobrodošla

val7 kaj boš stopalke dvigaval kup cestaka pa je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike

in kakšni so občutki z tvojim novim motorjem-zadovoljen?

kakšna fotka je tud dobrodošla

val7 kaj boš stopalke dvigaval kup cestaka pa je :naughty:

kupu avto, tko de je zdej minus na racunu

sm pa mislu kupit gsxr-a, sam je avto biu hitrejši

če kdo ve da ima kdo na zeju druge stopalke pa kar na dan z besedo

rad bi jih prej saj na mestu provu

že zdej imam noge ful pokrčene

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti prjemajo prow že tačke al samo vijaki od tačk...ker če samo vijaki pač te odstraniš al pa pobrusiš do konca na asfaltu :evilgrin: pa je...če pa prow tačke prjemljejo pa bo treba nove...če sploh obstajajo aftermarket za Z :rolleyes: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti prjemajo prow že tačke al samo vijaki od tačk...ker če samo vijaki pač te odstraniš al pa pobrusiš do konca na asfaltu :evilgrin: pa je...če pa prow tačke prjemljejo pa bo treba nove...če sploh obstajajo aftermarket za Z :rolleyes: ?

zaenkrat še vijaki

sam mi ni lih doder filing drsat z njimi, zato držim motor bol pokonc kot da bi drajsu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah men je lih to dobr filing :evilgrin: ...pa še občutk ti da kuk globoko si v nagibu...

drgač pa dej vijake proč pa je problem rešen...če se ne da odšravfat pa odbrusi s tamalo flexarco...ceneje kot nove stopalke pa še TR ne bo trpel... :)

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah men je lih to dobr filing :evilgrin: ...pa še občutk ti da kuk globoko si v nagibu...

drgač pa dej vijake proč pa je problem rešen...če se ne da odšravfat pa odbrusi s tamalo flexarco...ceneje kot nove stopalke pa še TR ne bo trpel... :)

mogoče se še nism navadu

če jih dam stran nism dost naredu, z dobrimi gumami bi še šlo v nagib

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah men je lih to dobr filing :evilgrin: ...pa še občutk ti da kuk globoko si v nagibu...

drgač pa dej vijake proč pa je problem rešen...če se ne da odšravfat pa odbrusi s tamalo flexarco...ceneje kot nove stopalke pa še TR ne bo trpel... :)

ja TR res ne bi trpeu

sm vidu na netu da so 190e. od Valtermoto in to Tip1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he...si ta prav vidm :)

Sej pr moji hornetki tačke drsajo in se začnejo že malo, ampak malo spravljat...edino nogo morš pazit de ti je ne začne ujemat, ampak za1x še ni panike. Kolega pa je pr z-ju (l.2006) pospravljal tačke kr konkretno.

Jah če daš vijake (celo štangco mislem) proč pomojm prdobiš še kr nekaj nagiba...sej štangca je dolg cca. 2cm če se ne motm... Ne vem pa kako bo vzmetenje zdržalo če maš tastarga z-ja, sploh če grobo voziš... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na toliko eni ploščice menjajo, ne pa diske :slap: Dokler disk zavira uredu, je debelina prava in ne trese je nesmiselno menjat. Zračnost ima pa zato ker ima večina motorjev (Tudi Z750) plavajoče ali polavajoče diske.

Ni to clio, ko ob menjavi ploščic vržeš gor še nove diske, ker so ravno 30eur :)

Samo ena stran ima zračnost, zato bi bila potrena menjave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena stran ima zračnost, zato bi bila potrena menjave.

Nekam zgodaj je za menjavo. Ti je to svetoval serviser ali si sam prišel do takšnega zaključka? Ponavadi se menjajo takrat, ko se stanjšajo pod kritično (predpisano) mejo, saj se lahko ob nadaljni uporabi zvijejo. Ampak če ne gre ravno za dirkalni motor, se to ne zgodi kmalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he...si ta prav vidm :)

Sej pr moji hornetki tačke drsajo in se začnejo že malo, ampak malo spravljat...edino nogo morš pazit de ti je ne začne ujemat, ampak za1x še ni panike. Kolega pa je pr z-ju (l.2006) pospravljal tačke kr konkretno.

Jah če daš vijake (celo štangco mislem) proč pomojm prdobiš še kr nekaj nagiba...sej štangca je dolg cca. 2cm če se ne motm... Ne vem pa kako bo vzmetenje zdržalo če maš tastarga z-ja, sploh če grobo voziš... :(

ja vzmetenje je pa druga štorija-žau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena stran ima zračnost, zato bi bila potrena menjave.

Kakšno pa ima to zračnost? mm, dva ali se samo rahlo premika? Poskusi še drugega bolj konkretno zagrabit, pa boš videl, da ima tudi tisti "zračnost". Drugače pa floaterji (tisti obročki, s katerimi je obod diska pritrjen na ogrodje) po 24000 km ne bi smeli popustiti, razen če gre za tovarniško napako.

Kar se pa obarvanosti tiče, pa raje zamenjaj ploščice s kakšnimi sintranimi, pa bo. Razen če se ti cel mavrični spekter barv očesu prijazno preliva po disku, potem bo pa treba počasi zamenjat. :whistle:

Popravljeno . Popravil trumf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen če se ti cel mavrični spekter barv očesu prijazno preliva po disku, potem bo pa treba počasi zamenjat. :whistle:

Jaz imam skor skoz mavrične diske, pa ves čas isto bremzajo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj a se za novega z750 že dobi kak dobr windscreen, razn originalnega k se mi zdi da je bolj simbolične narave?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!