Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

baje da je poliester res obcutljiv, prleti en kamn v njega pa poc...ce bom, bom karbon k je res fertik...

lah bi group buy, da prasamo carmana kok hoce... :naughty:

kdo ti je pa to rekel , da poliester poči???......ABS pa res poči , samo to je čisto nekaj drugega...če ti rata razbit poliesterskega brez da poškoduješ tudi motor dobiš novega zastonj .....kalup v najem bo pa teško dobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

makz85, dej prosim sporoči kolk te je prišel izpuh... Hexa model se res lepo podajo k temu motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

makz85, dej prosim sporoči kolk te je prišel izpuh... Hexa model se res lepo podajo k temu motorju...

600eur pa montaža zastonj :rolleyes: pa se homologacijo dobis, tko da lah use zrihtas, sam lulcek met notr med pregledom :naughty:

me pa neki zanima, a so use gume k so serijsko z motorjem tko svoh? jest mam 2600km pa je ze skor fertik...zadna mislm?

Popravljeno . Popravil makz85
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Par vprašanj za lastnike Z 750.

Kje naj kupim motor???

V Italiji je cena najugodnejša vendar ne vem kako je z davki in evropsko garancijo.

Naši sivi uvozniki imajo tudi neke težave z davk....

Kaj moram res kupiti motor pri generalnem uvozniku, še akcijo sem zamudil? :headbang:

Se splača vzeti z ABS?

Hvala

Lp Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Par vprašanj za lastnike Z 750.

Kje naj kupim motor???

V Italiji je cena najugodnejša vendar ne vem kako je z davki in evropsko garancijo.

Naši sivi uvozniki imajo tudi neke težave z davk....

Kaj moram res kupiti motor pri generalnem uvozniku, še akcijo sem zamudil? :headbang:

Tudi jaz sem za nekaj dni zamudil akcijo in sem imel možnost kupit novega, vendar iz italije ali rabljenega in sem se kar za rabljenega odločil in za enkrat sem zadovoljen. Slišal sem, da če ugotovijo, da za določen izdelek ni bil plačan davek mora ta davek plačat zadnji lastnik izdelka. torej drugače povedano: kupim motor ki je relativno cenejši kot v sloveniji, čez čas se zve da za ta motor ni bil plačan davek in ga moram jaz plačati. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pri vas tudi prve 3 brzine malo bolj "klenknejo", oz. malo "počijo" ob menjavi brzine. Vprašam ker nisem navajen. :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pri vas tudi prve 3 brzine malo bolj "klenknejo", oz. malo "počijo" ob menjavi brzine. Vprašam ker nisem navajen. :unsure:

jst tega nisem (še) opazil.

...edino ko prestavim iz N v 1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri katerih rpm pa menjaš, ker jaz imam 25kw, tako da menjam pri 4krpm, ali pa še manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ste prvi servis že naredli, potem ne bi smelo biti kakih posebnosti. do prve menjave olja je bil moj menjalnik tudi muhast, po zamenjavi na 1000-1500km pa je stvar izginila, menjalnik deluje normalno, čeprav še vedno po kawasakijevsko.(pač ni honda ali yamaha)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še imel servisa imam komaj 500km. Bomo videli kako bo potem.

Hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še imel servisa imam komaj 500km. Bomo videli kako bo potem.

Hvala lp

se mi je zdelo. po zamenjavi olja bo vse normalno, ok!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pri vas tudi prve 3 brzine malo bolj "klenknejo", oz. malo "počijo" ob menjavi brzine. Vprašam ker nisem navajen. :unsure:

lp

Meni nič ne poči, bo pa, ko ga bom ajnfaral, iz rora! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje se da dobit nosilec tablice za Z750 (2008)... :naughty:

Original dele lahko naročiš skoraj pri vsakem pooblaščenem prodajalcu Kawasakijev. :naughty:

Katalog:

http://www.dks.si/Brosure_PDF/Kawasaki_Acc...ies_2008_PD.pdf

To je seveda ena iz med opcij.

Lahko naročiš tudi preko louisa:

http://www.louis.de/_20be4075df5e2b56e1999...08/pdf/0646.pdf

Ali pa narediš sam. Če pa bi bilo več zanimanja, lahko nosilec izrišem in jih dam rezati na cnc laser iz rosfrai-ja.

Samo informativno povem, da original bug spoiler že barvan pride 305e. :lol:

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo informativno povem, da original bug spoiler že barvan pride 305e. :lol:

bo treba dvignit ceno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje se da dobit nosilec tablice za Z750 (2008)... :naughty:

...meni mi je najlepši original nosilec skupaj s smerniki, ki ga ponujajo kot dodatno opremo + sprednji smerniki

A je kdo to že naročal da bi vedel kakšna je kaj cena? :?

post-20034-1212054525_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje se da dobit nosilec tablice za Z750 (2008)... :naughty:

Na 9 strani tega posta o z 750 je en zlo lušn nosilc za star model , jaz sem ga naredil z enim šloserjem v pol urce moj je bil narejen iz 1 mm aluminija. Važno je samo da prav poloviš luknje ki so na original nosilcu z motorjem in potem na pravo mesto nastaviš okvirček tablice ali pa tablco kr prinetaš. z dolžino spodnjega dela nosilca pa si naštimaš koliko blizu -pod zadnjo lučjo bo tablca da bo tudi osvetljena .

Res simpl ko pasulj;

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh ne....trenutnega pusti za takšno ceno.

Predlagam ti pa da bi naredil še kakšnega :hmm: :unsure: ...drugačne oblike

bom, :naughty: takoj ko bo kej cajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je je. Danes sem ga naročil. Kawasaki Z750, pomaranča.

Upam da mi ga bo kdaj posodila, ker bo od moje bolše polovice. :love1:

Sicer pa bo treba počakati 3 do 4 tedne, če ga ni v lagerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka tale del se da dobit v črni barvi sam pri modelu 2008, ker nism se nobenga 07 zaslediu drgacnega ko srebrnega...??

LP

post-6595-1212079425_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka tale del se da dobit v črni barvi sam pri modelu 2008, ker nism se nobenga 07 zaslediu drgacnega ko srebrnega...??

LP

Po vsej verjetnosti bi dobil črne plastike. Cilinder pa je že barva na črno, tako da je nemogoče iz sivega na črno.

Že če bi samo plastike zamenjal bi bilo veliko bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi je uspelo nardit rob na platišče. Sem mislil da to nikakor ne bo šlo lepo gor, pa vidim da sem se motil. Je čist izi :)

Pa še slikca

Lep pozdrav vsem!

post-11804-1212225970_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!